bugün

saatlerde yüzde 85 lere kadar indirim yaptığını iddia eden site.

resimler pek orjinal saate ait görünmüyor gibi. almak için ikilemde kaldım.
Birçok yanıltıcı ifade kullanılan bir site. Olmayan markaları ünlü bir markaymış gibi uydurup size sunabiliyor. Araştırıldığında öyle bir markanın olmadığını görüyoruz. Koskoca googleda sadece marcamarca. com. tr adresinde var olduğunu gördük. Orjinalmiş gibi gösterip yüksek tutarlarda satışları da vardır.
http://www.marcamarca.com...liste.aspx?ref=inthbrmnst
polo ayakkabılar 49 tl diye ilan verip freebull polo diye çakma bir marka ürünleri satan dolandırıcı site, aman ha sakın kanıpta bir şeyler almayın.
internette satış yapıyor gibi gözüküp milleti dolandıran site. Özellikle şu sıralar 3 boyutlu olduğunu iddia ettiği tişörtleri çeşitli medya reklamlarıyla kakalamaya çalışmaktadır. Benim gibi keklik yapıp zıplamadıysanız kesinlikle uzak durun. marcamarca'nın satmaya çalıştığı 3 boyutlu tişörtlerin orjinalleri piyasada var ve 60-80 lira arasında satılmakta. Ama bu adamlar orjinal tişörtlerin resimlerini basıp altına da 30 lira fiyat koyunca etkileniyorsunuz. Sonra ne oluyor, yaklaşık 1 ay boyunca tişörtlerin gelmesini bekliyorsunuz, nihayet geliyor. Ama o da ne? Tişörtlerin baskısı rezalet, değil 3 boyut iki boyut bile değiller. Zaten normal bir tişörtün basılması gereken kumaşa değil de mayo ya da takım formaları karışımı bir kumaşa basmışlar. (Ne denir bilmiyorum) Renkleri soluk, dikişler sorunlu ve üzerinize giydiğinizde eğreti duruyor. Zaten bu tişörtü üzerinize giyseniz her tarafınız isilik olur. Bu durumda siteniz iade kurallarınca işlem yapmaya çalışıyorsunuz. Ama heyhat, ne telefonlara cevap veriyorlar ve ne de attığınız maillere... Sabırla kampanya bitsin diye bekliyorsunuz ama o da olmuyor çünkü sürekli kampanya tarihini uzatıyorlar. Bu durumda tüketiciyi koruma kurumlarına ya da sitelerine yönleniyorsunuz ve o zaman da buraların marcamarca'dan gelen şikayetlerle dolu olduğunu görüp bu işi neden daha önce sorgulamadığınız için aptallığınıza yanıyorsunuz. işin anlayamadığım tarafı bu site tüketicileri mağdur etmeye bu şekilde devam ederken nasıl olur da devlet herhangi bir önlem almaz, medya kurumları nasıl olur da reklamlarını yayımlamaya devam eder? Anlamak mümkün değil. Tüm yazar arkadaşlarıma söylüyorum bu siteden uzak durun, hiç bir şey almaya ya da sipariş etmeye çalışmayın, çevrenizdekileri de uyarın. Gerekirse bu yazılanların doğruluğunu ispat etmek için internette basit bir arama yapabilirsiniz. Ucuz etin yahnisi yavan olur lafını gırtlağınıza kadar sokuyorlar kısacası. Ama resimlerde görünen tişörtler normal kumaş olmasına rağmen gelen ürünlerin bunlarla alakası yok. internet üzerinden satış yapan diğer sitelerin bile bu konuda müşterilerini uyarmalarını beklerdim açıkçası. Marcamarca 'nın bu tutumuyla yakın zamanda topu dikeceğini düşünüyorum. Topu dikmeden önce de milleti çok sağlam bir şekilde düzüyorlar açıkçası. Uzak durun.
haramkar site.

(bkz: dolandırıcılık)

çağırın şeriatı iki kol keselim amsnkm.
"aynı gün kargo" ibaresine bambaşka anlamlar kazandıran site.

söz konusu ibarenin olduğu bir ürünün yaklaşık 8 gündür kargolanmaması üzerine müşteri hizmetleri yetkilisinin açıklaması aynen şu şekilde, attıkları maili aynen yapıştırıyorum:

"Ürün çıkışlarımız kampanya bitim tarihinden itibaren minimum 3 gün , maximum 1 hafta içerisinde sağlanmaktadır. Siparişinizin tüm kontrolleri yapılarak bu süreç içerisinde teslimatı gerçekleştirilecektir."

