bugün

entry'ler (41)

james alan hetfield

(bkz: nick heidfeld)

sucu çocuk

melih kibarın muhteşem bestesi eşliğinde, bi çocuğun yaşam mücadelesini anlatan reklam filmi; bugün bile hatırlandığında tebessüm ettirir.

smelly cat

yamulmuyorsam phobe nin, monica nın çalıştığı lüks restoranın önünde söylediği şarkı_ protesto amaçlı.

2000 başlığın içinde yazacak bir şey bulamamak

-bi başlıkta ben sıçmış oldum vatana millete hayorlı olsun
-iyi bok yedin.
-eyvallah

saniyede bi sol framein değişmesi sonucu insanın iştahı kaçması,buna bağlı olarak boş gözlerle başlıklar okunurken yazarın aklından geçenler._kurtulur muyum bunalımdan bir başlık açsam.

karanlık odada tek başına gülen kişi

üflediler söndüm
karanlıkta güldüm

(bkz: olgun şimşek)
(bkz: kapalıçarşı)

mirkelam

kargo grubuna dahil olduğunu öğrenince dumur eden insan. rockçı kişiliği de varmış dedirtir...işinin zor olduğu aşikar. zira koray gibi bi solistten sonra o grupta çalmak yürek ister...ayrıca mşş ylen nası bi uyum yakalayacaklar.entresan bi bileşim olmuş

ümit sayın

yamulmuyorsam zeynep dizdarın sözylediği "vazgeç gönül" şarkısının sahibi kişidir.

adolf hitler

adamın biri ünlü bir falcıya gitmiş. falcı adama, "senin intihar etmen lazım. yoksa gelecekte milyonlarca kişinin ölümüne sebep olacaksın" demiş. adam bundan çok etkilenmiş ve intihar etmek için tren raylarına uzanmış. diğer taraftaki raylarda bir çocuk oynuyormuş. karşı yönden gelen tren ona çarpmak üzereymiş. adam ani bir kararla intihar etmekten vazgeçip çocuğu kurtarmış. çocuğa daha dikkatli olmasını öğütlerken, "senin adın ne bakayım?" diye sormuş. biraz önceki korkunç olaydan etkilenmişe benzemeyen sert bakışlı çocuk, "adolf hitler" demiş

vincent cassel

media.photobucket.com

burdaki fotosuyla nedense joker gülüşüne benzettiğim *yaşayan karizma.
gerçek adı vincent crochonmış, memleketi paris, fransa ;doğum tarihi 23.11.1966 onu ünlü yapan film:the crimson rivers (2000) filmi ile ünlenmiştir. **
15 yaşında oyuncu olmaya karar vermiş.
kardeşi mathias "assassin" adlı rap müzik grubunun kurucu üyesi. grubun libre adlı şarkısında vincent, vinz olarak anılıyor. kendi oynadığı filmlerden "haine, la (1995)" ve "blueberry (2004)"yi beğeniyor.
küçükken ici adında bir köpeği vardi.
capoeira (bir savunma sanatı)'da iyi.
fransız vatandaşı
ilk kez elizabeth (1998) filminde ingilizce konuşmuştu.

fransızca konuşan erkeklerin çekici olması

(bkz: vincent cassel)

beyonce

bu yılki grammylerin yıldızı olacak gibidir. zira 10 daldaki adaylığı ne kadar güçlü ve kaliteli bi albüm yaptığının kanıtı

kullanmak için can atılan replikler

hey dostum sen bir bok torbasısın.

moderatör oldunuz

(bkz: yeme bizi nuri)
pencereyi açıp çığlıklar atarak sevinicinizi bütün mahalleyle paylaştığınızda da dadından yenmez ha. mod oldum lan. öp babanın elini. hasiktir. sorumluluğum arttı. ben bu modluğa hazır değilim. daha sonra,aa şey belki 10 yıl sonra görüşelim hacı.

dördüzlere verilebilecek isimler

facebook sözlük msn ve yazargül ya da yazarcan

ya da

engin -altan- düz- yatan

karşıdan gelen kişinin omuz atması

omuz gribi olmamak için; omuz atılan omuz itinaylan dezenfekte edilir,ace mace çamaşır suyu artık allah ne verdiyse orası yıkanır öle insan içine çıkılır.ayıptır günahtır durduk yere niye omuz atıyonuz direk dalmak varken? diye de insan sormadan geçemiyor doğrusu

kullanmak için can atılan replikler

-yine mi bamya?

-senin kafanı kırarım köpek!

anne yazar olsa açacağı olası başlıklar

(bkz: başlık açmanın püf noktaları)
(bkz: vernelleyin entrylerinizi yumuşacık olsun)
(bkz: kirlenmek güzeldir ;kirlenmiş kız için aynı şeyi diyemiyğcem bacım)
(bkz: bir çaylağı 10 günde yazar yapmanın yolları)
(bkz: sözlük yaşatır seni)

mahmut tezcan

bi dönem müşerref akayla evli olan *, ankara üniversitesi eğitim bilimlerinde halen daha eğitim sosyolojisi dersi veran biricik (!) hocamız sosyoloğumuz. ne güzel azarlardı bizi sizin tuzunuz kuru tabee die. hey gidi günler.

erkekleri anlamak için ayakta işeyen kadın

(bkz: benim kızım yapmaz öle şey)

feridun düzağaç

3 aralık 2009 _bugünmüşya la_ radikaldeki köşeciğini okurken "fe yazıp boşluk bırak nefretim sana gelsin" cümlesinde kitlenmeme sebep olan insan kişisi. sen nası yaratıcı bişisin ya.yaratıcı bjk taraftarı seni. aslanlar pençelesin seni.ya da asuman. her neyse.