bugün

sevgili uuser kardeşlerimiz; sözlüğümüzün dev organizasyon şirketi de-ka organizasyon a.şolarak, bu büyük organizeyi yüklenmenin verdiği haklı gurur içerisindeyiz. öncelikle yeni nesil yazarlarımız ve daha önce hiçbir zirveye katılmamış yazar kardeşlerimiz için (bkz: uludagsozluk fasil zirvesi)ni örnek göstermek isterim. bu zirve dopdop ve spectracef kardeşlerimiz tarafından organize edilmiş ve sözlüğün en eğlenceli zirvesi olup saat gece 03:00'a kadar sürmüştür. rakı şişesin de balık olunmuş eğlencenin anası hüngür ağlatılmıştır.
yazar kardeşlerimizin yoğun ısrarı üzerine bu zirvenin reloaded versiyonu tarafımızca üstlenilmiş, ve aynı mekan da (bkz: beyoglu gazeteciler lokali) bu zirvenin tertip kararı alınmıştır. bayram sonrası ilk cumartesi bu zirve için son derece makul bir tarih olarak saptanmış ve bilgilerinize sunulmuştur. her ne olursa olsun ben kesin geleceğim diyenlerin bana ya da devedikeni kardeşimize mesaj atmaları önemle rica olunur.
sponsorlar:
alem fm
show radyo
uludag gazozları
alkoçlar otel uludağ
hiltonsa
boyner holding
zorlu holding tekstil grubu
de-ka organizasyon a.ş yön. kur. bşk. yrd. karpuzkabugu
sözlüğün eğlence portali de ka organizasyon a s'nin yeni bombası niteliğinde zirvedir. tanıdık tanımadık herkes beklenmektedir, zaten bir saatten sonra herkes birbirini tanımış olmaktadır. çok eğlenceli, herkesin gelmeye çekinmesine gerek kalmayacak bir seviye ve düzgünlükte, içinde içki olsa bile tadı damağında kalan, çizgisi yerinden kımıldamayan zirvelerdendir.
gelmek isteyen tüm yazarlara kapımızın açıktır sonuna kadar zira ricamız kesin katılım listesini rezerve gününden önce oluşturmamız için bize yardımcı olunmasıdır.
katılımın yüksek olmasını beklediğim zirvedir. lakin ilk fasıl zirvesine gidemeyenler - (bkz: sephrenia) - orta yerlerinden çat diye çatlamış, bu zirvenin tekrarını beklemişlerdir. "ve gün bugündür dostlar" dedirtir bu zirve "çat diye çatlamak üzereyim neresinden tutup da düzeleyim" yazarlarına.
mekan çalışmalarına başlanmış, iftar zirvesin de olduğu gibi fiyatlar en bi makulunden ayarlanacaktır. ayrıca rakı şişesine bodoslama dalınacaktır bilginize.
daha önce hiç bir zirveye katılmamış olan ben, bu zirveye mümkünse katılmak arzumu dile getiririm. yannız sarhoş olmayı ve dağıtmayı düşünüyorum. geleceklere şimdiden duyurulur. sonra "aa ben şaka sandım" filan dinlemem...
"pardon adımızı kime yazdırıyorduk?" diye sormak istediğim zirvedir. hayır devedikeni ya da karpuzkabuğu diyeceğim ama ben oraya vardığımda bunlar zil olmuş oluyorlar, tanımazlar felan..o açıdan..
nerede bu devlet, nerede bu organizatörler dediğim zirvedir. ***
kim bit organizatör sorarım size zirvesidir.tarihsiz, mekansız zirvedir. gideceğimiz zaman söylensin oradayızdır. *
muallaklı tarih 28 ekim cumartesi, en kesin tarihse muallaklı tarihi takip eden diğer cumartesidir. ayrıntılar için başlığı takip edin.
de-ka organizasyon a.ş sizleri utandırmayacaktır.
belirsizligin midemi bulandırdıgı zirvedir lakin planların alt ust olmustur.
11 kasım 2006 cumartesi günü taksim gazeteciler lokalinde gerçekleşmesi %90 ihtimalle muhtemel olan zirvedir. fiyat ve menü bilgisi daha sonra verilecektir. katılmak isteyenler de ka organizasyon a s'ye mesaj yolu ile başvurabilirler. *
hani bayramı takip eden cumartesi olan zirvedir. di... kışın ortasında uludağda yapalım madem. bu ne lakayıtlıktır. bu ne şudur budur. nedir bu?
sözlüğümüzün en kalabalık zirveis olan iftar zirvesinde ki gibi makul fiyatlara kapatmaya çalışacağım zirvedir arkadaşlar.
de-ka organizasyon a.ş yön. kur. bşk. yrd.
siz tarihini neyin iyice bi karar verin benim yerimi de ayarlayın bende gelim içeyim dediğim zirvedir.
cok güzel geçecege benzeyen zirvedir. Organizasyon sirketi iyi calisiyor olmalı
(bkz: de-ka organizasyon a ş)
(bkz: güzel türkçemiz nerde)
(bkz: hadi bakalım)
(bkz: ver çoşkuyu)
beyoğlu gazeteciler lokali ile irtibata bu hafta geçeceğimiz ve ilahi bir mani
olmazsa * bu cumartesi gerçekleşecek zirvedir. ayrıntılar için başlığı takip edin. ve ilk katılımcı listesi:
alwayssleepy*
karga
schenardi
pafküf
devedikeni*
karpuzkabugu*
sally
koko
osiris
rockonbaby
mey
ölüler kitabı ve ekibi*
kaytan bıyıklı dilber
kırmızı başlıklı istasyon şefi*
unsual suspect*
louis cyprc
tutunamayanlardan
don kişot ve+2 *
msnden devam edelim
lock
ben
ormia*
yasak merve
eqin
ne olursa olsun 42 ye ulaşılamayacak zirvedir. * * keşke ayın 10unda olsa da biz de katılsak dedirten zirvedir.
42 kişiye ulaşamasada, deniz kenarında mükemmel geçebilecek ama denize doygun istanbul yazarlarının deniz kenarında yapmayacağı fasıl.
daha ankaralıların sözlükten haberleri yokken biz zirveden zirveye koşuyorduk zirvesidir koşup yetişebilenleri bekleriz ayrıca *.
karpuzkapuğu falıma bakacaksa ve devedikeni göbek atacaksa geleceğim zirvedir.
(bkz: hepimiz aynı sözlüğün yazarıyız)
(bkz: ankara da taksim var mı)
nazi kampında olacağım için katılamayacağım zirvedir. herkese iyi eğlenceler dilerimdir...