bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  dünya'nın en büyük dördüncü marketler zinciri. türkiye'deki kipa'nın yeni sahibi.
  ... zall
 2. 2.
  ingiltere'deki en buyuk supermarket zinciridir. asda'dan sonra fiyatlari en uygun supermarkettir.
  ... ms.viking
 3. 3.
  ingiltere de en büyük rakibi sainsbury s dir.
  sainsbury s in fiyatlarının oldukça kazık olmasından mütevellit tercih edilesi markettir, zincirdir.
  ... leblebi tozunun hastasiydim
 4. 4.
  ingiltere'de her kose basinda gorebileceginiz buyuk marketler zinciri. buyuklu kucuklu yuzlerce marketiyle genelde ekonomik fiyatlara sahip bir mekandir.
  ... yage1497
 5. 5.
  sainsbury's ile birlikte ingiltere'deki temel tüketim maddeleri sektörünü elinde tutan, korkunç büyüklükte, dünya çapında bir tekel. mahalle bakkalınızda fiyatlar yüksek olduğu için mecburen tesco'dan yaparsınız alışverişinizi, başka bir seçeneğiniz yoktur. türkiye'nin büyük şehirlerindeki gibi sadece bir mahallede * dört tane koca market * * * * yoktur burada. bu alternatifsizlik çok canınızı sıkar. -hele ki aradığınız belli bir ürünü tesco'da bulamıyorsanız.- mecburen her geçen gün daha da, daha da zengin edersiniz bu tekeli.
  ... ashtarte
 6. 6.
  vatan gazetesi'nin haberine göre akp genel başkan yardımcısı dişli'ye uzanan rüşvet skandalının izini süren vatan gazetesinin kipa mağazalarında satışını engelleyen ingiliz marketler zinciri.
  ... punica
 7. 7.
  kipa da tesco markalı tüm ürünlerden uzak durmanız yüksek menfaatiniz icabıdır. çin malından daha çin malıdır.
  1 ... vetferal
 8. 8.
  macaristan'ın , fiyatlarıyla bim'i , büyüklüğüyle carrefour'u çağrıştıran alışveriş merkezi.
  1 ... comengineer
 9. 9.
  http://www.flickr.com/photos/amyeee/2307554918/
  1 ... narpiz cigneyen yilki ati
 10. 10.
  eğer günün birinde çek cumhuriyeti'nin liberec şehrine gelirseniz çaresiz alışveriş yapacağınız yer çünkü bu şehirde daha ucuz olan market yok onu da bırakın bundan başka süpermarket de yok diyebiliriz, ya da globus diye bir yer daha var ama o şehir dışına kaçıyor biraz, adamlar şehrin merkezine kurmuş dükkanı manyak iş yapıyorlar ayrıca türkiyede kipayı da aldığından türkiye'den ithal ya da tesco kipa çiğli/izmir üzerinden ithal edilmiş çin malı bir sürü tesco ürünü bulabilirsiniz üstelik türkçe açıklaması da yazıyor.
  ... the longest journey