bugün

entry'ler (37)

mehmet topuz

Azizden de kötü soför olmazmis hani.Doldurdu arabayi,aynadan kontrollerini yapti ve hareket etti.Dogrusu da bu zaten.
Saka maka napti ne etti aldi adam topuzu.Acaba nasil ikna etti dicem ama malumunuz
Ilk gol sevincinde formasinin altindan bjk formasi cikmasi dilegiyle mehmedimin...

mehmet topuz

son anda fb yi rezil edicek futbolcu.
demedi demeyin.

Edit:rezil olan ben oldum bu arada.ha bi de mehmet tabii ki

mehmet topuz

Bugün Fb ye imza atmasi gibi birseyin söz konusu olmayan futbolcu.Basin olayi körüklemeye devam ediyoru,artik kim yaptiriosa bunlari!Bu da menajerinin son dakika aciklamasiymis:

haber1903"e konuşan korkmaz "" şunu herkesin bilmesini istiyorum, ben mehmet topuz"a beşiktaş forması giy veya beşiktaş"lıyım de demedim. bu tamamen topuz"un kendi iradesiyle gerçekleşmiştir. biz beşiktaş başkanı yıldırım demirören"e söz verdik, bunun dönüşü olmaz. bugün gazetede çıkan haberlerle ilgili olarak kimseyle konuşmadım. haber1903 vasıtısıyla kamuoyuna sesleniyorum, yok biz saat 17.00 ye kadar zaman vermişiz, yok biz fenerbahçe ile görüşecekmişiz, bu haberler yalandır. mehmet topuz 26 yaşında olgun, dürüst, sözünün eri bir delikanlıdır. dün ne dediysek bugün sözümüzün arkasındayız."" dedi.

Su dakikadan sonra olur da Fb formasi giyerse,artik ne denir bilemiyorum.ama gerci emre belözoglu da aynisi degil mi!

mehmet topuz

kendisinin hangi takimi tuttugu yönündeki sorulara ve elestirilere belki bi cevap niteligi tasiyabilir su vericegim link:
http://www.ligtv.com.tr/d...lt.aspx?r=1&hid=57512

ama besiktasín herhangi bir ilgisi olmasaydi, muhtemelen fenerbahceli olduguna inandiricakti. kötü niyetli olarak bunlari yaptigini düsünmüyorum ben.en büyük nedenler cehalet ve kayserili olusu.yani parayi biraz fazla sevmesi olabilir.aslinda kayserililer genelde parayi sevmeleri disinda uyanik ta olurlar ama bu arkadasimiz ikincisinin yanindan bile gecmemis sanirim.

iki güzide klüplerimize de deginmek gerekirse: fenerbahcenin su andan itibaren isi cirkinlestirmeye götürdügüne eminim,ben besiktasta oynamak istiyorum,fenerbahcede oynamam diyen bir futbolcu da bu kadar israr etmenin baska bir anlami olamaz. aziz yildirim in gövde gösterisi de diyebiliriz. kimin daha saglam baglantilarinin oldugunu yakinda görücez.kayserisporun fenerbahceyle birlikte hareket etmesi tabii ki fb icin büyük avantaj.bir sekilde kilifina uyduracaklar.büyük ihtimal bu da bonservisin yüzde 80 civarinin fb ye gecmesiyle gerceklesicek.ha bjk bu arada ne yapar onu bilemiyorum.mehmet topuzun kafasindan gecenlere bagli durumlari diyebiliriz.fb nin su dakikadan sonra tek amaci topuzu alamasa bile bjk ye ceza aldirmaktir. yani bir nevi ego tatmini.yoksa aziz yildirim in futbol ahlakiyla falan alakasi olmadigini yakin futbol gecmisizi biraz arastiran herkes bilir.örnegin deniz baris transferi.

olan taraftarlara oluyor iste,aradaki nefret daha da büyüyor.fenere olan antipati katlanarak artmaya devam ediyor gibime geliyor.demirören e de ayni sekilde tabii ki.
yakin zamanda bu tip iki baskandan kurtulma dilegiyle...

