bugün

fenerbahçe bir türk gencinin daha futbol hayatını bitirmek üzere, zavallı mehmet topuz.

Allah aşkına söyleyin, fanatikliği bir kenara bırakın, hepimiz çok iyi biliyoruz ki şimdi el üstünde tutulan mehmet topuz çok değil 2 sezon sonra unutulup gitmeyecek mi, ziyan olacak ziyan, fener de harcanan diğer futbolcular gibi...
harbi gitti lan.

http://spor.mynet.com/haber/13322
fenerbahçemize hoşgeldin futbolcusudur. resmi sözleşmeyi imzalamış olup, 15 haziran pazartesi günü saat 11.30'da fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadında kendisi için imza töreni düzenlenecektir.

(bkz: bienvenidos mehmet topuz)*
bjk'li olduğunu açıklamasına rağmen fener'e imza atan ama bir gün herkes fenerbahçeli olacak sloganını barındıran şapkayı giymeyen topçudur.

bjk'li olarak transferinin gerçekleşmesine sevindim. sevinmekteki amaç mehmet'e bok atmak değil onun eriyip gitmemesine sevinmektir.
şu sıralar spor gündemini işgal eden futbolcu. transferi ve bu zatın kendisi o kadar çok büyütüldü ki fenerbahçe ve beşiktaş bu futbolcuyu paylaşamadı, ama sonunda gülen taraf fenerbahçe oldu. mehmet topuz transferi o kadar çok abartıldı ki sanki iki takım dünyaca tanınmış bi futbolcu için kapıştı. *
bu kadar çok adı anılıyor. fena kalkacak götü, yalan olacak.
bir beşiktaşlı olarak fenerin türkiye kupasını almasında etkin rol oynamasını ümit ettiğim futbolcudur. harbiden üzülüyorum lan, yeter artık üstüne gitmeyin.*
(#5369381)
(#54889)
fenerbahçe li futbolcudur. transferi hayırlı olsundur.
kendisini almakla övünen sarı lacivertlilere tek bir sorum var; bu adamın kariyeri hakkında ne kadar bilginiz var, yok lan bir tane daha varmış; bu adam o kadar paraya ve artı gökhan emreciksin'e değer mi?

değer diyenlerin futbol anlayışına .... neyse ben bişi demiyom lan bu adam ligde 20 maçta ilk 11 oynasın ben adam değilim.
bu kadar yaygaradan sonra paşa paşa fenerbahçe ye imza atmış futbolcudur.

sevgili besiktaşlı arkadaşlarımızda tümer metin olayından hiç bir ders çıkarmamışlar ki

yine aynı duruma düştüler.

taraftarlık kar amacı gütmediği için kutsaldır.
hakkında bu kadar entry girilince;

öldü

sandığım futbolcu.
hakkında bu kadar entry girilince;

yıldırım çarptı

sandığım futbolcu.

entry yazarken jeton düşmesi: harbi bu adama 2 yıldırım birden çarptı. *
fenerbahcemizle sözleşme imzalayınca bazılarına son derece acıtmış oyuncudur.küsmeyin lan son senesinde gelir oynar sizde de. *
' 50 milyon dolar verseler fenerbahçe'ye gitmem ' diyip, fenerbahçe'ye giden karaktersiz. fenerbahçe yönetimi de bunun farkında yalnız olay gövde gösterisine döndüğü için bu transferin peşinden koştular. hayırlı olsun diyemicem çünkü hayır gelmez.
(bkz: sidik yarışı)
beşiktaş'ın, boşluğunu maldonado ile doldurmayı düşündüğü topçu.
hakkında yazılanları okudukça beşiktaş taraftarını nasıl çıldırttığı, kudurttuğu iyice anlaşılan futbolcu.

evet gençler, acı ama gerçek. fenerbahçe istediğini alır, size de babayaro kalır.

o değil de, mehmet topuz için daha gelmeden formalar bastıran bjk yönetimi o formaları ne yapacak? bence saklasınlar. nasılsa 7-8 sene sonra mehmet'i beşiktaş alır, o zaman kullanırlar. *
daha düne kadar forza beşiktaş sitesinde yüzlerce beşiktaş taraftarının resmini avatar olarak kullandığı futbolcu.

dün:
gartal yürekli yigidim gahramanım mehmedim, oy o asil duruşuna gurban olam ben senin. sevenler kavuşacak sabret yigidim.

bugün:
hommua ğoduum obura ğodu reröreöröröö huorkkkk...
fenerbahce. com a girildiği anda mehmet topuz un range rover içindeki görüntüsü ve fon müziği olarak da ''bir gece ansızın gelebiliriz'' şarkısı çalıyor. fenerbahçelisi beşiktaşlısı iyice manyaklaştık sanki ha ne dersiniz?
bir garip ademoğlu. iki taraflı oynamasına rağmen bu transfer hikayesinin belki de en masum kişisi.

