1. 1.
  derailed filminde başrolü jennifer aniston ile paylaşan, king arthur ve closer filmleriyle ismini duyurmuş amerikalı aktör.
  1 -1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  nedense acaip şekilde nicholas cage e benzettiğim aktör . bakışlarındaki donukluktan olabilir.
  ... dancerinthedark
 3. 3.
  http://www.film.gen.tr/star/star.cfm?pid=1095
  ... samaryum
 4. 4.
  closer filminde ayrı bir güzel oynamış aktör. sin city ve inside man filmlerinde de oynamıştır.
  ... pulp fiction
 5. 5.
  son dönem aktörlerin en bir mükemmellerinden.. aktör elektriği çok çok yerinde ve müthiş.. çıtayı biraz daha yükseltirse neden bir sean pennolmasın diyorum ben.. özellikle closer ve derailed de harikuladeydi..
  ... mesqoo
 6. 6.
  Bmw kısa filmlerinde başrolde oynayan şöför olarak tanıdığım daha sonra closerı izledikten sonra takip etmeye devam ettiğim en son ise beni sin city filmiyle gönlümden yaralayan müthiş aktör.
  ... baadir
 7. 7.
  children of men filminin aktoru.
  (bkz: son umut)
  1 ... lionheart
 8. 8.
  acayip bir karizmaya sahip. ayrıca gladiatör, king arthur, kingdom of heaven, troy gibi bir epik filmin yapımcısı olsam oynatacağım ilk adam olur...
  1 ... erme1984
 9. 9.
  konuşmasını oturup da öyle saatlerce dinleyebileceğim****,son derece çekici bakışları ve yüz hatları olan, şuan dünyadaki en yetenekli sayılı oyunculardan biri. ayrıca gayet mütevazi şöhreti bulan diğer kişiler gibi burnu kalkmamış 2.el mağazalardan giyinen bir insandır...
  ... tazefasulle
 10. 10.
  özgürlüğe değer veren ve inançlarını sorgulayan king arthur rolüyle ön plana çıkan ingiliz aktör. role tam oturmuştur.

  --spoiler--

  arthur ve adamları romalılar' ın sınırdaki kalesine ulaşır. halktan bir sürü kişi hapsedilmiştir. bir ihtiyar da meydanın ortasında, tahtalara bağlanmıştır. arthur halka sorar.
  - bu da ne? kim yaptı bunu?
  - romalılar efendim. kurallara karşı gelenleri hapsedip bağlıyorlar. çocuk tanrının elçisi, yaşlı adam da ona karşı geldi.
  - çocuk tanrı' nın elçisi falan değil. siz doğduğunuzdan beri özgürsünüz ve sonsuza dek özgür kalacaksınız!
  --spoiler--

  değişik rollerde başarıyla boy gösteren bir aktör olsa da, kahraman rolünde yeri tartışılmazdır. özgürlüğün reddine karşı verdiği amansız savaş ve vatan sevgisi ile ön plana çıkan king arthur rolüyse şüphesiz en çok yakıştığı roldür. hele o sözler...

  --spoiler--
  siz doğduğunuzdan beri özgürsünüz ve sonsuza dek özgür kalacaksınız!
  --spoiler--
  3 ... legend of the stranger