bugün

ricky martin'in sertab'la da yaptığı private emotion düetinin avrupa, amerika versiyonunda yer alan şarkıcı.
All About The Money enerjisi yüksek şarkıyı seslendiren kişi. tekrar tekrar dinlersin.
Sadece All About The Money adlı şarkısı güzel olan intimacy ve Rainbow adlı şarkılarıysa eh işte olan gençken çok güzel olan o gördüğüm fotoğrafı eğer şimdiki fotoğrafıysa şimdi çökmüş olan o bayan şarkıcı.
Sözlüğü gerçek anlamıyla kullanan yeni yazarımız. Hatta yazar sıfatını tam anlamıyla hak ediyor.

Kendisine ufak bir önerim olacak, entrylerinizde daha rahat okuma yapılabilmesi için (bkz: bakınız) yazmaktansa entry girerken üst kısımda çıkan tek tırnak ile bakınız verebilirsiniz.
Kızlar Primses olabilir bakın, dikkat edin.
gözlerinin mavi olduğunu gördüm.
evlilik teklif ettim kabul etti.
yarın düğünümüz var.
hadi hayırlı olsun bakalım.

bu mecrayı ciddiye alıp tanım entryleri giriyor, disiplinli bir kişilik.
bende hiç olmayan şey.
birbirimizi tamamladık arkadaşlar.
altınsız gelmeyin.
Voyagers kardeşlerin yolcuğu hakkında düşüncelerini merak ettiğim yazar.
görsel
Pişttt gök bilimci ne yapıyorsun gece gece göğü izleyerek meleklerin bacaklarına mı bakıyorsun.
Yazdıklarını Arada okuduğum nadir yazarlardan biridir. O kadar çok salak insanı takip ediyorum ki arada kaynayan entryleriniz için özur dileriz.
bazılarının beyinsiz olduğunu iddia ettiği 12. nesil yazarlardan biri. çok zeki olduğumu iddia edemem, ama beyinsiz olmadığımı söyleyebilirim.

olumlu olumsuz tüm yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. 1 kişi bile okuyorsa yazmaya devam derim naçizane.
Son derece güzel bilgiler veren ve sözlükte nadir rastlanan türden olan iyi bir yazar.
profil fotoğrafından çok tatlı bir kız olduğu anlaşılan, ancak sevgilisi olan yazar. yavşayanlara duyurulur.
iki üniversite bitirmiş olmasına ve gökbilim ilgisine rağmen sadece Python gibi bir programlama dili biliyor olmasına şaşırmakla beraber severek okuduğum bir sözlükçü.

on second thought: smells like kolpa spirit.
Yeni çok iyi yazıyor bilgi içerikli ama görsel olarak link atacağına sözlüğe yüklese daha iyi olacak.

Tabi onun bilgisayarı onun kararı.
sürekli bilgili entey giren potansiyel fizik öğretmeni olan Über sözlük prensesi.

birlikte quantum fiziği tartışıp cıva içmek istiyorum 1 mejaz uzağındayım.
kendi nick altına entry girmekten hoşlanmasa da, antimatter'a (ya da aynı şekilde düşünen başkaları varsa hepsine) kolpa olduğumu düşündürecek ne yaptım acaba diye sormak isteyen yazar.

sadece python bilme konusuna da açıklık getireyim hazır yazmışken. bölümde programlamaya ilişkin verilen dersler visual basic, python ve javaydı. visual ve python aldım, ama ilkiyle pek işim olmadığından aklıma bile gelmiyor normal şartlarda. sonuncu da seçmeliydi ve başka bir dersimle çakıştığından alamamıştım. kendi çabamla c, c++ falan öğrendim biraz, ama kullanmadığım için unuttum. elimde doğru dürüst bir python kaldı. durum budur.
sözlüğün aşağı yukarı her konuda bilgi içerikli entry giren nadir yazarlarındandır. kendisini daha önce keşfedememiş olmak benim eksikliğim ama arayı kapatırız.
Görsel problemini biraz çözdü ama tam değil.
onikinci nesil hoşgelmiş yazar. inşallah kızdır
(img:#1989607)
sanırım universite sinavlarina hazirlaniyor. calistiklarini pekistirmek icin yaziyor. bana ulasirsa sevinirim.

eksilemenizdeki amaci anlayamadim. sohbet muhabbet icin ulasmasini istemedim mankafalar.
Bilgi içerikli entry yazıyor kimse okumuyor hatta eksileyen hayvanlar bile var.

Yıldızlara bakarak fal açsa kapısında yatardınız aq.

Gök olaylarını yazınca yüzünüz ekşiyor bu ne la diye.
ne yaladınız be .
sol frame varoş başlıklardan geçilmezken aralara güzel tanım başlıklar açan bilgiler veren sözlük yazarı .

12. nesil yazar uzun uzun yazsın okunsun okutulsun efenim.