hala kampanya bitsin diye bekliyoruz. güvenmeyiniz, güvendirmeyiniz.
güvenilir bir sitedir deneyimle sabittir.
gördüğüm fiyatlar karşısında etkilendiğim fakat şikayetim var ve uludağ sözlükten okuduğum kadarıyla alışveriş yapılabilecek gibi durmuyor.
Milliyet ve fanatik'in "biz bu siteden alışveriş yaptırtacaz laaaan" diye ıkınıp her haberin arasına reklamını sıkıştırdığı site. Hala daha bi bok olabilmiş değil. O reklamlardaki gıcıklığıyla da biraz zor olur. Alacağım varsa da almam aq.
ürün hakkında bilgi almak için bile ne mail ile ne de verdikleri Müşteri Hizmetleri adı altındaki bu 0212 412 20 20 nolu numaradan bile ulaşılmıyor. iyi ki kapıda ödeme ile istemişim ürünü. tam 10 dakıkadır telefon başındayım, muhatap olacağım kımse bulamadım. bu sıteye bulaşmayın derim..
Verdiğim siparişleri aynı gün kargoya verme başarısını gösterdiklerinden , ve google da havana grup diye aratılınca çıkan sitede geçerli telefon numarasından kendilerine ulaşabildikten sonra dolandırıcı olmadıklarına karar verdiğim site. Önce medium tişört sipariş verdim üzerime olmayınca işyerinde başka bir arkadaşı sevindirdim (bkz: hediye etmek)arkasından large sipariş ettim oda aynı mecbur kabul ettim ancak kesinlikle dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum , telefona marcamarca adı altında onay kodu gönderiyorlar kapıda ödemeler için bla bla bla
günler sonra gelen edit: efendim müşteri hizmetleri değişim de gayet kolaylık sağlıyor ve bana ayrı sipariş ettiğim ürünleri tek pakette göndermeyi bile teklif ettiler. Değişim için gelen ürünü yine başka bir ürünle değişim yaptım istediğiniz gibi ayarlıyorlar yani..evet sevgili sözlük halkı böyle işte..mağazada göremediğiniz ilgiyi gösteriyorlar.
2.edit: sattıkları ürünler slim fit olmasından sanırım mağazadan aldıklarınız gibi (bkz: regular fit)bir süre sonra etek gibi sünmüyorlar. Bu siteyi gördüğümden beri mağazaya uğramıyorum sözlük.
MARCAMARCA.COM.TR YENi YÜZÜ VE YENi SAHiPLERi

http://www.marcamarca.com.tr - http://www.marcamarca.com

Resmi Açıklamadır ;
Marcamarca markası yaklaşık 2 ay önce Havana Doğal ürünler Tarafından ZB Market Ltd.şti ne satılmıştır.Ocak ayından önceki siparişlerinizde sorun yaşadıysanız hemen müşteri temsilcilerimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
0 212 916 1 000

Ürün Kalitesi ; Sitemizde bulunan ürünlerin %100'ü kendi üretimimiz olup ,Sağlık bakanlığının kanser ve hijyenik testlerinden geçmiştir. Ürünlerimizde sorun yaşamanız durumunda iade ve değişim koşulları uygulanacaktır.

Ödeme Yöntemleri ; Sitemizden aldığınız ürünleri güvenli bir şekilde kapıda ödeme ve kredi kartı ile yapabilirsiniz.

WhatsApp Satışı ;
Bizlere 24 Saat whatsApp üzerinden sipariş verebilisiniz. Telefon Numaramız
0544 544 1 622

instagram Satışı : Bizleri marcamarca.com.tr instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları ;
Sitemizden ve sosyal medya adreslerimizden bizi takip etmeniz durumunda anlık kampanyalarımız ve süpriz hediyelerimizle karşılaşabilir,anlık fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Satış Ortaklığı Sistemi ; Sitemizde bulunan ürünlerimizi internet sitelerinizde satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Satış ortaklık sistemimize dahil olmak için hemen info@marcamarca.com.tr adresine mail atabilir avantajlardan faydalabilirsiniz.

Marcamarca Güvenilirliği;
Marcamarca logosunu kullanarak satış yapan internet sitelerinden kesinlikle alışveriş yapmamanızı böyle bir şey olması durumunda bize bildirmenizi rica ederiz.

Mutlu Müşteriler ; Hedefimiz TÜRKiYEDEKi tüm müşterilerimizi memnun etmek ve ne güvenli alışveriş ortamını sağlamak olup , sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

iLETiŞiM BiLGiLERiMiZ
ZB MARKET ELEKTRONiK HiZMET SANAYi VE TiCARET LiMiTED ŞiRKETi
Telefon No : 0212 916 10 00
Web Sitesi : 7/24 Canlı Destek Aktif
E-Posta : info@marcamarca.com.tr
Adres : iKiTELLi OSB *MAH METAL iŞ SANAYi SiTESi 10.BLOK NO:43/45 BAŞAKŞEHiR iSTANBUL