bugün

entry'ler (223)

aşkı nerede bulabilirim

bana aşkı armağan etti ama nereye koydum bulamıyorum..

pyramid song

acı bi deneyim için; https://www.youtube.com/watch?v=s2VzLn6DMCE

gizem memiç

survivordaki iblis. böyle yarışmaları genelde s.kime takmayan biriyimdir lakin bu kadındaki sinsilik, karakterindeki vıcık vıcık tavırlar beni fazlasıyla rahatsız ediyor. hayatımda ilk kez tv başındaki birinden bu kadar tiksindim. bu kadın konuşunca sesi kısıyorum yemin ederim. derdimi s.keyim sözlük, bu kadından nefret ediyorum.

tiny tim

en popüler parçası * asyalı bi hanım tarafından hoşça coverlanmış rahmetli ukuleleli abimiz *

survivor 2016

borazan kazandı ya la.

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılacak ilk şey

masturbasyon. sonrasında gelen yıkıcı pişmanlık içinse soğuk duş.

lc waikiki

muadili sitelerine göre çok çok geç ürün gönderen firma. kalitesizlik kokan ürünleri kadife tenime de pek yakışacak zaar *

10 haziran 2014 gs liv hospital fb ülker maçı

seyirciyi arkasına alan gs liv hospital rahat bir maç çıkarıyor fakat ülker arenada arkasına başka şeyler de alabilir.

slaven bilic

muhalif ve sıradışı kişiliğiyle kendisini diğer t.d.lerden hemen ayıran futbol coach'ı. karizmatik duruşu ve sert görünümü ardında duygusal biri olduğu fark edilebiliyor dikkatli bakınca. bir fenerbahçeli olarak uzun yıllar beşiktaşın başında kalmasını diliyorum.

hazır html şablonu ile site kurmak

teknoloji fukarası olan beni fazlasıyla kasan durum. bilgisi olanlar mesaj atabilirler.

sözlük yazarlarının favori müzik grupları

(bkz: the smiths)
(bkz: motörhead)
(bkz: rock plaza central)

sözlük yazarlarının favori şehirleri

çanakkale *
ankara *
muğla *

emre belözoğlu

umarım fenerbahçemdeki son maçını bu akiam gs'ye karşı oynamıştır. geldiği günden beri doğru dürüst çıkamadığı arenaya bu kez çıktı ve takımın anasını sikti afedersin. yerin yok bu takımda *

sevgilinin bebeğimiz olacak diye mesaj atması

1 nisanda gelmesi muhtemelken, şaşkınlığı atlatamadan akabinde gelen pardon kuzenim yazmış mesajıyla hayata döndürebilir.

3 nisan 2014 laboral kutxa fenerbahçe ülker maçı

uludağsözlük ahalisinin bile sikinde olmadığı maç.
bu kadar yıllık ücret alıp böylesine ruhsuz nasıl olunur onu izlettiler bize az önce. ulan biz ki mahalle maçlarında bile canımızı dişimize takmış bir nesiliz, bu ibneleri izleyince köpek görmüş kedi gibi oluyorum. soldiers of obradovic de çare olamadı kötü gidişe. neyse bozulan moraller hafta sonu gs'ye şişirince bi nebze olsun düzelir.

28 mart 2014 fenerbahçe ülker ea7 milano maçı

konsantrasyon ilk kez bu denli dip.
berbat oynadığımız maç.

lemon tree

yarak gibi şarkı.

edit: trini lopezin şarkısından bahsediyorum.
oysa şöyle bi şarkıya kimse kötü diyemez kanımca.. http://www.youtube.com/watch?v=bCDIt50hRDs

20 mart 2014 panathinaikos fenerbahçe ülker maçı

hakemlerin de katkısıyla pananın önde olduğu karşılaşma. umarım ikinci yarı hakemlerle de mücadele edebiliriz.

20 mart 2014 panathinaikos fenerbahçe ülker maçı

bojan bogdanovicin döküldüğü maç.

18 mart 2014 chelsea fc galatasaray maçı

avrupa fatihinin destan yazdığı karşılaşma. *