bugün

jim carrey'in on numara oyunculuk sergilediği mükemmel film. meraklıları için şu anda a2'de oynamakta.
görsel
Cümle içinde de kullanalım;

“Sende maske sürülecek akıl yok.”
Dostoyevski’ye göre:

görsel
görsel
heryerde çizgifilmini aradım ama hiçbir yerde yok. elinde olan veya kaynağını bilen varsa ücreti mukabilinde almaya razıyım.
dünyada bulunamayan, bulunana da paha biçilmeyen malzeme.

çin'de ortaya çıkan virüsten önce toptan olarak kutusu 10 tl'den satılan, şuanda yine toptan olarak söylüyorum 50 tl'den satın alamadığınız ürün. maske üreticileri muhtemelen dünya çapında zengin oldular. çin konsolosluğu sadece tr'den bir milyon adet maske istemiş. bir milyon çok adetmiş gibi gözüküyor ama çin için denizde kum tanesi. allah kolaylık versin ne diyeyim.
görsel
son yazılanlara göre vuhan virüsünde maske de tek başına koruma sağlamıyormuş. bu sebeple bol bol ellerin yıkanması gerekiyormuş.

özellikle havalimanları bence çok iyi dezenfekte edilmeli.
yakında, her evde olması gerekenler listesine girecek, sanki.
Çok sevdiğim bir çizgi film.
Küçükken en sevdiğim çizgi filmdi evet.
köyümdeki eczanede geçen hafta 6 liraydı. bugün 3 liraya düşürüldü.
görsel
görsel
200 tane edindim bundan. Peçete gibi kullanırım artık.
corona virüsünün sembolü haline gelmiş nesne.
artık takmak istemediğim, ...tiğimin c*ronası bitse de eskisi gibi gezsek diye düşündüğüm nesne.
Takması Cizre'de aylardır zorunlu olandır.
görsel
corana bitse de takmasak.
corona bitse de takmasak.
takmayı sevmiyorum. uzun süre taktığımda beni bunaltıyor. ayrıca çirkin bir görüntü oluşturuyor. ancak kendimizi korumak için takmak zorundayız.
Jim Carrey'nin başrolü Cameron Diaz ile paylaştığı sinemada ikinci filmidir.
insanların corona virüsünden korunmak için taktığı fakat hiç bir koruyuculuğu olmayan zımbırtı.
görsel
görsel
sağlık bakanı ve devletin vatandaşı sikine takmamasından ve ölüme terkederek olayı kapatmasından sonra artık bu maskeler takılırak herkesin bir devlet yiyiciyi yemesi dileklerimle.
https://yandex.com.tr/gor...O4NzWU.jpg&rpt=simage

t: korunma aparatı. ama bizim millet götüne takıyor. sonra ouuuvvv vakalar arttı. artar tabi yarrrağımmmmm!