bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  angel heart filminde robert de nironun canlandırdığı şeytan karakteri. aynı zamanda şeytan anlamındaki lucifer kelimesine çağrışım yapmaktadır.
  2 ... max cady
 2. 2.
  entelektüel birikimiyle kendini fazlasıyla belli edecek olan yeni bir 3.nesil yazar.
  ... krmyrdsn
 3. 3.
  ferhan şensoy ve oyunlarıyla ilgili yazdıklarıyla dikkatimi çekmiş, beni nedense mutlu etmiş yazardır.
  1 ... yasakani
 4. 4.
  de niro' nun filmde çok az görünmesine rağmen başarı ile canlandırdığı ve ismi ile lucifer kelimesine gönderme yapılan karakter , yerinden hiç kalkmadan sadece gözleri ile ürkütmeye yetmiştir .
  1 ... dancerinthedark
 5. 5.
  11 kasim 2006 fasil reloaded zirvesinde bir süreliğinde yanında oturduğum, ayık haline denk gelip de nickini sorduğumda bile tam anlayamadığım, sıcak gülümsemesi ve içten tavrı ile tanıştığıma memnun olduğum yeni yazar.
  1 ... devedikeni
 6. 6.
  6 yazar tarafından "scotchbrite scotchbrite oley oley oley" sesleriyle taksim meydanı'nı inleterek, herkesin bize bakmasını sağlatan yazar. nerden aklına geldiğini bir türlü anlamadığımız, hiç bir yorum yapamadığım şekilde nicki sorulunca kolaya kaçmak için tufan scothbrite demiştir ve kahkaha tufanını başlatmıştır.
  1 ... salca
 7. 7.
  alexander nevski köprüsünü, neva nehrini, beyaz geceleri, leningradı, rusya yı hatırlatan güzel insan.
  bizatihi sevmekteyim ziyedesiyle kendisini...
  1 ... balyancho
 8. 8.
  (bkz: gündeste)
  1 ... vernon sullivan
 9. 9.
  11 kasım 2006 fasıl reloaded zirvesi'nde kapıdan girdiğinde topluluğa kendini tanıtmak için bayaa bir zorlanmış yazar. büyük l olan masanın uzun tarafına geçtiğinden kısa tarafta kalan ben ile iletişimi sıfıra inmiş kişi. millet sonradan kalkıp oynamaya başlayınca uzun taraf nasıl bi gideyim, bakayım diyerekten gittiğimde tanışılmış ama bir gariplik olduğu 0.3 saniyede anlaşılmıştır. evet yazar uçmuştur, gülüyordur ve elimdeki vodka bardağını benden istiyordur. zaten mekânı terketmeye az kaldığından, girdim koluna indik binanın dik merdivenlerinden. açık havayı soluyuncada kendisine gelemedi.. en yakın zamanda görüşmek istenilecek bir yazar.
  ... eqin
 10. 10.
  (bkz: SCOTCHBRiTE TEMiZLiK NE RAHAT)
  -1 ... karga