bugün

entry'ler (966)

tek gecelik aşk

tek gecelik bir ilişki yaşanır ancak taraflardan biri bunun tek gecelik olduğunun farkında değildir, aşık olmuştur. Gel gör ki sabah daha kahvaltı bile yapılmadan karşı taraf ortadan yol oluverir ve hikaye biter. işte tek gecelik aşk.

insanların sizi aşırı seksi bulması

özellikle önceden aşırı seksi bulunmayan sıradan bir insanken durduk yere dönüşüm geçirip çekici bulunmaya başladıysanz size geçmiş hayatınızı sorgulatır. gerek karşı cins gerekse hemcinsleriniz tarafından pamuklara sarılmak güzel bir his olsa da, doğuştan süper güzel/yakışıklı insanların sosyal hayatta(yalnızca aşk hayatında değil) geri kalanlara ne biçim gol atmakta olduğunu iliklerinize kadar hisseder, adaletsiz dünyaya söversiniz

ilk öpücük vs son öpücük

biri ilişkinin başlangıcını temsil eder diğeri ise bitişini. ilk öpücük heyecan ve bilinmezliklerle dolu bir hikayenin sayfasını açar. Son öpücük ise, artık sevgi, anlayış, acı, kırgınlık, kızgınlık ile dolmuş olan hikayenin asla kelimelere dökülemeyecek bir özetidir.

ankaralıların bileceği terimler

(bkz: aspava)

sözlükte 1 63 den uzun hanımefendi yazar olmaması

sözlükte hanımefendi olmak yeterli mi yoksa mutfakta aşçı, sokakta jonglör falan olmak da gerekiyor mu diye merak ettiren başlık.

ramazanda davul çalınmasın kampanyası

şiddetle desteklediğim. karagöz-hacivat gibi, kalbimizde yeri ayrı olan lakin nostaljiye karışmış bir gelenek halini almalı artık. Davulcular bayramlarda gezsin bi tek, valla herkes daha çok para verir.

birini çok fazla sevmek

gerçekten "bir"ini çok fazla sevmektir. Zira siz pembe bulutların üzerinde gökkuşağı ile dans ederken öyle bir ağzınıza sıçılır ki ikinciye asla takatiniz kalmaz. Artık siz de çok fazla seven saftiriklerin ağzına sıçanların oluşturduğu dark side'a geçersiniz. Demem o ki, kontenjanla sınırlıdır bu durum. enjoy it while it lasts.

güneşli bir günde evden çıkmamak

hastasındır, ödevin/projen/finalin vardır, akşamdan kalmasındır ya da evet, asosyalsindir.

namaz kılmayı bilmeyen bayanla evlenmek

(bkz: bayan)

yüzyüzeyken konuşuruz

Öyle naif ve güzel müzik yapıyorlar ki, dinlerken sanki yakın bir arkadaşımla konuşuyormuş gibi rahat hissediyorum kendimi. Canlı dinlemek için de yanıp tutuştuğum, ancak Ankara konserlerini hep Passage'da vermeleri nedeniyle yanıma eşlikçi bulamadığım, bir türlü dinleyemediğim grup ayrıca.

eski sevgiliyi twitter dan takip etmek

insanı oldukça ezik durumlara sürükleyebilir. unfollow edip bloklamak yiğitliğin şanına yakışmayacağından ve evrensel olarak kezbanlık addedildiğinden yapamazsınız. zaten takip etmeseniz bile profili açıksa şeytan dürter açıp bakarsınız. Sonra vay efendim hangi zilli'lerle mentionlaşmış, kimleri fav'lamış, çok özledim yazmış acaba bana mı? ohoooo ölme eşeğim ölme.

hiç erkek arkadaşı olmamış kız

ilk ilişkisinde tecrübesizliğinden ötürü çokça hata yapacak olan kızdır. Ha ama kafası 10 numara rahattır, o ayrı.

twitter i en etkili kullanan insan

(bkz: melih gökçek)

kezbanların kaba ve yüzeysel olması

kaba ve yüzeysel türk erkekleriyle muhatap olduklarından keyifleri yerinde olan hatunlardır. kaba ve yüzeysel olmayan kızlar için hayat baya zordur hatta.

çok özlemek ve sevilmediğini bilmek

çok özlemek üstelik sevildiğini de bilmek ama yine de bir arada olamamaktan bin kat daha iyidir. bir an gelir kabullenir yoluna devam edebilirsin o zaman.

ben bu yazıyı sana yazdım

Tamamen ağzıma s.çmayı başardığın için tebrikler. Zaten hayatımdaki hiç birşeyden mutlu değildim, şimdi de sen gittin. üstelik bir sürü iz bırakarak her yerde. sanırım asla ama asla unutamayacağım ve iyileşemeyeceğim. Bir de bunların üstüne hayatına tam gaz devam ediyor olman ve ışık hızıyla unutmana dayanamıyorum. seni parçalara ayırabilirim.

mtv icon

egoya tavan yaptıran bir karma sıfatı. 'çikita muz'dan sonra özellikle.

sözlük yazarlarının en son satın aldıkları şey

hazır çorba ve hazır patates püresi.

(bkz: hayatın iğrenç olduğunun farkedildiği anlar)

13 yaşındaki bir bayana aşık olmak

romeo olmaktır. juliet daha 14ünden yeni gün almış bir taze idi zira. böylece saçma salak ergence davranışları da açıklığa kavuşmuş oluyor *

2013 te hala kadının saçından tahrik olmak geyiği

bastırılan herşey bi şekilde patlar. bu muhafazakarların her türlü b.ku gizli kapaklı yiyor olması da buradan geliyor. saç telinden tahrik olmayı geçtim, en "dinsiz", "yoldan çıkmış" gördükleri adamın midesini bulandıracak haltları göz görünmeden yemeleri kastediliyor burada. sen sevgilinle yolda öpüşürsen olay çıkar ama bunlar 13-14 yaşında kızları bi anda odaya kapatınca gizli diye namuslu olur.