bugün

entry'ler (42)

dermaderm com

çalıştıkları insanlara paralarını ödemeyen rezil bir kozmetik şirketi. buradan alışveriş yapmayın, yaptırmayın.

dermaderm com rezaleti

bu arkadaşlar mersin kökenli cilt ve saç bakım ürünleri üretip satan bir şirket. beni bionluk'tan buldular, dijital pazarlama hizmeti almak istediklerini söylediler. tamam dedim. hesapları kurduk, aylık 750 tl gibi cüzi bir miktara anlaştık. işler iyi gidince net satıştan %10 kar vereceğiz dediler. tamam dedim. 2 ay çalıştık. satışlar da 1/2 getirmeye başladı. bunlar daha sonra işi öğrendiklerini sanıp, hesabı kurcalayıp kendileri yapabileceklerini düşündüler bu işi. artık birlikte çalışmayacağız, hakkını göndereceğiz dediler. hakkım olan %10 net satıştan payı göndermediler.

bu şekilde insanların emeğini sömürüp kendilerini zeki zanneden insanların yanına bu durum kar kalsın istemiyorum. biliyorsunuz freelance çalışmakta çoğu şey kayıtlı olmuyor ama yazışmaların hepsi kayıtlı. konuyla ilgili yapabileceğim neler olduğu konusunda bilen arkadaşlar beni bilgilendirebilirse çok sevinirim.

konuşulan kızın bir anda engellemesi

sevgilisine geri dönmüştür. siz o sırada tutunacağı bir daldınız sadece.

mesaj gönderirken bazı bilgiler hatalı

çok sık mesaj atarsanız karşılaştığınız hatadır. bir nevi engelleme sistemi.

mutfakta aşırı seksi olan erkek

bendeniz. bu başlık benden bahsediyor. genelde yarı çıplak et pişirirken kendimi sikesim geliyor.

kürt kızları vs ermeni kızları

ermeni kızları açık ara daha güzeldir.

sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

gözünüz yakışıklı görsün amk.
görsel

sevişelim demenin alternetif yolları

bi akşam rakı yapalım ya.

arda turan ın sözlükte alacağı nick

Yürüyenadam.

günün rap sözü

"Bi Türkan yok ama hepsi Şoray" Eypio.

yanındakinin erkek kardeşi olduğunu belirten kız

Ablasının kuzusu.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

selam çocuklar.
görsel

bu başlıkta 96 yılındaymışız gibi yazıyoruz

anne ana sınıfında altıma işedim.

kaliteli kadın şarap mı içer rakı mı

her ikisini de içer.

fenerbahçe taraftarı

bir trabzonspor taraftarı kadar gurursuz değildirler. sahte şampiyonluğun peşinden yıllarca koşup fetö kumpası ortaya çıktıktan sonra bile "kupamız da kupamız" diye türkiye'yi dünyaya şikayet edip durmazlar.

perabet

ödeme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. sektördeki ödeme konusunda sıkıntı yaşatmayan tek sitedir diyebilirim.

matrixbet

yüklü miktarda kupon tutturunca sizden belge isteyen ve belge gönderdikten sonra günlerce cevap vermeyip hesabınızı kapatan, dolandırıcı site. bulaşmayın.

evlenmelik erkek mesleği

dijital pazarlamacı.

özel mesaja cevap vermeyen sözlük kızı

Artisin onde gidenidir. Hep bizim yuzumuzden.

erasmus a giden bir kızla çıkmak

Sonu ayrilikla bitecektir.