bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    süper bi cnbc-e dizisi, kelimenin tam anlamıyla "çılgın atan" bi ailenin etrafındaki olayları anlatır. özellikle 'hal' rolündeki oyuncu mimikleriyle yıkar geçirir.
    2 ... undeuxtrois
  2. 2.
    (bkz: life is unfair)
    4 ... t bag
  3. 3.
    ana kahraman malcolm dur ve dizinin orta yerinde kameraya dönüp işte şöyle de böyle de diye anlatır durur.ama benim en sevdiğim karakter küçük kardeş dewey dir.
    2 ... dukur
  4. 4.
    malcolmun dahi olduğu dizi.aslında o dahi değildir herkeste bir enayilik vardır ve o normal zekalıdır dizide ve o yüzden dahi muamelesi görür.
    2 -1 ... kekistanlihobbit
  5. 5.
    süper zekalı bir ergenin sıradan hayatını konu alan, monologların ağır bastığı dizi.
    2 ... asiti kaçmış kola
  6. 6.
    küçük kardeş dewey dehşet tatlı ve afacandır. *
    1 ... hbk
  7. 7.
    amerikada son bölümüde gösterilmiş dizidir.yani bitmiştir.**
    1 ... twor
  8. 8.
    sarı afacan dewey'in yaptıkları için bile izlenebilecek bir dizi. malcolm zeki olsa da tahtını dewey kapmıştır. **
    ... komplikasyon
  9. 9.
    Lois: Çabuk sinirlenen ve sinirlenince herkesin korktuğu biri olan zeki ama geveze anne.
    Hal: Lois'in tam tersine, genellikle sakin mizaçlı, çocuklarından daha çocuk olan ve sürekli salaklık, sakarlık yapan bir baba.
    Francis: Ailenin en büyük çocuğu, zeki ama çok yaramaz olduğu için ilk bölümlerde hep askeri okulda gördüğümüz abi.
    Reese: ikinci en büyük erkek çocuk, ailenin en aptalı.
    Malcolm: Esas oğlan, 5 erkek çocuğun ortancasıdır ve iq seviyesi akıllara zarardır.
    Dewey: Sondan ikinci olan Dewey başlarda sessiz ve saf bir çocuk portresi çizse de, şimdilerde zeka konusunda Malcolm'la yarışmaktadır.
    Jamie: Son kardeş, kendisi hakkında henüz yeterli bilgi edinilemedi *

Bu arada diziyi cnbc-e de ilk çıktığı zamandan beri izleyenler, çocukların ne kadar hızlı büyüdüğü konusunda benim gibi hayrete düşmüştürler sanıyorum...
    4 ... blackgoddess
  10. 10.
    lois'in kocası hal'in sevişmesini tarif ederken "o sadece denizden çıkarma yapmıyor, aynı zamanda paraşütlerle havadan indirme de yapıyor" demesi ile bizi koparmış dizidir.
    ... zaknafien