bugün

net söylüyorum bunlar katıksız o çocuğu ahlak bekçileri! bana denk gelmiyor ki böyle bir sülalesi silkik...

istanbul'da Marmaray’da bir şahıs, “Burada kız arkadaşını öpemezsin” diyerek bir gence saldırıda bulundu.

Aynı şahıs, daha sonra ortamı yumuşatmaya çalışan yaşlılara da saldırdı.

https://twitter.com/yirmi...R-BvqlkRyeJq2vtw&s=19
gavatlara göre hayvansı işlere tepki verenler suçlu birer ahlak bekçisidir.
bu zihniyete göre sokak ortasında çiftleşmek özgürlüktür, müdahale edilemez.
ulu orta arkadaşıyla sevişmekte sakınca görmeyen kafa yapısı bu zihniyetin mahsülüdür, şaşırmak gerekmez buna.
Hukuk işlemiyor.

Döveceksin abi.

Başka olur yol bırakmadılar.
gavat senin babandır onun bunun çocuğu...

ulan görende seks yaptılar zanneder. çocuk kız arkadaşına öpücük vermiş ve kimse de rahatsız olmamış, bu ne tantana? şerefsizler ufacık kızlarla evlenirken de aynı tepkiyi verin ya da badelenirken!

eğer bir suç ya da hata varsa görevlilere gider şikayet edersin, senin haddine mi? herkes her suçun cezasını ya da tepkisini kendisi versin o zaman! (ki veriyor artık)

bu it çomarlarda hep bir sinir, kavga etme isteği! yaşlı adamın bile üzerine yürüyor o çocuğu...
kaşarlık yapma şimdi,
benim annem olur o, size ne oluyor de, susalım bizde.
tüm kızgınlığım ifşa edilmesine de, susalım.
Adam gibi adamdır. Sonuna kadar destekliyorum. Ben olsam iki tane çakar , sevgilisinin yanında kepaze ederdim.
bak koçum, işine geldiği zaman kimseye salça olmadan yazmak çok maharet istemese gerek, insanlara sövmek kimseye bir şey kazandırmaz falan yazıyorsun ama sürekli analı bacılı gavatlı entrylerle benim başlıklarıma salça oluyorsun.

seni muhatap almayıp cevap vermemeye çalışıyorum ama bokunu çıkardın. adam ol çıktığın yere sokarım seni!

şimdi s git...
Geçenlerde gurbetçi iki sevgili biri Türk diğeri alman müşteri olarak geldiler, dakikalarca öpüştüler iş yerinde.

Benim de Almanya'da yaşadığımı bildikleri için, daha rahat davranmış olmalılar. bizim için oldukça sıradanlaşmış şeyler bunlar. Hatta birbirinize çok yakışıyorsunuz, ufukta evlilik görüyorum gibi laflar ettim. Mutlu oldular.

Millet Uzaya gidiyor. Bizim Uğraştığımız şeylere bak yaa.
acele ederek ayıp etmiştir, en azından sürecin az daha ilerlemesini bekleyip cıks cıks milletin ortasında seksliyorlar denmesini bekleyebilirdi.
ben kimseye salça olmuyorum.
sen, şerefsizlik yapmadan yazmayı dene öncelikle.
sen, hususi olarak anana sövdürmek için uğraşıyor gibi yazmaktan vazgeç önce.
bak bakalım bu polemiklere gerek kalıyor mu sonrasında!!!
sövünce de ağlıyorsun bir de.
adam olamazsın ama, taklit edebilirsin bunu.
karşı olduğun fikrin, tavrın, görüşün vs burada taraftarları yahut yanlısı olduğunu unutma!
unutursan tekrarlanır.

son sözünü iade ediyorum. ve bu da senin hoşuna gidiyor biliyorum.
bak kafiyeli bile oldu bu.
Sen benim seviyemde bir canlı değilsin O yüzden seninle muhatap olmak benim için utanç verici. ha ben de göt var, ben devam ederim diyorsan bence entry olarak değil (küfür sebebiyle çaylak yersin) mesajlarını aç bana, iletişim kuralım sonra erkek erkeğe başka şekilde hallederiz.

yerse tabi...

çünkü öbür türlü klavye delikanlılığı yapmış oluyorsun.
utanma daha fazla manyak. götün var demek he, bak bu çok ilginç işte!!!
annen yazsın mesajları, utandırmayalım seni daha fazla. uzatma...
Bunu yapan aşağılık bir köpektir. Çomar hafif kalır. Gel kuçu kuçu deyip başını sevip biraz da köpek maması verselerdi böyle saldırmazdı. Başıboş köpekler itlaf edilsin. Bunu savunanların da darwin belasını versin.

Kimse seni sikmeye çalışmıyorsa hiç kimseye karışamazsın. Her boka maydonoz olursan bir gün ananı sikerler metronun ortasında şaşırır kalırsın.

