bugün

Zor değil, arafta gibi defalarca dinlenesi şarkılara imzasını atan adam.
" hatırlayarak yaşamak boynumuzun borcu ama ölürdün unutmasan"
farklı.
Farklıdır. Birbirini taklit eden şarkıcılardan sıkılmış olanlar severek dinleyebilir.
teoman nın desteklediği müstesna müzik adamı

http://www.youtube.com/watch?v=nKocXCwmNUg&feature=related .
tarzım değil ama dinletiyor be bu adam kendini. hele o "zor değil" parçası ile sizi sizden alabilir.
şarkılarının sözleri anlamsız olmasına rağmen müzikleriyle işi kotaran şarkıcı.
kadınların hayran olduğu facebookta sürekli paylaştıkları biri. sesi iğrenç sırf marjinalim demek için dinlemiyorlarsa bende edepsiz değilim.
twitter da günde 50 ye yakın tweet atan kalitesiz sanatçı.
Sürekli Trance , Progressive kısaca elektronik müzikden arasına beni alı koyan bir şarkıcı ve kalitelidir .
Asıl mesleği diş hekimliği olan, sesi harika şarkıcı.
ergenliğe yeni girmiş erkek çocukları gibi sesi olan fakat yine de bazı şarkıları akıcı olan şarkıcı.
en iyi çıkış yapan şarkıcı kategorisine adını şimdiden yazdırdı bence.
canın farklı ve kaliteli şeyler mi dinlemek istiyor aç dinle, aradığını bulacaksın bu adamda.
sözleri ultra mükemmel sesi ultra berbat olan şarkıcı. şiir niyetine sarkı sözlerini okuyorum. o derece!
en iyi çıkış yapan şarkıcı kategorisine adını yaklaşık 2 yıl önce yazdırdı bence.
Şarkı sözleri iğrenç olan şarkıcıdır. Çocuk şiiri gibidir. (bkz: hepsi hava gazı söz değil)

Edit: eksilemişsiniz ama yalan mı? Adam kendi demiş işte.
ismini görünce yanağından makas alasım geldi. * zor değil isimli şarkısı her türlü gider, güzeldir, dinlenilesidir..
Diş hekimliği mezunudur.
kliplerinde tek göz olayını abartark koymuştur. illuminati geliyo akla ister istemez.
connvert2.me de birkere rastlayip girgirina evlenme teklifi ettigim kisi. kabul da etti hem kerata. ama ben nerden bileyim simdi hakkinda 435 entry girilmis bugune kadar. bana oyle bir bilgi gelmemisti.
maalesef artık çok kişi tarafından bilinendir. ve ben onu dinleyemiyorum. bundan 1-2 yıl öncesinden bu günlere dek severek üst üste dinlerdim. kahretsin ki popüler oldu. serdar ortaç, demet akalın dinleyen şahsiyetler paylaşıyor ya bu adamın şarkılarını facebook ta. işte bu çok üzücü.
şarkı sözü güzelliği ses güzelliğiyle ters orantılı olan bir sanatçı.
git gide daha fazla sevdiğim sultan süleyman parçasına yaptığı efsanevi yorumla beni benden almış değişik ses. http://tinyurl.com/phtzdhp
Ben sevdim nedense. Yeni ergenliğe girmiş sanırım.
güncel Önemli Başlıklar