bugün

ilk çıktığından beri dinlerim, bugün tesadüfen ilk defa klibini gördüm ve fark ettim ki adamı yolda görsem tanımayacakmışım. ne kadar zayıf, çelimsiz bi çocukmuş o öyle. neyse önemli olan iç güzellik; sefil sefil, çırılçıplak ve korkusuz.
şarkılarını dinledikçe aşk duygusu kaplıyor insanı.
Söylese o ben söyleyemem şarkısı hoştur.
Kendine has, kötü olmayan farklı olan sesiyle, insanı melankolinin dibine vurduran sanatçı. Söz ve müzik yazarlığı çok başarılı. Türkiye'de ismail YK, Demet Akalın gibi kötü şarkcılar varken, öp de başına koy matizi başka bir şey demiyorum.
söz müziği sezen aksu' ya ait '' pişman olduğun zaman '' şarkısını öyle bir seslendirmiştir ki... çok güzel.
bu gece ankara nefes bar'da kulakların pasını silecektir kendisi. beş aylık aranın ardınan. kavuşsun birbirine güzel ruhlar.
Yeni albümüyle yine yıkmış geçmiş sanatçı.
iddia ediyorum, ileride evleneceğim insan. Kendisinin henüz haberi yok ama olsun.
ses tonunu beğendiğim bir şarkıcı. ses rengi güzel.
(bkz: Söylese O Ben Söyleyemem)
Çok değişik bir ses tonu olan, yaratıcılığına ve sesine hayran kaldığım müzisyen. Zor değil çok güzel olmuş ayrıca.
Sesi ilginç olan şarkıcıdır kendileri, ancak söylediği şarkıların sözleri nefistir, melodiler de bir o kadar harika tabi.
en son ekşisözlük zirvesinde konser vermiş şarkıcı.
mükemmeldir candır.
http://www.youtube.com/watch?v=mAaw7FNKG4w
hele bir de bu şarkısı vardır ki...
mükemmel parçaları olan santçı.
ilk olarak Erdemli Anadolu Lisesinde dinlediğim sanatçıdır. Gerçek adı Fatih'tir. Kullandığı ismi hayranı olduğu bir kahramanın isminden almıştır. şuana kadar piyasaya çıkan iki albümü vardır ve en iyisi ilk albümüdür. kliplerinde anlam veremediğim bir nedenle sol yüzünü aşırı sık kullanmaktadır.
çok daha iyi yerlerde olmayı hak eden,çok muhteşem şarkıları olan sevilesi müzisyen.
Grup değil tek bir kişidir mabel matiz. Çok güzel şarkıları olan, iyi söz yazan iyi beste yapan ve iyi söyleyen tam anlamıyla bir sanatçıdır... çok çok iyi yerlere gelecek ileride.
oldukça başarılı müzisyen.
canlı dinlemek kısmet olmadı fakat, ses renginin tadına öyle daha iyi varılabilir diye düşünüyorum.
son albümü yaşım çocuk da, tüm şarkıları güzel olan ender albümlerden.
söylese o ben söyleyemem gerçeği var bir de ki; o nedir öyle yahu! yenilir yutulur cinsten adeta.
yeni keşfettiğim enteresan sesli müzisyen. söylese o ben söyleyemem şarkısını bir yerde bir zaman duymuştum ve hafızaya atmıştım ama orada kalmış. şans eseri şarkıyı tekrar dinlememle mutlu oldum ve ne kadar unutkan olduğumu bir kez daha anlamış oldum.
mabel çikolata gelir hemen aklıma.
farklı bir tarzı ve sesi olan şahsiyet.
farklı bir tarzı olan sanatçıdır parçaları insanı alıp geçmişe çok geçmiş hatıralara götürmektedir.
kül hece ve söylese o ben söyleyemem şarkıları şahane olan, sesi hafif dalgalı, hisli şarkıları olan ve benim üç beş ay önce dinleme fırsatı bulduğum hoş bir şarkıcı .
çok başarılı bir müzisyen.
sesinde ki farklılık şarkılarını leziz hale getirmiş.bana kalırsa en hoş şarkısı kerem gibidir.
cok cok basarili olan, sevilmeyi hak eden muzisyen.
tatlı mı tatlı bir adamdır. sesinin tınısı gerçekten çok hoştur. canlı dinlediğiniz halinin kayıt versiyonundan farkını ayıramazsınız. o derece doğaldır kendileri. içli mi içlidir.
ses rengi garip bir şarkıcı kardeş.

daha da iyi yerlere gelecek eminim ama piyasa olmasından korkmuyor da değilim hani.

sevdiceğizim sayesinde tanıdım, bana tüm şarkıları onu hatırlatıyor.