1. 1.
  almanformula 1pilotu.ilk geldiğinde hep küçük takımlarda yarışmıştı ancek gecen seneden itibaren williams takımıyla boy göstermektedir
  -1 ... berbay
 2. 2.
  ilk kez 2002 yılında melbournede gpye katılmış williams takımı f1 pilotu. 73 gp'ye katılmış, 68 puan toplamıştır, 1 kezde podyuma çıkmıştır.
  ... evvesa
 3. 3.
  bu adamda i$ var, ama kucuk takimlarda iken. takim arkada$i david coulthard aracindan surekli $ikayet edip zirlarken bu adam siralamalarda ilk 10 icin mucadele eder, yari$ta puan toplamaya bakar. araci el verdigi surece tabi.
  ... iktidarsiz tecavuzcu
 4. 4.
  az önce az kalsın ölüyodu allah korudu.
  ... isildur
 5. 5.
  Elinden geldiğince mücadele eden ancak her defasında istediğini gerçekleştiremeyen avustralyalı bir formula-1 pilotudur. * *

  Genellikle orta sıralarda mücadele etmektedir. iddialı bir takıma geldiğinde başarılı olması muhtemel olabileceği gibi hayal kırıklığı yaratması da kuvvetli olasılıktır.
  ... jamish efendy
 6. 6.
  avustralyalı olan bu abimizin almanyayla olan tek ilgisi senedi bir gittiği almanya gp sidir.adam doğma büyüme Queanbeyan lı.hemde içinden....

  http://www.markwebber.com/about/
  ... master of puppets
 7. 7.
  bu adam minardi'de ilk yarışında 2 puan kazanmıştı. zaten minardi'nin yıllar sonra kazandığı ilk puanlardı. o sezon da başka puan kazanamadılar. yarış bitince birinci olmuşçasına sevincini unutmak mümkün değil.
  1 ... avedis
 8. 8.
  takim arkada$i david coulthard'a bakiyorum. bir de bu adama. helal olsun diyorum lan ozetle.
  ... iktidarsiz tecavuzcu
 9. 9.
  2008 yılında mükemmel istikrarına 2008 fransa grand prix inde de devam etmiş ve yine puanları cebine indirmiş avustralyali pilottur.
  ... iysr
 10. 10.
  (bkz: max weber)
  1 ... serbest radikal