bugün

tam hayalimdeki kadın. dünya güzeli.
ödüller kazanmış iyi ve güzel bir fransız aktris.
3 Mayıs'ta vizyona girecek yeni filmi "De Rouille et d'os - Pas ve Kemik" arzı endam edecek 37 yaşındaki Fransız oyuncu. Filmde bacakları kesilen bir katil balina eğitmeninin gözünden aşk anlatılıyor. Seks sahneleri bu filmde oldukça önemli bir yer tutuyormuş ve bu filmde bu sahnelerde çok rahatmış. Hayranlarına duyurulur. IMDB'nin 7,5 puan verdiği filmin yönetmeni Jacques Audiard. Ayrıca bu yıl içinde eşi Guilaume Canet'in yönettiği "Blood Ties" isimli filmde de rol alacak. Filmeki diğer rol arkadaşları Zoe Saldana, Clive Owen ve Mila Kunis olacak.
çok güzel bir gülüşe sahip olan başarılı aktris.
ben bir şeyden tırsarım ki: hem herkesin beğendiği hem de ekşicilerin beğendiği şeyler. Bu gün gidin ekşiye bakın nutellanın bile sevmeyenini bulursunuz ama bu kadının sevmeyenini bulamazsınız.
Burası ekşinin yansıması olduğundan düşüncelerimi yazmaya tırsıyorum eksi manyağı olurum diye.
dünyanın en güzel kadını değil tabi ama o masumluğu, tatlı gülüşü, oyunculuktaki başarısı, gönüllere taht kurdurur. en özel performansları için (bkz: Jeux d enfants), (bkz: Public Enemies)
beyaz teniyle gönlümüze taht kuran fransız oyuncu.
A Very Long Engagement - Kayıp Nişanlı filminde makyajlı ve makyajsız halleri birbirinden güzel olan oyuncu.
Güzel yüz hatlarıyla adeta fransız usulü mila kunis'tir.
eşi Guillaume Canet ile 1 oğlu vardır kendisinin.

görsel
güzel sıfatını hakeden fransız kadın oyuncudur. midnight at pariste 1930'lara gittiğindeki tipi süperdir, çok yakışmıştır, gerçi her şey yakışır ona.
sene oldu 2014 ve bazı kadınlar hala çok güzel...

http://kagitbebekler.blog...-snc-russia-magazine.html
yaşlanmamasını dilediğimiz fransız oyuncu.
deliler gibi tanışmak istediğim, gelsin malımı mülkümü o yesin dediğim fransız oyuncu hayallerimin kadını.
inceptiondaki deli karı ama a good year filminde russel abinin yediği memeli fransız.
oyunculuğu da, kendisi de gayet hoştur.
jeux d enfants filmi ile gönüllere taht kurmuştur.
taksi serileriyle ünlenmiş,kaldırım serçesi filmiyle oskarı kucaklamış fransız oyuncu.cesaretin var mı aşka filmindeki oyuncu arkadaşı Guillaume Canet halen daha beraber olan oyuncu.pas ve kemik,iki gün bir gece filmlerini tavsiye ederim.iki gün bir gece filminde sadece bir body ve tişörtle kapatmış oyuncu,makyaj hiç yok.o kadar sade ve duru ki.sevilen fransız oyunculardan.
Sanırım izlemediğim 2 filmi kaldı.Bir insanın oyunculuğu bu kadar mı güçlü ve etkileyici olur dediğim Oscarlı actrist.Edit: Türklerden demet evgar'a benzetiyorum.
çok ama çok güzel bir kadındır.

görsel
insanın ruhunu titreten bir kadındır. ne desem bilemedim düşününce.
son günlerde brad pitt ile oynadıkları film nedeniyle yakınlaştıkları dedikoduları çıkan oyuncu. angelina jolie nin zayıflaması da buna bağlanıyor. bir yerden tanıdık mı geldi sanki?

(bkz: mr and mrs smith)
Brad Pitt'in beraber olup ,Angelina Jolieyi aldattığı kadın
görsel
en son çevrilen macbeth filminde lady macbeth rolü ile michael fassbender abiye eşlik etmişliği vakidir.
abartısız, sade, güzelliği belli bir kitleye hitap eden çağımızın en iyi kadın oyuncularından.