bugün

marcamarca com tr

internette satış yapıyor gibi gözüküp milleti dolandıran site. Özellikle şu sıralar 3 boyutlu olduğunu iddia ettiği tişörtleri çeşitli medya reklamlarıyla kakalamaya çalışmaktadır. Benim gibi keklik yapıp zıplamadıysanız kesinlikle uzak durun. marcamarca'nın satmaya çalıştığı 3 boyutlu tişörtlerin orjinalleri piyasada var ve 60-80 lira arasında satılmakta. Ama bu adamlar orjinal tişörtlerin resimlerini basıp altına da 30 lira fiyat koyunca etkileniyorsunuz. Sonra ne oluyor, yaklaşık 1 ay boyunca tişörtlerin gelmesini bekliyorsunuz, nihayet geliyor. Ama o da ne? Tişörtlerin baskısı rezalet, değil 3 boyut iki boyut bile değiller. Zaten normal bir tişörtün basılması gereken kumaşa değil de mayo ya da takım formaları karışımı bir kumaşa basmışlar. (Ne denir bilmiyorum) Renkleri soluk, dikişler sorunlu ve üzerinize giydiğinizde eğreti duruyor. Zaten bu tişörtü üzerinize giyseniz her tarafınız isilik olur. Bu durumda siteniz iade kurallarınca işlem yapmaya çalışıyorsunuz. Ama heyhat, ne telefonlara cevap veriyorlar ve ne de attığınız maillere... Sabırla kampanya bitsin diye bekliyorsunuz ama o da olmuyor çünkü sürekli kampanya tarihini uzatıyorlar. Bu durumda tüketiciyi koruma kurumlarına ya da sitelerine yönleniyorsunuz ve o zaman da buraların marcamarca'dan gelen şikayetlerle dolu olduğunu görüp bu işi neden daha önce sorgulamadığınız için aptallığınıza yanıyorsunuz. işin anlayamadığım tarafı bu site tüketicileri mağdur etmeye bu şekilde devam ederken nasıl olur da devlet herhangi bir önlem almaz, medya kurumları nasıl olur da reklamlarını yayımlamaya devam eder? Anlamak mümkün değil. Tüm yazar arkadaşlarıma söylüyorum bu siteden uzak durun, hiç bir şey almaya ya da sipariş etmeye çalışmayın, çevrenizdekileri de uyarın. Gerekirse bu yazılanların doğruluğunu ispat etmek için internette basit bir arama yapabilirsiniz. Ucuz etin yahnisi yavan olur lafını gırtlağınıza kadar sokuyorlar kısacası. Ama resimlerde görünen tişörtler normal kumaş olmasına rağmen gelen ürünlerin bunlarla alakası yok. internet üzerinden satış yapan diğer sitelerin bile bu konuda müşterilerini uyarmalarını beklerdim açıkçası. Marcamarca 'nın bu tutumuyla yakın zamanda topu dikeceğini düşünüyorum. Topu dikmeden önce de milleti çok sağlam bir şekilde düzüyorlar açıkçası. Uzak durun.
güncel Önemli Başlıklar