bugün

bi boka yaramayan antidepresan. hele ki düzensiz uyku ve düzenli alkol varsa iyice boka sardırır.
iğrenç günleri hatırlatan iğrenç ilaç .

kafası falan yoktur sadece öyle olduğu hissiyatı uyandırır. o niyetle içince placebo etkisi yapıyor ergenlere.

geciktirici etkisi yapıyor. uykusuzluk, iştah kapatan, sigara tükettiren, insana kendini sürekli yorgun hissettiren, hayata küstüren bir şey. iğrenç ötesi hissettiriyor. kullanmayın. bunun yerine sosyalleşmeyi deneyin. fazla yardımcı olur.
Şeker hastasıysanız ve deri hastalıklarına yatkınsanız bu ilaç deri hastalıklarının oluşmasına destek oluyo. Kullanmayın yani.

Ama benim sevdiğim ve içmeyince uyku tutmayan ilaç. Hoş içince bile gece 2 de anca uyuyorum.
O kadar çok methini duyuyorum ki başlayasım var.
On numara beş yıldız ilaçtır ama insanı umursamazlığın hat safhasına ulaştırır. Sabah kalkıp saatlerce saçını yapan kızı bile "amaaaaan bakmasınlar" pozisyonuna getirip pijamayla evden çıkarabilir. En azından bende böyle olmuştu.
50 mg'ını uzun süre kullandığım ilaç. panik atak için en hafif ve yan etkisi az olandır. psikoloğa gitsen ebeni siken ilaçlar verebiliyor.
bir ara piyasadan yok olmuştu. hoş hala yoklarda sayılabilir. zor buluyoruz depolardan. kısıtlı sayıda falan filan.
Uzun süre kullandığım ancak nedense bir faydasını göremedigim ilaç. Bir anda bırakırsanız sersemletebilir, doktorunuzun tavsiyesine uygun olarak kullanınız/bırakınız.
diğer tüm ilaçlar gibi kesinlikle kullanılmaması gereken kimyasal madde. ne kadar meraklısınız vücuda dışarıdan yabancı madde almaya anasını satıyım? hadi hastaysanız neyse de sağlıklı bir insanın kesinlikle uzak durması gerekir diyorum.
bi anda çok fazla alınırsa kendi kusmugunuzda bogulunmasi muhtemel ilaç.
zira kusma reflekslerini etkisiz hale getiriyor kasları tehlikeli derecede gevsetiyor.
6 aylık doktor kontrolünde kullanım sonrası öfke problemimi çözmeme yardımcı olan ilaç.bazen hayata başka gözle bakmak iyi gelebilir.
Ya yapmayın şöyle. Özendiriyosunuz yemin ederim.
Placebo olduğuna inanıyorum.
Birkaç yıl kullandım. insanların ilacın neden olduğunu iddia ettiği hiçbir etki bende oluşmadı.
Uykusuzluk, huzursuzluk aynen devam etti. Belki diyorum, olaylara tahammül eşiğim biraz yükselmiş olabilir. Ama placebo etkisi de olabilir tabii.
Sonra bir gün sıkılıp aniden kestim. Uyarıların aksine, ani bırakma sonrası da hiçbir yan etki hissetmedim.
yan etkisi etkisinden fazla olan ilaç. kullanmayın derim, depresyondan kurtulmanın daha az zararlı yolları da var.
100 mg ı insanın amına koyan bir ilaçtır.
fantastik rüyalar gördüren ilaç. ya uzaylılar dünyayı ele geçirir ya da zamanda yolculuk yaparsınız.
Hafif bir anti-depresan ilacıdır. En fazla sigara kadar ağırdır. Ama hayatı tozpembe gördürecek ilaç istiyorsanız bakınız kısmında.
(bkz: prozac)
Feci sekilde kilo yapar.
Migren tedavisinde kullanılan bir antidepresan türüdür.
Sorunlarını aşmaktan aciz sosyallik sorunları olan eziklerin sığındığı kimyasallardan birisi. He evet bir sizin derdiniz var hayatınız kötü tamam evet peki kimyasallara sığınıp melankolik şekilde yaşamaya devam edin hatta avuç avuç için oksijen israfından kurtulalım.
geç boşalma gibi bi yan etkisi varmış. ilgililere duyrulur.
kullanmakta olduğum ve memnun kaldığım ilaç. ilk defa kullanacaklar için, doktorun söylediği zamana kadar yarım alın sonra benim gibi apışıp kalırsınız, etrafa mal mal gülümsersiniz. kimilerinde iştahsızlık kimilerinde ise iştah artışı yapıyormuş. normalde iştahlı bir insanım ama benim isteğimi azalttı.
en önemli ve vurucu noktaya geliyorum, cinselliği öldürüyor be. bir ay yapmasan umrunda olmaz. nerden mi biliyorum ?
kullandığım dönemde kendimi akvaryumdaki japon balığı kadar sakin hissettiğim antidepresan. ama hiçbir zararı yok diyen psikiyatrist doktora sormak lazım ejekülasyon disfonksiyonu nedir diye. benim doktor sanırım feniministti. etkin ilaç orası ayrı. attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değiyorsa problem yok. ama kuşu da ürkütmese iyi olurdu.
Antidepresan ilaç.
Kullanan insanlara bir şey diyemem ama artık en ufak sıkıntıya Bile dayanamayıp, antidepresan kullanmaya başladık. Gerçekten çok üzülüyorum. Benim de büyük sıkıntılarım oldu, belki şu an bu ilacı kullanan bir çok insandan daha zor süreçlerden geçtim ama hiçbir zaman beynimi uyuşturmak aklımın ucundan Bile geçmedi.
Yazık ediyorsunuz kendinize.. uzun yıllar boyunca bu Tür ilaçları kullanan insanlar tanıyorum ve şu an dünyada sadece yaşıyorlar. Bir çiçek yA da bir kedi gibi, etkisiz..
Şahsi tavsiyem; sorunlarınızdan kaçmayın, onlarla ve kendinizle yüzleşin. Aksi halde yıllar sonra, en basit insani ihtiyaçlarınızı Bile gerçekleştirmekte sorunlar yaşayacaksınız.
Balon antidepresanlardan. Bu ilaçlar sanıldığı gibi mucizevi şeyler değil, basitçe beynin kimyasıyla oynuyor ve üstelik birçok yan etkisi var.