1. 21.
    sürekli bilgili entey giren potansiyel fizik öğretmeni olan Über sözlük prensesi.

birlikte quantum fiziği tartışıp cıva içmek istiyorum 1 mejaz uzağındayım.
    2 -4 ... dolar 7 oldu amk
  2. 22.
    kendi nick altına entry girmekten hoşlanmasa da, antimatter'a (ya da aynı şekilde düşünen başkaları varsa hepsine) kolpa olduğumu düşündürecek ne yaptım acaba diye sormak isteyen yazar.

sadece python bilme konusuna da açıklık getireyim hazır yazmışken. bölümde programlamaya ilişkin verilen dersler visual basic, python ve javaydı. visual ve python aldım, ama ilkiyle pek işim olmadığından aklıma bile gelmiyor normal şartlarda. sonuncu da seçmeliydi ve başka bir dersimle çakıştığından alamamıştım. kendi çabamla c, c++ falan öğrendim biraz, ama kullanmadığım için unuttum. elimde doğru dürüst bir python kaldı. durum budur.
    2 -3 ... meja
  3. 23.
    sözlüğün aşağı yukarı her konuda bilgi içerikli entry giren nadir yazarlarındandır. kendisini daha önce keşfedememiş olmak benim eksikliğim ama arayı kapatırız.
    3 -3 ... marcaisus
  4. 24.
    Görsel problemini biraz çözdü ama tam değil.
    1 -1 ... karton toplayan cocuk
  5. 25.
    onikinci nesil hoşgelmiş yazar. inşallah kızdır
    ... ekonovich
  6. 26.
    meja
    3 ... karton toplayan cocuk
  7. 27.
    Gok yerine gözlerin:

Denizsiz şehirde gözlerinden pasifiği seyredeyim,
    Yudum yudum içeyim bırak susadığımda,
    içimdeki yangını onlarla söndüreyim,
    Gözlerinden öpeyim her minik kırpışında,

Onca bakıp duruyorsun göğe,
    Söyle hangi gök daha güzel gözlerinden?
    Her baktığımda duyar gibi olurum,
    Kıyıma gelip çarpan dalga seslerinden.

Her yüzünü gördüğümde ufak bir gülümseme alır benliğimi,
    Söyle, uzatsam ellerimi tutar mısın sen de?
    Çıksam birden ortaya dondan çıkar gibi?
    Sorsam sana, evlenir misin benimle?

Evlensene kız.
    Hadi.
    1 -1 ... biyrunefenim
  8. 28.
    yakında kendisinin entrylerini (bkz: bilgi içerikli entryler veritabanı)'na ekleyeceğim. Ama şu entrysiyle ilgili ufak bir detay (#42837199) er bezi zaten testis demek. spermlerin hareket kazandığı yer epididimistir.
    1 ... satoshi nakamoto
  9. 29.
    sanırım universite sinavlarina hazirlaniyor. calistiklarini pekistirmek icin yaziyor. bana ulasirsa sevinirim.

eksilemenizdeki amaci anlayamadim. sohbet muhabbet icin ulasmasini istemedim mankafalar.
    2 -5 ... compaysegundo
  10. 30.
    Bilgi içerikli entry yazıyor kimse okumuyor hatta eksileyen hayvanlar bile var.

Yıldızlara bakarak fal açsa kapısında yatardınız aq.

Gök olaylarını yazınca yüzünüz ekşiyor bu ne la diye.
    4 -5 ... karton toplayan cocuk