bugün

(bkz: hercai menekşe)
zor değil şarkısı ile takdirimi kazanmış sanatçıdır.
hala haber bekliyorum senden parçasıyla şimdi keşfettiğim ve bu parçasıyla müziğini, sözlerini, sesini sevmeye başladığım sanatçı. bu parçasıyla birlikte diğer parçalarını da seveceğim anlaşılan.
3. sınıf bir müzisyen. çimlere yayılıp gitar çalan tiplerin meşhur olmuş hali.
zor değil isimli parçası ile gönüllere taht kuran sanatçıdır.
kesinlikle kusursuz bir ses.
harika parçaları olan nadir gruplardan. son zamanlarda ki zor değil parçasıyla beni benden almayı başarabilmiştir. adamın ses rengi dinlenesi.
http://www.youtube.com/watch?v=6sXRQttLj-s
sesi ve şarkılarıyla bana huzur verir. tavsiye edilir.
bir tavsiye sonucu dinlediğim hala dinlemeye devam ettiği sanatçıdır.
zor değil şarkısı güzeldir. klibini gördüğümde "boyu da kısaymış" demişliğim var.
değişik bir ses rengine sahip şarkıcı.
kesinlikle başarılı bir albüm yapmış sanatçı. yine de benim favorim söylese o ben söyleyemem.
merak ediyorum adlı parçayı alayından iyi seslendiren sanatçı. evet sanatçı diyorum çünkü sanat yapıyorum diye piyasada dolaşanlardan bin kat daha iyi sanat yapıyor.
tevazu sahibi, utangaç bi insandır.

Daha önce hiç şarkılarını dinlememiş, ismini de yeni duymuştum. Sonra erkek arkadaşımın bölümündeki bir kulüp mabel matizi söyleşiye çağırdılar. erkek arkadaşımın yoklama için mecburen gitmesi gerekiyordu. biz de birkaç şarkısını dinleyip gittik. daha önce hiç söyleşiye katılmamış, bu yüzden heyecanlıymış. sorulara elinden geldiğince cevap vermeye çalışıyordu. sanki kafası karışık gibiydi, karşısındaki kitlenin sözlerini ne kadar anlayıp anlamayacaklarını bilmiyordu. bu yüzden de sözcükleri zorseçiyor gibiydi. hatta cümlenin ortasında durup şöyle başını bir kenara atıp farklı bir cümleyle söze başladığı oluyordu.
Cok iyi sarkilari var.
Hayatıma dokunan şarkıların yazarı ve söyleyenidir kendileri. Farklı bir sesi ve yorumu var. Yazdığı sözler ise gerçekten harika..
"Hatırlayarak yaşamak boynumuzun borcu ama ölürdün unutmasan" demiş adam yahu. Naptın be mabel..
gerçek adı fatih karaca imiş.
az önce öğrendim ve dünya başıma yıkıldı.
lan ben bu adamın adını mabel matiz diye öyle bellemişim ki...
sesi enteresan, adı da enteresandır herhalde diye düşündüm zaar.
bak şimdi fatih karaca hiç çekici gelmedi bana. aaayy, soğudum ben.
entel rafet elroman.
Serdar Ortaç'a benzettiğim şarkı sözleri anlamsız olan bu şarkıcının sesine hayranım ve dinlemekten asla bıkmazsınız.
değerli bir adet müzisyen bey efendimizdir. sesi, yorumu pek güzeldir. ilk dinleyişte 'ne lan bu , ıyyy ' diye tepkiler verilebilir normaldir. sonrasında beğendirir , dinlettirir kendilerini bu zat. dinledikçe sevilir.
http://www.youtube.com/watch?v=6sXRQttLj-s
bu çocuk değişik, tutar. zor değil güzel parça.
Sarkilarini sacma buldugum kisi.
candır o. mabelin şarkısı favorimdir.
Sesini bir türlü sevememişimdir sanki hastaymış gibi çıkıyor pek de dinlemem ama sözleri güzeldir etrafımda dinleyen çok insan vardır.
yüreğe dokunan sestir. zaman favorimdir. ne de olsa birhan keskin şiiri.