bugün

videoyu kaldırmışlar izlemedim konuya da hakim değilim ama o ipnenin torunundan nefret ederdim papağana her ne yaptıysa 1000 kat fazlasını yaşayarak çeksin.
ulan ben hayvanları insanlardan daha çok severim. sana öyle sözler geliyor ki ağzıma, inan 2 satır küfretsem yeterli gelmeyecek. o papağan her bağırdığında benimde canım yandı. ama bu video sonun olacak senin psikolojisi bozuk herif. bu sondu. bundan sonra bakalım napacaksın.

http://alkislarlayasiyoru...rin-papagana-iskencesi-18
Ruh hastası bir amcık hoşafı.
Şöhret olmayı yanlış anlamış bu.

Açlıktan mı ölüyorsun paraya bu kadar tapmanın sonuçları senin sonun olacak.
Yemekteyiz programında görmüştüm bu herifi. Orda belliydi ne kadar ruh hastası olduğu. Öyle olduğunu bile göre sırf reyting alsın diye yine kendi kanalında başka bir programa almış bunu acun. Kovulunca da taktı kafayı acun a tabi. Yedi iyice kafayı. Derhal kapatılmalı bi kliniğe. Ceza ise acuna verilmeli.
Sosyal medyada ana başlıklardan biri oluşundan beri kendini kesmediği mi kaldı, sağa sola sallamadığı mı kaldı bir de kamera karşısına geçip hayvana zarar vermiyor direkt öldürüyor. Okuduğum haberden anladığım üzere kızını da dövmesi varmış gözaltına alınması sebepleri içerisinde.

Hakaret etmek istemiyorum ama be orospu çocuğu, sosyal medyada o kadar insanın tepkisine maruz kaldıktan sonra kızım var çocuğum var diyerek ağlayıp kendini acındırmadın mı? Sen nasıl bir karaktersiz evladısın?

Yaptığı hiçbir hareketi doğru bulmuyorum, daha önce de girdiğim bir entry var bu haysiyetsiz hakkında orada da bahsetmiştim, en çabuk şekilde ne yapılması gerekiyorsa yapılmalı. Göz altına alınmış sanıyorum ama bu daha ağır bir olay, bu adam ruh hastası. Bir şeyler yapın "lütfen".

O hayvanın canını yaktığında ne kadar ses çıkardıysa ondan daha fazla canım yandı, emin ol karaktersiz herif sana karşı öyle bir nefret, kin duyuyorum ve öyle sözleri yutuyorum ki biraz önce yazdıklarım yanında hiç kalır. Tez zamanda hak ettiğini bulursun umuyorum.
Aptal kutusu ve sosyal medya arada bir bu tipleri önümüze sunuyor. Oyalanalım diye.

Ajdar
Nihat Doğan
Esra ceyda sisters
Survivor delileri
Şimdi de bu.
Bu adamı hiç izlemedim. Bir arkadaşımın komik (!) diye zorla 5 dakikalık videolarını izletti ve beni çok rahatsız eden birşeyler vardı. O izlediğim videolarda bu şahsın (bkz: hodbin), (bkz: narsist), (bkz: sadist) gibi karakter sorunların olduğunu gözlemledim.

Hayvanlara eziyet etmenin bir insana eziyet etmekten hiçbir farkı olmadığına inanan biriyimdir. insanlar doğanın hakimi zanneder kendini ama insan sayısından daha fazla tür yaşar bu dünyada. insan olarak artık sevgi,saygı, anlayış, yardımlaşma gibi manevi duygularımız yerine tamamen maddiyata ve kişisel hırs ve ihtiraslarımıza teslim ettik kendimizi. O kuş yapılan eziyete,can acısına bağrarak tepki veriyor ama o hayvandan bizi ayıran tek şeyin "akıl" olan bizler yeterince ses çıkarmıyoruz.
Böyle hasta ruhlu insanların televizyona çıkmaları ve sosyal medyada her taşın altlarından çıkmaları kısa vadede olmasa bile uzun vadede insanların düşüncelerini şekillendirir, şekillendiremese bile bozar.

Hayvan beslemek ciddi bir sorumluluk gerektirir. Gerçekten hayvan bakabilen ve "çocuğu olsa anca bu kadar sever " diye düşündüğüm bir kaç tanıdığım var. Bazen onları görünce imreniyorum, bende alsam bir hayvan diye düşündüğüm oluyor sonra ya bakamazsam farkına varmadan eziyet ediyor olursam diye her seferinden Vazgeçtim.

William Ralph Inge tarafından söylenen söze bir kez daha hak verdim.
"Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi."

