bugün

entry'ler (1178)

selfie

ben nedense seviyorum bu olayı. bizim millet pek fazla gülmez fotoğraflarda odun gibi durur kadrajın içinde ne hikmetse herkes gülüyor bu fotoğraflarda. bu da hoşuma gitmesine etken olabilir ayrıca şu bizim milletteki ben yapmıyorsam sevmiyorsam itin götüne sokabilirim mantığını çözemedim arkadaş. popüler olan bir şeye gelip kaka deyince çok güzel oluyor evet.

galatasaray taraftarı

on beş on altı yaşlarındaki trollerden ya da aptal ve kör olan adamlardan oluştuğunu düşündüğüm taraftar grubu. yoksa başka bir açıklaması yok başkana veya teknik direktöre sallamanın. bildiğin türk oyuncular oynamıyor. adam gözümüze sokmak için oyuncuları bile çıkarmıyor artık.

türk kızının facebook kapak fotoğrafları

vardır büyük ihtimal ama görsellere o meşhur filmi yazınca dördüncü sırada olan fotoğraf.

yazarların sevgisini gösterme şekilleri

(bkz: sevgilisine gösterme şekilleri)
(bkz: yaran yanlış okumalar)

seks uyuşturucu müzik üçlüsü

(bkz: rocknrolla)

common market madrigal

bir adet jefferson airplane parçası. grace slick ablamız söylüyor.

kız arkadaşı alışveriş yaparken sıkılmayan erkek

sıkılanları anlamıyorum sıkılıyorlar mı yoruluyorlar mı demek istiyorum buradan kendilerine. yoruluyorlarsa eyvallah ama sürekli kızın götünde gezerseniz tabi sıkılırsınız, özgüvensiz ibneler. kimse yazmaz sevgilinize merak etmeyin. siz de gidin başka bir şeylere bakın aynı mağaza içinde. hatta çıkın yan mağazayı gezin gelin o unutacak zaten sizi sağa sola koştururken.

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: anthony burgess)

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

mahsun kırmızıgül - diyarbekir'in içinde.

iyi binici at seçmez

nefes alsın yeter için kullanılan bir diğer güzide sözümüz. yalnız şöyle bir şey var at seçmesin de eşeğe de binmesin hani.

bet muncurli

kötü anlamına gelen bet ve dudak anlamına gelen muncurdan oluşan sıfat tamlaması. *

sevgiliden ayrıldıktan sonra atılacak son sms

sevgi de nefret de olsa atılmaması en iyisidir. gönderilmeyen sms efendim cevap.

eski sevgilinin yıllar sonra atacağı ilk sms

ben de bir eski sevgili olduğum için doldurabilirim herhalde burayı. kahve içelim mi bir ara yazdım ben de iki gün önce. o da mırın kırın etti ama kabul etti ben de şaşırdım. ayrıca eski sevgililerim hiç yazmadı lan bana. çok ibne bir adamım demek ki. akrep burcuyum ondan mı acaba.

tanım açısından: kişide götün kalkmasını ya da suratta bir gülümseme oluşmasını sağlayacak mesaj çeşidi amcaoğlu.

wish you were here

radyo eksen mıydı neredeydi tam hatırlayamadığım bilinen bir şeydi. bir liste de en iyi 40 aşk şarkısında üçüncü sıra da olan şarkı. syd barrett için bestelendiği yukarılarda yazıyor. listeyi yaparken ne içtiniz gençler.

küpe taktığı halde kendine erkek diyebilen erkek

göt sikebildiği halde kendine erkek diyenler gibi bir şey mi lan bu. (bkz: götçü)

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

enterasan kafaların oluşturduğu bir liste şeysi. arka arkaya ":)" yaptığım nadir başlıklardan. mavi donum yok ayrıca. *

sözlükçülerin en eften püften başarıları

bench press de 120 kilo kaldırmak. kilom 180

barut icat oldu mertlik bozuldu

(bkz: delikli demir icat oldu mertlik bozuldu)

mathilda

koca sözlükte neye benzediğini merak ettiğim tek yazar. *

uludağ sözlük yeni tasarım

sürekli bir arada bulunduğunuz orta halli kızların zamanla afet-i devran olması gibi.