revolutionary road

türkiye´de "hayallerin pesinde" adiyla vizyona girmesi beklenen film. ulan biraz delikanli olun,artik korkularinizi yenin. "devrimci yol" diye cevirmek bu kadar zor mu! bi cacik olmaz bu ülkeden.

matias emilio delgado

"matias delgado matias delgado feneri delgaadoooo,oohhhhhhh " tezahüratinin isim babasi olan,canimiz,cigerimiz,kaptanimiz...

ildiri

(bkz: ) ildir

ildir

Ildırı, izmir'in ilçesi Çeşme?nin 20 km. kuzey doğusunda uç kısımda yer alan, adını verdiği körfeze bakan bir turistik yerleşimdir.
kanimca gercekten de cok enteresan bi yerdir hele bizim evden manzarasi süperdir.ama son yillarda denizi, koy etrafina dolan balik katilleri(troller) yüzünden kirlenmeye yüz tutmustur.
bir zamanlar enginariyla meshurdu ama yerlilerinin inanilmaz derecede tembel olmalari,bu baglamda da calismayi pek sevmemeleri nedeniyle,bu özelligini de kaybetmek üzere.adamlarin hepsi troller icin balik tasimaciligi yapiyor nerdeyse.yapmayanlar da karsi koydaki pinar balik ciftligine calisiyor zaten.anlicaginiz iki tarafi boklu degnek.
yine de seviyorum ildiri,en cok ta babam yüzünden.
bu arada Ildırı köyünün antik dönemdeki adı Erythrai´dir.

serotonin

olmayınca migrene davetiye çıkaran nörötransmitter.

orhan doğan

son sözleri şunlar oldu:
"yaşamını yitiren mehmetçik de, dağdaki de bizim kardeşimizdir. akan kan durdurulsun. kim akan kanı durdurursa önünde eğilmeye hazırız. 22 temmuz'da yeni bir türkiye yaratacağız. bu namus borcumuzdur. ben bugüne kadar size barış ortamını sağlayamadığım için özür dilerim."
allah rahmet eylesin.

ssl

solid state logic. mixing console konusunda bir numara olan marka.
http://www.solid-state-logic.com.

baskın oran

azınlık raporuyla ilgili tartışmalara, aptallarla tartışmayın çünkü dinleyenler kimin aptal olduğunu anlayamayabilir, şeklinde cevap veren kişi.

baskın oran

"azınlık yaratılmaz; varsa vardır yoksa yoktur."
"azınlığın azınlık olup olmadığına devlet karar veremez."
ve benzeri yüzlerce harika cümlenin sahibi.

ibrahim kaboğlu

10 aralik platformunda da etkin olarak yer aliyordu kendileri bir zamanlar.o zaman ertugrul günay da takilirdi oralara.

wta tour

bir kac senedir sanex in sponsorlugunda devam eden,bayan tennis resmi turnuvalarına verilen ortak ad.dünyanın en güzel kızlarının yer aldigi ve tüm dinyanin atp tour dan daha fazla ilgi gösterdigi tennis karsilasmalari.

joint venture

adi ortaklık şeklinde kurulan joint venture, daha sonra tarafların özgür irade sınırları içinde tüzel kişiliği olan bir başka şirkete dönüştürülebilir.

javier pedro saviola

fanatik gazetesinin haberine göre galatasaray in ilgilendigi arjantinli yumurcak.kendisinden beklentiler zamaninda cok büyüktü ama maalesef hayal kirikligi olarak nitelendirilebilir.barcelona zamaninda river plate´dan 39,5 milyon euro vererek kadrosuna katmisti kendisini.simdi ise bonservissiz gönderiliyor.

ertuğrul günay

10 aralik platformunda süleyman celebi ve daha bircok sol görüslü insanla beraberken,bir anda ters yöne sapan (transfer olan da diyebiliriz) insan.türkiye´de siyaset böyle birsey iste maalesef.

düşünen adam heykelini düşünen adamı düşünen adam

bakirköy ruh ve sinir hastaliklari hastanesinin bahcesinde rodin´in düsünen adam heykelini düsünen adami görünce, bu adam da ne yapiyor ki acaba diye düsünen adam.

yaran msn nickleri

la havle vela corvette.

mor dana.

yarabbim daral has come to me.