1. 1.
    ricky martin'in sertab'la da yaptığı private emotion düetinin avrupa, amerika versiyonunda yer alan şarkıcı.
    4 ... krmyrdsn
  2. 1.
    All About The Money enerjisi yüksek şarkıyı seslendiren kişi. tekrar tekrar dinlersin.
    1 ... dorado
  3. 2.
    Sadece All About The Money adlı şarkısı güzel olan intimacy ve Rainbow adlı şarkılarıysa eh işte olan gençken çok güzel olan o gördüğüm fotoğrafı eğer şimdiki fotoğrafıysa şimdi çökmüş olan o bayan şarkıcı.
    1 -1 ... ossbanakurbanolsen
  4. 4.
    Sözlüğü gerçek anlamıyla kullanan yeni yazarımız. Hatta yazar sıfatını tam anlamıyla hak ediyor.

Kendisine ufak bir önerim olacak, entrylerinizde daha rahat okuma yapılabilmesi için (bkz: bakınız) yazmaktansa entry girerken üst kısımda çıkan tek tırnak ile bakınız verebilirsiniz.
    1 -1 ... uckagitci
  5. 5.
    Kızlar Primses olabilir bakın, dikkat edin.
    1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  6. 6.
    gözlerinin mavi olduğunu gördüm.
    evlilik teklif ettim kabul etti.
    yarın düğünümüz var.
    hadi hayırlı olsun bakalım.

bu mecrayı ciddiye alıp tanım entryleri giriyor, disiplinli bir kişilik.
    bende hiç olmayan şey.
    birbirimizi tamamladık arkadaşlar.
    altınsız gelmeyin.
    1 -3 ... thanatos gorse kiskanir
  7. 7.
    Voyagers kardeşlerin yolcuğu hakkında düşüncelerini merak ettiğim yazar.
    1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  8. 8.
    Sözlük formatını o kadar ciddiye alıyor ki formata aykırı entry i geçtim çoğu entry si bilgi içerikli. ekşideki hesaplarımdan birini devredesim bile geldi , sorun şu ki orada nick degistirilmiyor. iyi yazmalar ablacım.
    2 -1 ... ayelinickccktn
  9. 9.
    meja
    2 ... thanatos gorse kiskanir
  10. 10.
    Pişttt gök bilimci ne yapıyorsun gece gece göğü izleyerek meleklerin bacaklarına mı bakıyorsun.
    2 -6 ... karton toplayan cocuk