bugün

marsilya'nın iki kanadında da oynayabilen taş çatlasa 1.70 boyunda olan, süper hızlı ve bileklerine çok hakim topçu. son liverpool maçında da şahane bir gol attı. bir süredir izliyorum kendisini. çok durmaz marsilya'da uçar aynı ribery gibi.

yakında buralar entry dolacak bu çocuk hakkında. demedi demeyin.
dha nın lequippe den arakladığı habere göre beşiktaş kendisiyle ilgileniyormuş , deschmps ile arları bozukmuş demirörene başkanım başkan olursan beni al demişmiş.

onu bunu siktir et de adm iyi oyuncu , ribery ye benzeyen bir oyuncu hem hızlı hem teknik , gelmez türkiye ye.
yalan yazmışlar, lequippe ye girdim zenit ve moskova takımlarının ilgisi varmış beşiktaşın b si yok , amına kodumun medyası.

http://forum.lequipe.fr//...c.php?f=4&t=845#p7253
şu aralar formu tavan yapmış futbolcu. her hafta ya atıyor ya attıyor. milli takıma da yükseldi. boyuna posuna bakınca marsilya nın messi si demek istiyor adam.
https://twitter.com/#!/de...status/159006973831020544

--spoiler--
mathieu valbuena will sign 3.5 year contract with galatasaray. 7m euro will be paid and %20 from next transfer fee ... via @decoburak
--spoiler--
Topla birden depar atıp 2-3 kişinin arasına dalıp , kimsenin beklemediği anda çektiği şutlarla messivari attığı gollerini gördükçe kendisine olan hayranlığımı arttıran futbolcu. Fenerbahçe nin marsilya maçlarında en dikkat etmesi gereken futbolcu.
28 yaşında saçlarını her maçtan önce ineklere yalatan marsilyanın kaptanlarından olan futbolcu.
iyi futbolcudur vesselam.
fenerbahce li oyuncuların bu gece ayağından topu alamadığı futbolcudur. bu akşam adamın içine iniesta kaçmış gibiydi.
çok kolay adam geçebiliyor kerata.
eğer valbuena fenerbahçe ye gelirse aykut kocamanın sistemi işler hale gelir. inşallah gelir.
fenerbahçe'nin transfer alternatifleri arasında bulunan oyuncu.
yamulmuyorsam fenerbahçe'ye transfer olsa bile avrupa liginde oynayamayacaktır.

böyle bir şey varsa niye transfer edeceksin adamı? türkiye kupası için mi?
fener'e gelmeyecek olan futbolcudur, keşke gelse.
bacak kadar boyu var, türlü türlü huyu var.
yakında fenerde. gümbür gümbür geliyoz.

http://skorer.milliyet.co...detay/1837183/default.htm
1.20lik boyu ile bizim kızlardan uzun olan futbolcu. golünü de attı, sırta atladı çekirge gibi. bizimkiler hem kısa hem göbekli. zıpla desen ayakları yerden kesilirse ne ala.
Süratli olmasıyla bilinen marsilya ve fransa milli takımı oyuncusudur.

Not:Boyunun kısa olması sosyal medyada ayrı bir alay konusu olmuştur.

görsel

görsel
sanki dünya kupasında döktürmüyormuş gibi hakkında beşiktaş a gelecek diye haber yapılan oyuncu.
Kısa Boyu yüzünden taşak geçilen adam

görsel
iyi hoş bilgiler verilmiş fakat başlık yanlış açılmıştır. Tek 't' ile yazılıyor adı.
dinamo moskova ile 3 yıllığına anlaşmış futbolcu.
orda burda harcanan müthiş yetenek. rusya ya gitti gideli harikalar yaratıyor. bu adamı dev takımlar nasıl almıyor anlamıyorum.
Fransız orta saha oyuncusudur. Marsilya da kendini göstermiş ve dinamo Moskova'ya tranfer olmuştur. Bu akşam 5 milyon euro karşılığında lyon a transfer olmuştur. Marsilyalılar bunu hiç hoş karşılamayacak.
kısa boylu futbolcu. bu zamana kadar başlığı açılmamış olması şaşırtıcı.