bugün

entry'ler (233)

salih uçan

bugün meirelesin sakatlanmasına salih girecek diye sevindim ve aylardan sonra salih uçanı izleyebildik iyiydi ama güvensiz top istemiyor pek. hata yapmaktan korkar bir hali var eğerde buraları okuyorsan korkma oyununu oyna sana güvenimiz sonsuz ilerde çok iyi futbolcu olacaksın. ersun hocada form tuttuğun zaman sana verecektir formayı sen çalış yeter.

not: ben salih uçan gibi genç bir futbolcu olsam gelip okurdum buraları.

ersan ilyasova

finlandiya ve italyada bok gibi oynadıktan sonra yunanistan maçında daha istekli gibi ama geç kaldın be abicim finlandiya maçında oynayacaktın.

tanım: nbaydeki gururumuz.

fenerbahçe nin rövanşta arsenal i 4 0 yenmesi

Kesinlikle imkansızdır.

1 eylül 2013 patnos gnç spor ığdır g birliği maçı

Iğdır gençlerbirliğinin kazanacağı maçtır.

ilk buluşmaya sadece 18 tl ile gelen erkek

lan 18 lirayı ne kadar düşük görüyorsunuz 18 lira la bu 18 liraya neler neler yaparsın.

erkeğin sevgilisine sadece sarılıp uyumak istemesi

Normal bir şeydir lan ibne diyenler siz hiç kokusunu doya doya çekip o güzel yüzü izleyerek uyumak istemediniz mi?

20 haziran 2013 ispanya tahiti maçı

tahitiyi beğendiğim maçtır adamlar arada bir amatöre göre iyi çalımlarda yapıyorlar helal olsun sempatimi kazandılar.

aykut kocaman

Gitmesine üzüldüğüm adamdır sistemi ne kadar sevilmesede sahada pres yaptırıyordu pas yaptırıyordu he pas genelde geriye ve kanatlara oluyordu ama top hep fenerbahçedeydi şimdi daha dikine oynatan bi teknik direktör gelirse izlemesi zevkli olur belki ama yarı final görebilirmiyiz adam iyi kötü bir sistem oturtmuştu şimdi gelecek teknik direktör aykut kocamanın kadrosuyla farklı bir sistem oynatmaya çalışacak muhtemelen takım buna alışamıyıcak ve bir sezon daha çöpe gidecek.

annenin işe yaramaz deyip attığı hayati nesneler

Garanti belgesi ah anne keşke okuyarak toplasan kağıtları.

Edit: anne sen misin hemen eksiledin.

somalili çocuklar için beş kuruş verecek değilim

Bunu söyleyenlerin telefonuda son model telefondur kesin ama yardıma gelince para yok derler kardeş açlıktan ölecek çocuga 20 lira 30 lira göndermen sana hiçbir şey kaybettirmez ama onların hayatllarını kurtarabilirsin.

25 mayıs 2013 bayern münih borussia dortmund maçı

Münihin 1-0 öne geçtiği maçtır.

arjen robben vs caillou

Caillou daha tatlıdır arjen robben daha karizmatik.

ileri faşizm

ileri faşizm yoktur faşist faşisttir.

pencereden bakılınca görülen ilk hayvan

Fil zebra yandan bi kaç kaplan geçti az önce.

kuranı kimler anlıyor sorunsalı

sokağa çöp atan tüküren sokakta bi yerlerini kaşıyanlar sağdan soldan geçen kadınlara bakanların kuranı kerimi hiçte anladığını sanmıyor müslümanlar hatta onların kuranı kerimi okuduğunu bile sanmıyor.

sivilcelilere öneriler

Cildiyeye git.

akhisarspor taraftarlarının gekas marşı

Çok güzel olmuş çok güldüm.

mehmet demirkol

Tarafsız spor yorumcusudur her daim arkandayız.

hamit altıntop

Futbolu sahada bırakan adam gibi futbolcu.

pis yedili ye burun kıvıran lost hayranı ibne

(bkz: ordan buraya nasıl bağladın hocam)