1. 1.
  bir dönem cnbc-e'de yayınlanan, abd tv eleştirmenleri tarafından en iyi komedi dizisi de seçilmiş ancak nedense ülkemizde bir türlü beğenilemeyen * tv dizisidir..
  2 -1 ... insomniac
 2. 2.
  emmy kazanmış süper komedi dizisi. sitcom da hareketli kamerayı ve anlatıcıyı ilk kez çok güzel kullanan dizi. her oyuncu sorunludur ve bu da dizinin istense 7-8 sezon götürülebilineceğini gösterir, ancak amerikan izleyicisi bu muhteşem diziyi beğenmediğinden sadece 3 sezon gösterilmiştir. konular devamlı absürddür ve bunu komik bulan izleyiciyi başından sonuna kadar kahkahalarla güldürür. her bölümün sonunda gelecek haftada izleyecekleriniz diye bir bölüm geçer ve konuda eksik kalan yerleri bitirir, ayrıca gelecek bölümde bunları asla izleyemeyiz. tobias fünke karakteri dizi boyunca binlerce fan edinmiş, son sezonda her bölümde değişen saçlarıyla sevenlerini gülmekten yatırmıştır. diziyi ron howard anlatır, bu da dizinin espri katsayısını 2 ye katlar.
  3 ... kidd
 3. 3.
  çok komik bir dizi ama komik bulmamak şabanlık değildir, diziyi anlamak , takip gerektirir vede, espri yapılan şeyler hakkında biraz bilgi. dizide kullanılan kelime oyunları tükçeye çevrilemediği için çoğu espri "lan arkadan gülme efekti geldi ama ben komik bişey okumadım" düşüncesiyle kaçırılır.
  takip gerektiren çoğu dizi gibi çok talep almaz.
  1 ... pulera
 4. 4.
  ne married with children ne de coupling, hiçbir dizi bu kadar yarım kalmamıştı gönlümde. sadece 3 sezon çekilebildi.
  (bkz: gönül bağı kurulan diziler)
  1 ... ghost whisperer
 5. 5.
  enteresan bir durum komedisi idi, genelde taraf olup kızardınız başroldeki abiye yamuk yapanlara. ki yamuk yapanlar da ailenin tüm fertleri idi. saf erkek kardeş sempatikti biraz.
  ... paradigma
 6. 6.
  bir dönem cnbce'de televizyonda zeka arayanlar için sloganı ile yayınlanmış, mükemmel esprilerle dolu dizi.
  1 ... ghost rider
 7. 7.
  düşündürürken güldüren dizidir. üstüne daha komiği, daha koparanı gelmemiştir.
  1 ... vasati kirik cop
 8. 8.
  imdb puanının 9.7 olması, ve amerika'da fazla seyirci çekemediği için yayından kaldırılması ne kadar zekice esprilere sahip bir dizi olduğunu göstermektedir.
  6 ... randy
 9. 9.
  Imdb kullaınıclarından 9.7 gibi inanılmaz bir rating alan, sanırsam Türkçe altyazıları eksik olduğu için bizim yabancı dizi izleyicilerimiz tarafından da pek bilineyen zeka ürünü, birbirinden orjinal ve sorunlu karekterlerin bulunduğu komedi dizisi.
  1 ... didier saha
 10. 10.
  michale bluth ve sorunlu ailesinin konu alindigi mukemmel dizi...
  --spoiler--
  baba bluth bir insaat firmasi sahibidir. saddam huseyinin de evini insa eden firma kacakcilik sebebiyle batar ve butun is michael bluth uzerine kalir... asiri lukse alismis ve sorunlu aile durmadan para harcarken michael sirketi toparlamaya ve babasini hapisten cikarmaya calisir...
  --spoiler--
  1 ... bard of hell