bugün

müzik konusunda olağanüstü zevksizlik sahibi kişilerin sizlere "al dinle ya... süper bi tarzı var yea" diye anlattığı adam. evet, tanıdınız değil mi?
yeni bir beddua buldum ;

çoçuğunun sesi mabel matize benzer inşallah.
Balgami gitse sonup bitecek bir "sarkici". E annabelle madem giciksin ozaman neden zor degil e bagirarak eslik ediyorsun diye soran olursa, ben de bilmiyorum kuzularim neden yaptigimi.
bir adet şarkıcı. evet, bildiğin şarkıcı.

hakkında çok kötü anılarım var. kızın biri telefonunda mabel matiz açmış dinliyordu, öteki kız yanına geldi ve mabel matiz'in yeni şarkısı çıkmış falan bir muhabbet ettiler öyle. sonra sonradan gelen kız telefonu kurcalamaya başladı, justin bieber şarkısı buldu. akabinde "aaayy, castin mi dinliyosuooaaaan." dedi. "kardeşim atmış yea." savunmaları ile de devam etti diyalog. evet sayın yazarlar, mabel matiz fanı bir mal justin bieber için bu tepkiyi verdiyse, justin bieber'ın itin götünde bile yeri yoktur.
gusül abdesti alırken suyu burnuma çok çekiyorum sonra bi yanma falan oluyor ya hani tam o esnada yeminle sesim bu adam gibi oluyor.
sesinin nesinden zevk alındığı anlaşılamayan biri. kulak tırmalayıcı bir sese sahip
Sanki yağmurla güneş aynı anda görünüyor onun şarkılarında. Perişanlığına ağlayamıyor insan ,aksine bir tebessüm yerleşiyor yüzüne.
Burnu tıkalı şarkıcı.
Sesi insanın içini titretecek türde olan şarkıcıdır.
Şarkıları normal okumayan kendince bi tarzı olan ve o şekilde seslendiren şarkıcıları sevmiyorum. Buraya neden yazıyorum onu da bilmiyorum. Sol frame gaza getirdi beni.
az kalsın bugün övmeyi unuttuğum über şarkıcı.
Şarkıları ve sesi çok güzel olan yıldızı bir kaç ay önce parlayan şarkıcıdır.
hakkında 46 sayfa entry girildiğini görünce şaşkınlığımı gizleyemedim. yeni bir terim geliştirdik galiba. (bkz: sözlük şarkıcısı)

edit: imlâ
farklı olana tahammülsüzlerin bok atma uğraşında olduğu şarkıcı.

gidin bakın bu adamlar aynı anda tesettürlülere de karşıdır, küpe takana da karşıdır, barajı geçemeyeceği belli partilere oy verene de karşıdır, ırkı farklı olana da karşıdır...

bu insanların bütün derdi günü budur. amaçları politik veya sosyoekonomik değildir.

bütün mesele bir veya bir kaç yönüyle farkı olan her kim varsa onu toplumdan silmektir.

onlara göre toplumda herkes aynı insan olabilmelidir; bu onların doğal seleksiyonudur.

farklılık veya çeşitlilik bir zenginlik, yeni bir bakış veya tat, tekrar düşünmeye sebep olacak bir anlayış değil kaos ve sıkıntıdır, eski köye yeni adet getirmektir.

2013'ün sonlarına yaklaştığımız şu günlerde kendilerini tek kanallı dönemde teleziyonda dansöz oynamasına katiyyetle karşı çıkan komik insanlara benzetirken, mabel'in de başarılarının devamını diliyorum.
Balgam atsa müzik kariyeri biter.
kendisi cok farkli bir turkce kullanmaktadir.
--spoiler--
beni yordun seni, sen seversin bunu.
--spoiler--
Tipi hareketleri gel benim agzimi burnumu dagit dediginden karşıma cikmamasi gereken insan. Hayir ona bisey yapamam kendimi keserim o sinirle korkuyorum. Ay aklıma geldi gerildim bak yine.
geç tanıştım ama iyi geldi muhteşem.
konuşması çok garip olan insan.
Her gün sol frame de görülen nevi şahsına münhasır kişilik.

Bilerek yapıyosanız hiç komik değil.

Bilmeden yapıyosanız çok komik. Nah komik.
kızların çoğu maldır lafının karşılığıdır kendileri.

not: eksileri alayım kızlar. *
az kalsın bugün övmeyi unutuyordum kendisini.

olayları basite indirgeyip seyirci kitlesini her yönden kucaklayan ve olumlu olumsuz bir çok eleştiriy etraflıca ele alıp temsil ettiği müzik ile halk arasında köprü görevi gören, über başarılı sanatçı ve fikirleri eylemlere dönüştürmede çok efektif başarıları olan tutkulu bir profesyonel. *
eski şarkılarını özletendir.

nacizane: yutubdan açıp dinlesene mal.
bugün de kendisini övmeyi unutmadığım spektaküler tınılara sahip şarkıları ve ezberbozan ses rengi ile çığır açmış sıradışı şarkıcı , müzisyen , yakışıklı ve idol.

yersen.
istisnasiz her gün solda başlıklarda gördüğümüz sanatçıyla şarkıcı arasında gidip gelen vatandaştır.