bugün

entry'ler (52)

sarımsakın kilosunun 10 lira olması

evde haftada iki yerine bir kez mantı pişmesine neden olabilir.

adriana lima

hakkında hemen hemen hiç kimsenin " o kadar da güzel değil" diyemeceği kadınlardan biri. eleştirilmesi bile zor.

meslek lisesi mezunu olmak

bundan birkaç sene sonra belki çok işe yarayacak bişey ama şu an hiç bir şey. tamam biraz pozitif konuştum, bundan sonra da değişen bişey olmaycak.

beyaz show

o değilde eğer zaytung'un bunla ilgisi varsa gözümde zaytung'u bitiren tv şeysi.

aylar önce çekilmesine rağmen şu sıralar facebookta patlayıp milletin gerçek sanıp rtük'e filan şikayet ettiği haberde oynayan adam, zaytungtada olan olkan serdar yıldız;

[null http://www.salaksulak.com.../boylebirhaberizlemediniz]

[http:// http://www.zaytung.com/video.asp?videoid=5]

yılbaşında 2011'e giremeyenler mi ne şeklinde bi skeçte vardı güzel dedik geçtik ama dün yazar kadrosunda görünce anlaşılıyor ki beyaz show'da!!!

biz burda boşu boşuna bu programları eleştiriyormuşuz onu anladım. ağabalarının yaptığına bakınca. orda burda tamamen kendi tarzını yakala, onion hesabı takıl, sonra git beyaz show'da çer çöp yaz. harbi ne yazılıyor orda? kendini zorla bitirmeye çalışmak böyle bişey herhalde. gidin nete ayda 1 video koyun daha zevk alırdınız.

her fırsaata onion olcaz diyolar, onion'a benzemenin yolu beyaz show'dan geçiyormuş meğer, bi üst aşamasıda hayrettin herhalde.

carolin e söylenecek tek cümle

fragmanında gösterdiği kadarıyla osman'a attığı tokattan sonra olmayacak cümle. direk girişecekler kadına.

sevgili en derin uykusundayken gözlerinden öpmek

aşırı duygusal bi eylem. bunu yapan erkekse işi zor olabilir.

iç çamaşırı renginden karakter tahlili yapmak

can sıkıntısının insana neler yaptırabileceğinin kanıtı. buralara kadar gidiyor demek olay.

facebook ta kendi yorumunu beğenen insan

beğenmediği yorumunu ne diye yazdığını merak ettiğim insan. her yazdığını beğencen o zaman.

mutluluk

geç gelip çabuk kaybolandır. bazen o kadar geç gelir ki kaybolurken fark edersiniz.

uludağ sözlük

rahat bi yer. kimse kimseye karışmıyor bulaşmıyor. buda bi yeri sevmek için yeterli.

kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır

peki niye ağlatanların peşinden gider diye cevaplanması gereken söz.

deniz otobuslerini bogaz turu icin kullanmak

boğaz turunun son derece ucuzladığını düşündüğümüzde gereksiz bi eylem. özellikle geçen yaz 3 liraya bile yaptırıyorlardı.

dört anahtar

her ruhsal gelişim kitabı gibi acı bi ayrılık sonrası okunur, hadi ya denir, eski günlere dönüldüğündde bunu mu okudum ben diye kendini sorgulatır.

sensiz yaşayamam ölürüm diyen sevgili

hiçbir zaman ölmeyen sevgilidir. herkes gider o kalır. o derece yani.

eski sevgilinin telefon numarası

hiç bir zaman aranamayan numaradır. genelde son iki rakama basılmaz. bazen tek rakamada indiği olur.

sen ne dilersen

hakkının karşılığını alamayan filmlerden. bu gece bi kez daha anladım bunu.

denizin dalgası

ne tesadüftür ki her yerde mutlaka bu programı dinlemiş biri çıkıyor karşıma. üstelik müdavimi. ya çevrem çok dar yada çekiyorum hepsini. tek kelimeyle, enfes....

ali taran ın hülya avşar a aşk mesajı çekmesi

çokta tuhaf görünmeyen bi şey. acun'a çekse olurdu ama.

başa gelebilecek en utanç verici şey

ne kadar utanç verici olursa olsun üzerinden zaman geçince utandırmayan şey. aman be dedirtiyor hatta.

hastası olunan sözler

ben seni sevmiyorum, sana ait herşeyi seviyorum (tam pisliksin tam!!!)