bugün

kaliteli topçu. bekleyin görün. koşan mücadeleci takıma yeni bir isim daha. aklıma gelen diğer basan oyuncular için ;

(bkz: Michael fink)
(bkz: fabian ernst)
(bkz: nobre)
(bkz: holosko)
(bkz: bobo)
lpg'li ferrari
(bkz: okuzden inip ferrariye binmek)
(bkz: gokhan zan)
bir türlü gelemeyen oyuncu, öyle sevgiliyi de nasıl kaptığını anladık..
ntvspor haberine göre saat 15:30 Aida Yespica ile birlikte istanbul semalarında olacak topçu.eğer ki bizim yıldırım italyadan ferrari yerine quaresma getirirse bir hafta boyunca kendimi jiletleticem bu da böyle bilinsin.
gün itibariyle türk topraklarına ayak basmış futbolcu. sanki aya ayak bastı am.na koyim. transferi büyütüldükçe büyütülen futbolcu. beşiktaş ımıza hayırlı uğurlu olması gereken futbolcu. italya milli takımında materazi, nesta, cannavaro nun arkasından 4. stoperdi ayrıca. ntv spor a göre bu senenin şuan için en iyi transferi.
(bkz: dostum ferrari demişsin bu hacı muro çıktı)
vasat bir italyan stoper in transferi ancak bir ülkede bu kadar yankı bulabilir,o ülkede bizim ülkemiz olur. beyefendi sıradan bir italyan takımında (genoa) 800-900.000 euro ya oynarken yıllık 2-3 milyon euro ya türkiye süper lig şampiyonuna gelmek için binbir türlü naz yapacak ve bjk kulübü başkanı birkaç defa italya ya ikna etmek için yalvarmaya gidecek!yazık lan,kendinizi düşünmüyorsunuz bari ülkenin onurunu düşünün!!!
beşiktaş ile adı geçildiğinde ancak sözlükte yer alabilmiştir. zaten önceden girseydi kanımca daha değerli olurdu. bjk li arkadaşlarım alınmasın ama bu durumda süper bir transfer olduğunu düşünmüyorum. *
(bkz: beşiktaş ın 2009 2010 sezonu hazırlıkları)
çok bilindik bir futbolcu değil. o'nu ancak italya ligi'ni (Serie A) takip edenler bilir. yanlış anlaşılması sakın yaklaşımım " bilen bilir bilmeyen bilmez bilenler bilmeyenlere anlatsın " değil.

neyse. en nihayetinde inter, milan gibi takımların bulunduğu ( at koşturduğu ) bir ligin oyuncusu. banko oynadığı takımı [ genoa bizce ( iddaa tayfası ) genova] ligi beşinci bitirdi. o'nun beşiktaş forması altında fenerli bilica'dan da, galatasaray'lı gökhan zan'dan da daha verimli olacağını söylüyor tüm veriler. lig sonunda görüşmek dileği ile.. (bkz: ampirik entry)
şu anda kadrodaki 9. yabancıdır.

4,5 milyon euro bonservis ödeyip, göndermek için 40 takla atılan zapo ise yönetimin asıl başarısı.

aferin tüpçü. ağzını açtığında "beşiktaş'ın geleceğini inşa ediyoruz" diye ötersin. bırak abicim o elindeki tuğlayı. lan kerpiçten olsak bile senin yaptığın inşaattan daha sağlam olur.
(bkz: yıldırım demirören havaalanından ferrari ile çıktı)
2008-2009 sezonunu,serie a yı 4.* sırada bitiren genoada tamamlamış futbolcudur.sayesinde;turkcell super lig harici sadece kaliteli topcuların baslıklarının acıldıgını okudum.cok etkilendim.

daha yeni gelmiş bir futbolcu hakkında;kariyerini goz ardı ederek ve besiktaştaki uyumunu bilmeden onyargılı yorumlarda bulunmak ne kadar doğru tartısılır.turkiyede cok begenilen lugano italyaya transfer olabilse* acaba italyada hangi takıma gidecekti?kendisiyle ilgilenen takım dahi cıkmadı,cıktıysada ben okuyamadım.neyse konu dağılmadan sunu deyim.baskan iyi iş çıkarmıştır.uyum sureci sonrası,şampiyonlar liginde tecrubesi ve kalitesiyle defansımızda güvenilir futbolculardan biri olacaktır.
hem italyan hem de cezayirli erkeklerin yüz karası, beşiktaş'a transfer olmuş fitbolcu...*
transferi soracak olursanız**; bi cisse, bi ernst, bi delgado, bi serdar kurtuluş'tan öteye gidebileceğini düşünmüyorum... hadi bakalım.*
(bkz: darılmaca gücenmece yok)

edit: eveeet.?! aldığımız oylara göre sözlüğün 2/3'ü* beşiktaşlı... teprik ediyoruz. **
(bkz: kartal görünümlü ferrari)
yanlış bilmiyosam 10 sene icinde birkaç takım değiştirmiş ve sadece 1 kere bonservis bedeli ödenmiş futbolcudur. serbest oyuncu piyasasından galiba.
araba markası mı, yoksa futbolcu ismi mi belli olmayan kişi.
serie a 4. takımın direkt 11'inde oynayan futbolcudur. kötü olma ihtimali zayıftır...
(bkz: rakip takımın yaptığı transferlere kulp takma) ekolüne sahip olanlar tarafından beklendiği üzere tu kaka ilan edilen oyuncu. az bir soluklansaydınız yahu. dün bir bugün iki. pahalı, ihtiyaç yok vs deyin tamam da hemen ne ara kötü olduğuna karar verdiniz?
deneyimi ve özellikle kademe anlayışı ile göz dolduran, şu ana kadar iyi performans göstermiş, beşiktaş'ın başarılı savunma oyuncusu.
şu ana kadar gösterdiği performansla başta mehmet demirkol olmak üzere güzide basınımızı feci şekilde göt eden italyan kalesi.
tomas zapotocny'den artısı olmayan düz topçu.
fiziğiyle, kafa toplarındaki mücadelesiyle, pozisyon almasıyla, markajıyla adam gibi defans oyuncusu.
aon iki maçta sürekli daha iyiye gittiğini gösteren, an itibari ile formsuz süper topçu. tek maçlık performansla adam değerlendiren futbol otoriteleri tarafından sevilmeyen adam. daha iyi olması tek temennimiz.