1. 1.
    halis ingiliz meşesi'nden yapılan aktör...
    king arthur filmindeki öküzümsü performansı ile bayıltan, sin city ve closer'da ise şaşırtan oyuncu...
    3 ... ferrole
  2. 2.
    derailed filminde başrolü jennifer aniston ile paylaşan, king arthur ve closer filmleriyle ismini duyurmuş amerikalı aktör.
    -1 ... legend of the stranger
  3. 3.
    nedense acaip şekilde nicholas cage e benzettiğim aktör . bakışlarındaki donukluktan olabilir.
    ... dancerinthedark
  4. 4.
    http://www.film.gen.tr/star/star.cfm?pid=1095
    ... samaryum
  5. 5.
    closer filminde ayrı bir güzel oynamış aktör. sin city ve inside man filmlerinde de oynamıştır.
    ... pulp fiction
  6. 6.
    son dönem aktörlerin en bir mükemmellerinden.. aktör elektriği çok çok yerinde ve müthiş.. çıtayı biraz daha yükseltirse neden bir sean pennolmasın diyorum ben.. özellikle closer ve derailed de harikuladeydi..
    ... mesqoo
  7. 7.
    Bmw kısa filmlerinde başrolde oynayan şöför olarak tanıdığım daha sonra closerı izledikten sonra takip etmeye devam ettiğim en son ise beni sin city filmiyle gönlümden yaralayan müthiş aktör.
    ... baadir
  8. 8.
    children of men filminin aktoru.
    (bkz: son umut)
    1 ... lionheart
  9. 9.
    acayip bir karizmaya sahip. ayrıca gladiatör, king arthur, kingdom of heaven, troy gibi bir epik filmin yapımcısı olsam oynatacağım ilk adam olur...
    1 ... erme1984
  10. 10.
    konuşmasını oturup da öyle saatlerce dinleyebileceğim****,son derece çekici bakışları ve yüz hatları olan, şuan dünyadaki en yetenekli sayılı oyunculardan biri. ayrıca gayet mütevazi şöhreti bulan diğer kişiler gibi burnu kalkmamış 2.el mağazalardan giyinen bir insandır...
    ... tazefasulle