biraz önce sona eren maçta alanyaspor deplasmanında attığı iki gol ve oynadığı oyun ile kalitesini yine göstermiş oyuncu.
görsel
https://pbs.twimg.com/media/DJ8yzHFXcAAj0LU.jpg
iYi OYNUYOR ÇÜNKÜ SICAKTAN ETKiLENMiYOR. NEDEN ÇÜNKÜ ISINAN HAVA YÜKSELiR. BU ADAM iSE YERE YAKIN. BU BASiT TERMODiNAMiK YASASINDAN YARARLANIYOR. RAKiBE BAŞARILAR DiLiYORUM.
Kalite akıyor resmen. Adamın dibi. "Götü yere yakın olandan korkacan" diye boşuna dememişler.
boyundan dolayı azimli olduğunu düşündüğüm futbolcu.
boyu muhtemelen bizim gomisin 3. ayağı kadar olan (bkz: bicirik)...
yeni transfer olduğunda boyuyla dalga geçen herkesi daha ilk 5 haftada üstün performansıyla göt eden koca yürekli adam.
allah korusun bir sakatlansa takım santrayı geçemez. kaskla falan idman yaptırın amk.
önümüzdeki yıl beşiktaş'a transfer olacak futbolcu. oğuzhan'a iyi bir yedek olabilir, özellikle türkiye kupası maçlarında değerlendirilebilir.
(bkz: bir alex degil)
tiner muhabbeti yapan ezikelere lens diyorum.

başarılı futbolcu. geçen sene fenerde adam gibi oynayan lensle aynı kaderi paylaşması muhtemeldir aynı zamanda.
Fenerbahçe nin beşiktaş maçındaki tek silahı.
balon. efendi besiktas'im iyi ki almadi bu copu.
bugün beşiktaş defansının ırzına geçmesini beklediğimiz oyuncu. bir posta pepe'ye bir posta pepe'NiN yanında oynayacak müstakbel tinerciye, sonra bütün tinercilere.
medel'in altında ezim ezim ezilen anadolu yıldızı.
Yarın akşam maicon un kucağına atlayıp kendini sanki ayağı kırılmışcasına yere bırakacak ve igor tudor un atılmasına sebep olacak top tepici.

Gerçek fenerbahçeli sahada herşeyini verenmiş. Karaktersizlik de buna değil mi sormak isterim.
Deneyimli, hareketli, kalender bir oyuncu. Fenerbahçe'ye katkısı oldukça büyük.
(bkz: mathieu valbuena/#36900539)

bu herif alındığında herkes boyuyla dalga geçiyordu. ben bu sene fenerin en akıllıca transferi diyordum. haklı çıktım. ta ki beşiktaş maçında kendini yere atana kadar.

o zaman bunun da karaktersiz bir fener topçusu haline geldiğini gördüm. artık şimdi tam bir fenerli.
"Gerçek Fenerbahçeli her maçta saha içerisinde her şeyini verendir. Sadece Galatasaray’a gol atan değildir."
Alexin başına gelenlerin gelmemesini umduğumuz fenerbahçeli futbolcu

görsel
geçen haftaya nispet yapmıştır.

haklı mı?

evet.
Beşiktaş karaktersiz futbolcu almaz. Dolayısıyla seneye anca fenerde jübile yapar.
Taşşak geçenler(!) şu anda gözyaşlarıyla secime gitme kararı almışlardır. Ayrıca ligden düşmeme mücadelesi vermektedirler.
gol vuruşu..

görsel
yedek kalması takım için hayırlı oldu.

fenerbahçe böyle olacaksa yedek kalsın girsin sonradan golünü atsın sıkıntı yok.