Sözüm meclisten dışarı.
iyi yapmışlar denen hadisedir. toplum içinde adam gibi hareket etmezsen y saldırırlar yada zikerler.
saldırma nedeni tamamen kıskançlıktır. bu vandal onun bunun çocuğu mutsuz olduğu için çifti de kendine çevirmeye çalışmış. kimse kimseye öpüştü diye saldıramaz. saldıran yüzde yüz suçludur, haksızdır. ayrıca entariler rezalet. bunun tartışılması dahi saçma. resmen şiddet gösteren bir vandal savunuluyor. ulan embesiller, okulda bile şiddet olaylarına karışsanız disiplin kuruluna gönderilip okuldan dahi atılabilirsiniz. dingillere bak, fasulye gibi kendilerini nimetten sayıyorlar. bunlar hep dunning-kruger sendromunun sonuçları işte. yani cahil özgüveni dediğimiz şey.

bu olay kesinlikle medeniyetsizliktir. şiddet hiçbir şeyi çözmez. hayır ortadaki tek sorun ahlak bekçisi ayı oğlu ayı. zeki insanlar problem çıkaran insanlar değildir, probleme çözüm sunan insanlardır. aptallar ise koca bir problemin ta kendisidir.

2+2=4 anladınız mı vahşi çomarlar?

dinci çomarlara gün doğmuş zaten bu olayla. oo seks, öpüşmek haram bro. hayır gerçek şu, ben öpüşemiyorum, seks yapamıyorum, mutsuzum ve gerginim, öyleyse herkes benim gibi mutsuz, gergin, saldırgan olmalı. herkese saldırma hakkım var çünkü mutsuzum. din falan palavra lan. nasıl engelleyeceksiniz insanların cinsellik içgüdüsünü andavallar? penislerine, vajinalarına zincir mi vuracaksınız? kıskanç, aşağılık ezikler sizi. yazık lan sizi eğitmek için verilen paraya, emeğe...
Türkiye’ de sıradan bir güne işaret eden rahatsız edixi kişi. Bu ülke ve insanlarının bir bölümü beni çok yoruyor. Cidden sıktı artık.
--spoiler--

toplum içinde adam gibi hareket etmezsen zikerler.

--spoiler--

tecrübe konuşuyor kulak verin gençler.
Banane tanrı yasaklamış. Bence hepsini döverek öl*ürmeliyiz. Ha bu arada gondor minas tirith'den selamlar dostlar.
Çak gitsin adama azizim yarbay Kemal.
muhtemelen hapisten af ile serbest kalmış eski fetocü, malum partili, tarikatçı terörist orospu çocuğudur. bunun anasını çok yakında sikerler.
Kavga etseler daha mı iyi yanı? hayat kısa .ye iç seviş.
iki taraf da yanlış yapmış. Beni bilen bilir, laik biriyim, Atatürkçüyüm. Ama abi metroda da hatunun dudağını sömürmezsin be. Daha romantik, baş başa olunan yerlerde veya sokakta yürürken bir anlığına, sinemada kısa bi anlığına, ne bileyim kafede falan küçük öpücük kondurursun. Ama bir sürü insanın sabit gittiği toplu taşımalarda kıza Yumulmak bence doğru değil. Kıza da dikkat çekmiş oluyorsun, tüm gözler ona dönüyor. Gerek yok. Öküz gibi üstüne yürüyüp uyaran adam da haksız zaten. Kimse karışamaz doğru, onun üstüne vazife değil. Ama tekrar söylüyorum, toplu taşımalarda vıcık vıcık yumulmayı doğru bulmuyorum. Şova gerek yok.
aaa çok ayıp çok. canınız seks yapmak istiyorsa gidin ensar vakfına ya da ona benzer bir yere size oda açsınlar hayrına. marmarayda ne işiniz var.
Hayır sanki oğlan kızı öpmemişte, oğlan oğlanı öpmüş gibi," LGBT ibne " diye bağrınıyor.

Oğlan manita bulmuş , normal kız erkek ilişkisi yaşıyor.ne yani ibne mi olaydı?

Çok ahlaklı çomar, metroda çocukların içinde bağıra bağıra küfür ediyor. Ne kadar ahlaklı.
cemaat tarikatların kur'an kurslarında, yurtlarında, okullarında, dernek ve vakıflarında tecavüz edilen, taciz edilen ufacık kız erkek çocukları için eleştiri yapan insanları dine saldırıyor diyerek tecavüzcülere değilde bunu dillendiren buna karşı çıkanları eleştiren zihniyet sahibi kişilerdir. tecavüzleri "bir kereden bir şey olmaz" diyenleri, "kurumlara zarar vermeyelim" diyerek bu yasadışı kurulmuş olan yapıları savunanların ülkesinde bu namus ahlak bekçilerinden korkuyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar