1. 1.
  sevgili uuser kardeşlerimiz; sözlüğümüzün dev organizasyon şirketi de-ka organizasyon a.şolarak, bu büyük organizeyi yüklenmenin verdiği haklı gurur içerisindeyiz. öncelikle yeni nesil yazarlarımız ve daha önce hiçbir zirveye katılmamış yazar kardeşlerimiz için (bkz: uludagsozluk fasil zirvesi)ni örnek göstermek isterim. bu zirve dopdop ve spectracef kardeşlerimiz tarafından organize edilmiş ve sözlüğün en eğlenceli zirvesi olup saat gece 03:00'a kadar sürmüştür. rakı şişesin de balık olunmuş eğlencenin anası hüngür ağlatılmıştır.
  yazar kardeşlerimizin yoğun ısrarı üzerine bu zirvenin reloaded versiyonu tarafımızca üstlenilmiş, ve aynı mekan da (bkz: beyoglu gazeteciler lokali) bu zirvenin tertip kararı alınmıştır. bayram sonrası ilk cumartesi bu zirve için son derece makul bir tarih olarak saptanmış ve bilgilerinize sunulmuştur. her ne olursa olsun ben kesin geleceğim diyenlerin bana ya da devedikeni kardeşimize mesaj atmaları önemle rica olunur.
  sponsorlar:
  alem fm
  show radyo
  uludag gazozları
  alkoçlar otel uludağ
  hiltonsa
  boyner holding
  zorlu holding tekstil grubu
  de-ka organizasyon a.ş yön. kur. bşk. yrd. karpuzkabugu
  ... karpuzkabugu
 2. 2.
  sözlüğün eğlence portali de ka organizasyon a s'nin yeni bombası niteliğinde zirvedir. tanıdık tanımadık herkes beklenmektedir, zaten bir saatten sonra herkes birbirini tanımış olmaktadır. çok eğlenceli, herkesin gelmeye çekinmesine gerek kalmayacak bir seviye ve düzgünlükte, içinde içki olsa bile tadı damağında kalan, çizgisi yerinden kımıldamayan zirvelerdendir.
  ... devedikeni
 3. 3.
  gelmek isteyen tüm yazarlara kapımızın açıktır sonuna kadar zira ricamız kesin katılım listesini rezerve gününden önce oluşturmamız için bize yardımcı olunmasıdır.
  ... karpuzkabugu
 4. 4.
  katılımın yüksek olmasını beklediğim zirvedir. lakin ilk fasıl zirvesine gidemeyenler - (bkz: sephrenia) - orta yerlerinden çat diye çatlamış, bu zirvenin tekrarını beklemişlerdir. "ve gün bugündür dostlar" dedirtir bu zirve "çat diye çatlamak üzereyim neresinden tutup da düzeleyim" yazarlarına.
  ... sephrenia
 5. 5.
  mekan çalışmalarına başlanmış, iftar zirvesin de olduğu gibi fiyatlar en bi makulunden ayarlanacaktır. ayrıca rakı şişesine bodoslama dalınacaktır bilginize.
  ... karpuzkabugu
 6. 6.
  daha önce hiç bir zirveye katılmamış olan ben, bu zirveye mümkünse katılmak arzumu dile getiririm. yannız sarhoş olmayı ve dağıtmayı düşünüyorum. geleceklere şimdiden duyurulur. sonra "aa ben şaka sandım" filan dinlemem...
  1 ... karga
 7. 7.
  "pardon adımızı kime yazdırıyorduk?" diye sormak istediğim zirvedir. hayır devedikeni ya da karpuzkabuğu diyeceğim ama ben oraya vardığımda bunlar zil olmuş oluyorlar, tanımazlar felan..o açıdan..
  ... sally
 8. 8.
  nerede bu devlet, nerede bu organizatörler dediğim zirvedir. ***
  1 ... yasak merve
 9. 9.
  kim bit organizatör sorarım size zirvesidir.tarihsiz, mekansız zirvedir. gideceğimiz zaman söylensin oradayızdır. *
  ... pafküf
 10. 10.
  muallaklı tarih 28 ekim cumartesi, en kesin tarihse muallaklı tarihi takip eden diğer cumartesidir. ayrıntılar için başlığı takip edin.
  de-ka organizasyon a.ş sizleri utandırmayacaktır.
  1 ... karpuzkabugu