bugün

jessica may ve hilmi cem intepe'ye tamer levent, alper atalan, haki biçici, hülya gülşen ve haldun boysan'ın eşlik edeceği kalabalık bir casta sahip atv dizisi. diziyi faruk teber'in çekmesi beni daha da heyecanlandırdı. nasıl bir iş olacak merakla bekliyorum.

maria: görsel
mustafa: görsel
arkadaşımın da setinde çalıştığı, ürgüp'te çekimine başlanmış atv dizisi. tamer levent ve jessica may hatırına izlenebilir. geniş bir oyuncu kadrosu var.
tanıtımına dün akşam denk geldiğim dizi. bence çok kaliteli bir işe benziyor. jessica ile hilmicem uyum sağlamışlar birbirlerine.

teaser: https://youtu.be/ES3618xzYMo
Güzel bir dziye benziyor bakalım umarım hayal kırıklığı olmaz.
doksanlı yıllarda musa ve sarah aşkı vardı bu olay dizi yapılmıştı buda öyle bir şey sanırım.
yeni diziler içinde en güzel fragmana sahip türk-kolombiya yapımı dizi.

fragman için: https://www.youtube.com/watch?v=8HciAJcY4r8

(bkz: jessica may drociunas)
Dün bilgisayar başında çalışırken izlediğim ve çok beğendiğim dizi. Olaylar alışkın olmadığımız bir şekilde çok hızlı gelişiyor. Hızlı sonuç almayı seven ben bu durumu çok sevdim. Sanırım ilk defa takip ettiğim bir dizim olacak.

Birinci bölümünü izlemek isteyenler için: https://youtu.be/LCW74iA0OOs
bir sezonluk hikayeyi bir bölümde verdiler. diğer bölümler taş yiyecez galiba.
Saçma bir dizi bence.
Baktım yenge ile evlendirmişler sövüp kapattım amk çünkü trakyalı olmak.
başıma bir şey gelmeyecekse beğendiğim dizi.

yok evli adamla beraber oldu diye hikayeyi öğrenmeden taş atmaya çalışanlar için belirtelim:

--spoiler--

mustafa'nın abisi, ailesinin düşman olduğu ailenin kızıyla barışı sağlamak için evlenme arifesinde ölüyor ve evlenmeden kızın hamile kaldığı ortaya çıkıyor. savaş çıkmaması adına mustafa'yı kızla evlendiriyorlar. mustafa abisinin sevgilisine hiç elini bile sürmüyor ve aslında yeğeni olan kız onu baba olarak tanıyor. sonra mustafa artık dayanamıyor ve maria'ya ilk görüşte aşık oluyor. sanırım maria'da bu birliktelik sürecinde hamile kalıyor. gerisi ne olacak göreceğiz.

--spoiler--
jessica may olmuş ama hilmicem olmamış gibi duruyor. henüz iki bölüm yayınlanmış anlamak zor ama buna rağmen konusu ve görseliyle bile en az 1-2 yıl süreceğini düşündüğüm atv dizisi.
Cık tutmaz bu dizi. Herkes yapmacık oynuyor ve bu zamanlarda böyle diziler oldukça düşük reytinglerle sonuçlanıyor. ilk bölümlerde biraz izlense de ileride düşüşlere geçer. Demedi demeyin.
Sıradan bir dizi diğerlerinden farkı ayşe ile mustafa değil maria ile mustafa olması nasıl izliyorlar böyle şeyleri.
ilk bölümleri hızlı geçmesine rağmen güzel akan dizi. sanırım hikayeyi vermek için olaylar zinciri hızlıca işlendi. aşkı memnu gibi kim kiminle, kimi kim öldürmüş, bebekler kimin bulmacalarını anlamanız biraz zaman alabilir.
Az önce fragmanı yayınlandı.

Kadına saç çekerek şiddet var, bağırmak var, bıçaklamak var, tinerle bayıltmak var.

Sadece 1 dk da.

Sonra kadına şiddet niye bitmiyor.

Rtük atv izlemiyor mu?
maria'nın az önce mustafa'ya evlenme teklifi ettiği dizi. şimdi bunu izleyen erkekler teklif beklemeye başlamaz umarım.