şimdi gençler, ben beşiktaşlıyım. ve bu transfer mevzusu ortaya çıktığından bu yana da mehmet topuz'uz beşiktaş'a transfer olmasını çok istedim. hala da isterim, zira adam mevkisinde alınabilecek en iyi yerli oyunculardan. bizde de o bölgede ciddi bir açık var, yararlı olurdu. ama olmadı, daha fazla para veren çıktı. neyse, bu işin başka boyutu.

bu transfer olayı noktalandı. fenerbahçe aldı oyuncuyu. beşiktaş'ın verdiğinin neredeyse iki katını vererek transferi bitirdi. hayırlı olsun. yalnız benim anlamadığım birkaç nokta var, bunları paylaşmak istedim. şöyle ki;

- bu adam güya antalya'da demirören'in hapsinde, otelde tutuluyordu. aziz yıldırım ve mass medyanın günlerdir ağzına sakız ettiği bahane buydu. lan bu nasıl tutsaklıktır ki adam elini kolunu sallaya sallaya tatilini yapıp memleketine dönüyor, ordan da aziz yıldırım ve sedat peker'in adamları gelip de kendisini uçakla istanbul'a getiriyor ?

- hadi onu da geçtim, kayseri'de hangi akla hizmet, milletvekillerinin valinin olduğu bir toplantı düzenlenip de topuz ikna edilmeye çalışılıyor ? bu toplantıda topuz'un yine de "ben beşiktaş'ta oynamak istiyorum" dediği rivayet olunmakta. ancak, kayseri şurasının götü bunu aziz yıldırım'a söylemeye yetmeyince topuz'a "sen söyle" deniyor. o esnada da aziz baba peker'in adamlarını da alıp uçağına atlayıp gidiyor kayseri'ye. maşallah. sanırsın guy ritchie senaryosu. snatch tadında.

- ve gerçekten anlayamadığım son nokta. her fırsatta "fener'în eskilerini alıp da oynatıyorsunuz" diye çemkiren sevgili fenerbahçeli kardeşlerim. doğrudur, fenerbahçe'nin eski futbolcularını alıp da oynatmışlığımız çoktur. lakin, bu adamların hiçbiri kalkıp da beşiktaş'a rest çekip "ben fenerliyim, orda oynamak istiyorum" dememiştir. hiçbiri kalkıp da beşiktaş için "götoğlanı" -ki göt ister biraz- dememiştir. şimdi kalkıp da, bana yusuf şimşek'i örnek gösterip topuz'un transferini savunanlara kusura bakmayın götümle gülüyorum. ki, koskoca bir taraftar kitlesinin böylesine geniş bir kabul mekanizmasının, sonsuz bir alış kapasitesinin ve dillere destan bir yüzsüzlüğe sahip olmasını da hakikaten aklım hafsalam almamakta. anlayan varsa beri gelsin.
http://www18.gazetevatan....at=9950&page_number=3
Azizden de kötü soför olmazmis hani.Doldurdu arabayi,aynadan kontrollerini yapti ve hareket etti.Dogrusu da bu zaten.
Saka maka napti ne etti aldi adam topuzu.Acaba nasil ikna etti dicem ama malumunuz
Ilk gol sevincinde formasinin altindan bjk formasi cikmasi dilegiyle mehmedimin...
hakkında bu kadar çok entry girildiğinde öldüğünü zannettiğim biri.
ilginç insan. zira futbolculuğu artık umurumda değil. beşiktaşlıyım dedi ağladı etti, sonra fenerbahçe forması giydi etti. iki takıma da yararı olmadı. psikolojisini merak ediyorum maçlarda. çarşı grubu onun için yaratıcı besteler yapacaktır muhakkak. ben bir fenerbahçeli olsam bu adamı izlemekten rahatsızlık duyarım.. ahmet çakar'ın dediği gibi mehmet topaç.