bugün

zor değil diye bir şarkısı var bunun. kendime ve çevreme şüphe duymama sebep oldu.

7 kişinin gülüp oynaştığı, türküler söylediği bir ortamda, bağımlısı olduğumu hissettiğim için aralıksız 4 kere çaldırdım. dördüncüden sonra toplumdan gelen talep üzerine neredeyse 3 saat aralıksız çaldı bu şarkı. kimse de gık demedi. \"sardık mı yaa ehüehü\"den sonra hep bir ağızdan söylendi. daha sonra farklı bir guruba sevdirmeye çalışırken ikinci denemeden sonra \"yaa allah aşkına kapat şunu, bu ney böyle kapı gıcırtısı gibi\" tepkisiyle karşılaştım. bazı ekşimiş suratlarda büzülen dudaklar ve kısılan gözler neredeyse kusulacağının sinyallerini veriyorlardı. vay amk dedim. bunlar bu kadar iğrendi, olumlu bir tepki de gelmedi. acaba dedim 7 kişilik grup beni mi sikti? bazen gelip açarmısın şu şarkıyı diyorlar, gözlerimi belertip bakıyorum bi iki saniye.

neyse, artık eskittik şarkıyı. alt komşu da alıştı buna. bazen arka arkaya çaldığını duyup gülümsüyorum.
bu da böyle bi anımdı işte.
hala dinlenebilen şarkıcı.
hala haber bekleyen şarkıcı.
gerçekten değişik bir tarzı olan bir sanatçı.
değişik bir sesi ve tarzı olan dinlenilesi sanatçıdır. aşk yok olmaktır , zor değil , hala haber bekliyorum gibi güzel bulunan şarkıları vardır. aşk yok olmaktır favorimdir.
yakında çıkacak olan "ayselim" albümündesultan süleyman'ı seslendirmiştir. sabırsızlıkla bekliyoruz.
arada bir ankara bahçeli 1.caddede gezerken görebileceğiniz insan.
hem çirkin hem güzel adam.
hem uzak hem çok yakın adam.
rafet elroman'ın entel versiyonu.
eski olmasına ragmen yeni kesfettigim, sesi derinden gelen ve etkileyen sahsiyet.

zor degil, zaman, Hala Haber Bekliyorum Senden guzel sarkılarıymıs, gece de iyi gidiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=6sXRQttLj-s
yarın vuslat, yarın izmir'de ruhumuza üfleyecek ruhunu.
sesiyle huzur veren adamdır. yolu açıktır, 17 mayıs'ta Denizli imagine'da sahne alacak adamdır. buyursun gelsin.
sesi çok kötü olan sözde şarkıcıdır.
ilk dinlediğinizde hemen ısınamazsınız bu sese. Ses güzel değildir ama bi farklılık vardır, sahilde arkadaşlarla şarkı söylersiniz ya dalgaların da eşliğiyle.. Öyle samimidir ışte bu ses. Birkaç kere dinledikten sonra hiç yabancılık çekmezsiniz.
Bazı sarkıları bu saatlerde yanı gece dınledıldıgınde ıyıce etkı eden muzısyen. Zaman, yıllar saclarına ve zor degıl gıbı guzel sarkılara sahıptır.
sesi berbat tiz şarkıcı bozuntusu ama bi iki tanesi cidden hoş baglıyo kendine.
şeklini şemalini bir türlü çözemediğim şarkıcı. Bu sesle nasıl şarkıcı olmuş orası ayrı bir soru. Denildiği gibi de mesut özil - bayhan karışımı birşey bu adam.
"Hala haber bekliyorum senden" şarkısıyla islami felsefeye değişik bakış açısı kazandıran sanatçı kişilik.
Hala haber bekliyorum senden adli parcasiyla beni can damarimdan yakalayan, sohbeti merak edilesi zat-i muhterem.
16 mayıs gecesini, evrenin en güzel gecesi yapan adam. izmir'imi çok seviyor, bu enerjisine de inanılmaz yansıyor ve ruhlarımız coşuyor o'nunla birlikte. en güzel gece için teşekkürler en güzel adam.

"iyi ki"
nickimi oluşturmamda yardımcı insandır. çok iyidir, hoştur. diş hekimidir. sevgili fatih karaca bey'e uzun ömürler dilerim.
tipi apaçi gibi olduğu için yaptığı şarkılar güzel olsa bile ciddiye alasım gelmiyor.
şarkıları ruha dinginlik veren sanatçıdır.
duruşuyla, sesiyle, karakteriyle çok farklı olduğunu ispatlamıştır.
gezi parki olaylarina verdigi destekle bir kez daha sevgimi kszanmistir bu adam. sarkilari da kendi gibi guzeldir ayrica.
Sesi fazla çirkin ve tipsizdir. Dinleyenlerde orta kulak iltihabına sebebiyet vermiştir.