1. 1.
  atletico madrid ve ispanya'nın forvetteki yeni yıldızı.1984 doğumlu golcü hem hızıyla hem de fırsatçılığıyla kesinlikle önümüzdeki senelerde daha büyük bir takıma transfer olacak.2006'nın muhtemel yıldız adaylarından bence.geçen sezon bir çok süper gole imza atmıştır.ayrıca fm de alınırsa gol sorununu kökünden bitiriyor.
  3 ... elendil
 2. 2.
  fm 2006 da sakatlıklardan koruyabilir 45 maçta 50 gol gibi ortalamaları ard arda düzenli bir şekilde 5-6 sezon boyu tutturan forvet.*
  3 ... imac
 3. 3.
  Manchester United a transferi kuvvetle muhtemel olan atletico madrid forveti
  1 -4 ... rvani_cantona
 4. 4.
  2006 almanya dünya kupası'nda ispanyanın en büyük gol ümidi. hızı ve tekniğiyle dikkat çekiyor dünyanın her takımında oynayacak kalitede
  2 ... city walk
 5. 5.
  cm 2001 - 2002 'nin vazgeçilmez forveti...rüzgar..
  3 -1 ... martyns
 6. 6.
  her seyiyle(giyim,kusam,artistlik,vs) david beckham abisinin izinden gitmektedir. bir kac yila kadar magazin basininin vazgecilmez elemanlarindan biri olacagi bu gidisle kesin gibidir.(tabi daha sonra reklamlar, katolog cekimleri derken futbolculuk ikinci,ücüncü plana atilacaktir.) birilerinin bu cocugun kulagini cekmesi gerekmektedir yoksa parlamadan sönmesi güclü bir ihtimaldir.
  1 -1 ... rosie dunne
 7. 7.
  17 yasinda atletico madrid formasi giymeye baslayan ve her gecen gun kendini gelistiren ispanyali futbolcu.
  1 ... fuckereagle
 8. 8.
  nami diyar ruzgarin oglu.
  1 ... spiritualized
 9. 9.
  ispanya'nın en yetenekli forvet oyuncuları arasında gösterilmektedir. söze gerek yoktur. youtube ta fernando torres i aratmak yeterlidir.
  1 ... blackjack
 10. 10.
  2006 dunya kupasinda neredeyse yasiti olan ribery'e kiyasla cocuk gibi oynayabilmis ve ribery gibi esememistir. ama olsun, o yine de ruzgarin ogludur, kalitesi ispatlanmistir. ayni zamanda kiskanclik yaratip beddua alabilecek kadar yakisiklidir.
  2 ... curufinwe