bugün

Çokça Fake hesabı olan şarkıcı.
ön yargılı davranarak sevmediğim dinlemediğim birisiyken , dün gece bilgisayarımı tamir etmeye gelen, annemin kankisinin oğlu olan ve vücut geliştirme üzerine çalışan arkadaşımın * " şunlar yüklenirken müzik açalım da dinleyelim" diyerek mabel matiz açmasıyla ortamın bir anda romantik ve duygusal hale gelmesi neticesinde az biraz hoşlandığım, yok yok yinede sevemediğim adam. galiba hoşlandığım o değildi. *
başta tipiyle ve şarkılarıyla çok kro bulduğum ama sonradan sevdiğim bir şarkıyı seslendiren kişi olduğunu öğrendiğim şarkıcı. işte bunlar hep önyargı.
http://www.youtube.com/watch?v=JIxlfL4RH5M bu şarkıyı söylerken sevdim ben bu adamı.
yarak gibi sesi var. bir kere dinledim yeter artık kimmiş bu diye. net söylüyorum dinleyen müzik zevkinden şüphe etmeli.
sanatçı. şarkılarından zor değili biliyorum sadece. onun da sadece nakaratı güzel geliyor bana.
hala nereli olduğunu anlayamadığım burnu tıkalı şekilde şarkı söyleyen şahıs.
Sesi güzel olmasına rağmen anlamsız şarkılar söyleyen sanatÇı.
tek tondan sarki soyleyebilen sarkici.
ulan ask yok olmaktir sarkisinin icine sicmis canli performasinda daha da kotu soylemistir.
duzgun olani dinlemek icin
http://www.youtube.com/watch?v=xFktha5orCY
sebebini bilmediğim bir şekilde gıcık olduğum, sevimsiz sanatçı müsveddesi.
boğazında balgam ile şarkı söylediğine inandığım şarkıcımsı kişiliktir. bi tükürse müzik hayatı bitecek olandır.
aldığım haberlere göre tömük'ün gençleri bununla fotoğraf çektirmek için sıraya girmişler. Gelmez olaymış.
bir türlü ısınamadıgim şarkıcı. zor degili kendim soyleyince bile daha çok zevk alıyorum dinleyesim gelmiyo adamı.
hakan akkaya .
görsel
kliplerinde top gibi hareketleri olan şarkıcı. Tamam sesini geçtim de o hareketler ne öyle nonoş gibi.
sevip sevmeme konusunda çok kararsızlık yaşadığım şarkıcı.
Zor değil şarkısı ile juriye çıkmayı düşündüğüm sanatçı ama Sertap erener öyle de güzel böyle de güzel şarkısı da iyi bir tercih olabilir.
Bir parçasını beğenip, diğer parçlarını sevemediğim müzik icracısı.
evinde oynadığı maçlarda gözüm kapalı banko işaretlediğim italyan futbol takımı.
kulak-burun-boğaz'a gidip tedavi olsa müzik hayatı sona erecek insandır. amma sultan süleymanı iyi söylemiş.
"Söylese O Ben Söyleyemem" şarkısıyla gönlümde taht kurmuş şarkıcıdır. Kendine has tarzı olması, şarkıları farklı yorumlaması çok iyi gerçekten. Dinlenilesidir.
iki haftadır kendisini övemediğim için bana kızmamasını dilediğim insan.

mabel matiz ne demek onu da yazayım da tam olsun.
ses rengi ile insanları mest etmek için cennetten dünyaya gönderilmiş insancık taneceği.

mabel ; ancak sen ; sen kadar güzel bir şarkı yazabilirsin.

iyi ki varsın mabel.
burnunda ki mandalı çıkardığı an müzik kariyeri bitecek olan sanatçıdır.
az kalsın bugün kendisini övmeyi unutayazdığım ezberbozan megastar.

günün ilk övgüsü benden. mabel matiz iyi ki varsın herşeyinle seni çok seviyoruz. berberine ve torbacına selam olsun.

özel değilse numaralarını yollarsan eğer burayı okuyorsan harika olur mabel.

not: türkiyenin en iyi şarkıcısı.