Edit: görüyorum ki sözlükte sırf eksi oy almak adına bu şahsı övenler var. Şahıs suçu ispat edilene kadar suçsuzdur ama suçlu olduğu kabul edilirse eğer türk ceza kanununda "suçu ve suçluyu övme" suçu vardır. Hukuki açıdan zor duruma düşülmemesi adına bu edit'i bırakıyorum.
bu yaratık az evvel gozaltına alınmıs. umarım yaptıgının bedelini odetirler.
Acun ılıcalının ucuz televizyonculuk anlayışının ülkemize kazandırdığı değersiz figürlerden yalnızca biri. Reyting uğruna nice ruh hastaları ekranlarda böyle boy gösterip, sonrasında piyasadan silinmek üzereyken yeniden dikkat çekebilmek adına saçma sapan davranışlar sergilemeye başlıyorlar. iyi ki bu ülkede hala hukuk var. Yargılanması ve acilen ruhsal anlamda tedavi altına alınmasını umut ediyorum.
ne tesadüfse ?

böyle tipler hep acurun programlarında oluyor.
Of... küçücük muhabbet papağanını el üstünde tutan, beslemeye çalışan biri olarak, malum görüntüleri izlerken canım çok acıdı. Ancak şunu da söylemeliyim ki... Hayvanlar bir vitrin süsü olarak görülmeye, onların bir canı olduğu düşünülmedikçe benzer sahneler göreceğiz ne yazık ki... Keşke Ruhsata falan bağlansa hayvan beslemek. Bunun gibi ruh hastalarının eline düşmese güzelim papağanlar. Amk. şerefsizi!
master chef gibi boktan programda zaten az buçuk ünlüydü, ama o papağana işkence videolarından sonra tüm türkiye bu şerefsizi konuşmaya başladı. o papağanlar tek tek götüne girsin ibinenin evladı.
Kuş kadar aklı olmayan biri galiba.
Kuşa işkence nedir ulan pzvnk!
Kel kafana kuşlar sçsın.
layık olduğun yere tımarhaneye yahut hapishaneye zalim şeytan . herkese de ünlü demeyin be hiç tanımadığım bir serseri.
Belki Masterchef değil ama master-şerefsiz oldu!
Tımarhanelik, ruh hastası, caninin biri.
şiddete karşı şiddetle veya küfürle karşılık veren bir ülke olduğumuzun kanıtı bir tv fenomenidir. yaptığını zaten tartışmaya gerek yok ancak verilen tepkiler de halimizin özeti. bir kişi de dememiş ki hukuk var işlevini yerine getirir. kızgın demir sokan da var, kelini patlatan da, anasına avradına söven de. linç kültürüne bayılıyoruz. bu adamı ünlü yapan acun'un da twitterdan duyar kasması olay kadar vahimdir.
Adına girilen 103 entry haketmiyen kişiliksiz .
Salak saçma şeyler yapan herkesi fenomen yapan bizim milletin bir ürünü. Avelin teki.
Bizim ülkenin gençliğinin garip bir sorunu var. Nerede gereksiz, embesil, kifayetsiz, saçma sapan adam varsa ünlü etmeye bayılıyor. Hiç hede hödö yapmayın abi şimdi. Bu herif yeni palazlanmaya başladığında internette yerli yersiz her şeyden mizah çıkarmaya çalışan, tiktok gençliğinin neredeyse tüm mizah sayfaları "bwahaha ne komik adam la bu", "sen nasıl bir kralsın üstad" falan diye paylaşıyordu bu adamı. Altında da bir yığın destekleyici yorumlar oluyordu. Benzer şekilde keline sıçtığımın bir çiğköftecisi var. Alenen millete şiddet uyguluyor yine de millet gülüp o boktan çiğköfteyi yemek için dükkanının önünde kuyruklar oluşturuyor. Oğlum yemin ederim acayip bir deneyin içindeyiz ya. Bu millet bu kadar geri zekalı değildi. Rica ediyorum şu deneyi yapanlardan, tamam işte bir milletin gençliği ne kadar salaklaştırılabilir deneyiniz başarıyla sonuçlandı. Güldünüz eğlendiniz yeter gayrı eskiye çevirin artık. işin tadı kaçmaya başladı.
Acunu oeganize suclar genel müdürlüğüne atasınlar nerde manyak var cımbızla secıyo. Demet akalın da dam nerden bilsin kavun mu ? Demiş.
Ülkenin boş beleş insanlarını diğer boş beleş insanları tarafından bu kadar pohpohlatırsan sonucunda kendini bir halt zanneder. Ruhu psikopatlaşır.

Acunun ikinci boş adam faciasının başkahramanıdır. Bir diğeri;
(bkz: Taner tolga tarlacı)
tam bir idiot. allahın gazabı. psilik herif.
Bu herifin bir de 2 tane cocugu var.

Yazik...