bugün

entry'ler (475)

gecenin gerçeği

Bir orta doğu ülkesiyiz.

bakire olmayan kadınla evlenmek

(bkz: Bekaretin var mı aşk a)

merhaba denen kızın merhaba demesi

Bir Abdullah Gül şaşırmasıyla 'insan gerçekten hayret ediyor.'

çişi gelince tuvalete giden kız

Haysev tarafından sahiplendirme ilanı verilebilecek kız. Kum alışkanlığı önemli.

sevgili tribi

Gerçekten SEVGi(Li) ise tatlı niyetine offlamadan çekilmesi gerekendir.

mabel matiz

Kereviz gibi çocuk. ilk başta sevmiyorsun filan ama bir kaç kez alınca kokuyu zamanla yavaş yavaş alışıyorsun sonra bi bakıyorsun zeytinyağlısı güzel, cevizli yoğurtlu mezesi güzel. Kendine has tarzı var seviyorsun ama yavaş yavaş...

cahil olup dünyanın regline kanmak

'Dünya' bir kadın ise kanılabilecek bir söylemdir.

gökhan özoğuz

Yanlış görmediysem sol elinin üstünde Zülfikar dövmesi taşıyor, Tükenmez kalemle çizilmiş gibi de duruyor ama bir Zülfikar var o kesin.

sevgilinin sevilesi özellikleri

çekip gitmesidir. afferindir. kıçına kına yaksındır.

doktor

Öyle ki doktor olmuş ama adam olamamışları da vardır bunların.

havalimanlarının olmazsa olmazları

Ücretsiz wifi var mı? sorusu.. *

aid

dogruluğunu bilmemekle beraber reklamına hasta olunası pastil. (bkz: Detone abinin led zeppelin yorumu)

yazarların en sevdiği türk sanat müziği şarkısı

Söyleyemem derdimi her kimden dinlenirse dinlensin çok hoşsun.

ben bu yazıyı sana yazdım

Merhaba (belki) Sevgilim, Kendimi anlatamadığım günlerden birindeyim ve sana çok güzel cümleler yazabilecek kadar kelime dağarcığına sahip değilim, sabah 8 akşam 8 mutsuzluklarım var ve sonrası biliyorsun ölüm. 12 saat yoğun mesai 6 saat suni ölüm. içim, içinde milyonlarca hayvan barındıran orman, Işığına muhtaç pervane gibiyim gör beni! Yakmaya hazırdm kendimi. Kendini yakıp küllerinden doğacak bi ankaydım belki de çekinme. Otoban ortasında kalan bi tavşandım yada ışığınla donakalacak. Ancak 3. Kopru kuruyorlar simdi kalbimin o yerlerine ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. Bilgine..

ramazan davulcusundan rahatsız olan laikçi

Laikci degildir o, halay meraklısıdır, kapı gıcırtısında oynayandır, isten gelmistir yorgundur belki o yuzden istememis olabilir. (bkz: empati) kıps

ben bu yazıyı sana yazdım

eğer o gün vazgeçmeseydim senden o kız yerine ben olacaktım hayatında, peki mutlu olacak mıydık? Ve gidip istemişsin o kızı, hiç istenir mi be o kız, ben utandım burada, hiç mi yüzün kızarmadı isterken (yoo yoook valla kıskançlığımdan çatlamadım.)

keskin semahı

erol parlağın sesinden dinlenesi ilk hacı tasan tarafından söylenenen bir pir sultan abdal deyişidir.

zebra katz

25 yaşında New York'lu rapper ilk single ima read imiş Nina Simone, Andre 3000, Missy Elliot, James Blake ve Lauryn Hill gibi sanatçılardan esinlenmiş bir çılgın adamdır zebra katz.

cengiz özkan

bir başka adamdır cengiz özkan bir o vardır kederden kedere salan bir neşet ertaş bir de erkan oğur.

--spoiler--
Mihrican mı değdi gülün mü soldu?
gel ağlama garip bülbül ağlama..
--spoiler--

edit: erkan oğur.

seni bir serçenin göz yaşları kadar seviyorum

"seni beyaz file çoraplı bir serçenin göz yaşları kadar seviyorum." *