bugün

Hülya Avşar'ın sunduğu programa sponsor olan en pahalı markanın adı.(Çünkü programda en çok onun adı geçiyor.)
sevgiliye taksitle bişi alınmayacak magaza . Lakin ayrıldıktan sonra bile taksit ödeme ihtimaliniz fazla en az 10 taksit yaptırmak gerektiği için
(bkz: hangisiyle cıkıyorsun)
(bkz: ata demirer)
(bkz: marx and engels) * *
ingiltere ye gittiğinizde her 2 adımda bir görebileceğiniz,en güzeli bana göre Oxford da bulunan büyük 4 katlı marks and spencer dır.Türkiye deki fiyat oranlarıyla ingiltere dekiler arasında dağlar kadar fark bulunmaktadır.Ayrıca ingiltere deki marks and spencer da yiyecek,içecek vb..şeylerde satılmaktadır.
en buyuk magazasi marble arch'dadir. giyim, gida, kucuk ev esyalari, mobilyaya kadar pek cok urunun satisi yapilmaktadir. en son olarak da teknoloji departmani acilmistir. fiyatlari ne cok pahali ne de cok ucuzdur.
(bkz: tesco)
(bkz: asda)
(bkz: sainsbury s)
ingiltere' de bizdeki çetinkaya , boyner , ykm gibi makul ürünler de satan sıradan bir mağazayken türkiye'de nedense kalburüstü kesime hizmet veren ve fiyatları el yakan marka.
aslında bu iki keliöeyi 60 kere tekrar ettiğimizde sevimli çizgi film kahramanları gibi durmaktadır. * *
bu kadar kalitesiz penyeleri bu kadar pahalıya satabilmek konusunda üstün başarı sahibi markadır.
Orta sınıfa hitap eden bir ingiliz markası. Erkek iç çamaşırları ve yaşlı kadınlara yönelik kıyafetleri dışında satın alacak ürün pek bulamazsınız. ingiltere'deki mağazalarında yer alan süpermarket bölümü albenilidir, Türkiye'de bulunmamaktadır.
yillar once mahmut tuncerhulya avsar sova katilir.Program sonunda hulya avsar sponsoru olan marks and spencerfirmasinin hediyelerini mahmut abeye takdim eder. ve yaran cevap gelir
- biz de o zaman marks and spencer beye tesekkurlerimizi sunirik.
türkiye de bir çok şubesi ve kemikleşmiş bir müşteri potansiyeli olan ünlü ingiliz markasıdır. yurt dışında iç giyim lideriyken türkiye de hazır giyimin öncülerinden olarak lanse edilmekte ve talep görmekte.
-pardon marks and spencer dan geçiyormu.

- hangisiyle çıkıyorsun.

-efendim

-marks lamı spencer lamı.

-salaksın biliyormusun diye beni yardıran bir replik sen çok yaşa ata demirer.
rahat ve yumuşacık iç çamaşırları ve gecelikleriyle beni benden alan markadır.
finansbank ile anlaşarak ortak kredi kartı çıkarmış, mağazalarında banka gibi kart formu dolduran firma. bir benzeri için: (bkz: fish card)
(bkz: marx and engels)
ilk açıldığında bu mağazada sadece iç çamaşır, pijama vb... satılırmış. keşke öyle devam etseydi. giyim olarak da çok alışılmış türden kıyafetler satılıyor.
iÇ GiYiM KONUSUNDA ÇOK iYi BiR MARKADIR.
bir ürün alana ikinci ürün yarı fiyatına kampanyasını başlatmış mağaza. gerçi genç giyime yönelik çok şey olduğunu iddia edemem de acayip derecede güzel ayakkabılar vardı. gidin görün en azından.
Giyim kısmı felaket, iç çamaşırı kısmı oldukça iyi ama pahalı olan marka.
adını 'karl marx' ile 'herbert spencer'dan alan firmadır. marx bilindiği gibi komünizm kuramının kurucularından, spencer ise marksizmin düşmanı ve sosyal darwinizmin, liberal ekonomik sistemin savunucusu. ironi ve oksimoron olsun diye seçtiler herhalde bu ismi.
ingilterede 7 pound olan şeyi size türkiyede 60 milyona satan mağaza.
iç giyim konusunda üstüne tanımam.
bursa korupark mağazasında bir aydan beri cansız mankenlere for sale yazılı kırmızı tişörtler ve siyah donlar giydiren çıfıt dükkanı.

yok o değil hbbia görse yandık yani.
türkiye'de finansbank'ın eski sahibi olan fiba holding'in açıp, işlettiği marka.
güncel Önemli Başlıklar