bugün

özledik kralı.
tartışılamayacak bir gerçektir. jennifer lawrence' ın güzelliği ve keanu reeves' in yakışıklılığı kendisinde kaynaşmıştır.
insan özlüyor ya nerede bu?
senin neren kız ya...
lord marcus bir prenses olarak çok güzeldir. kafası değer verdiğim şişemden bile güzel.
Biraz felsefe yapar falan ama iyi çocuktur.
adam erkek haliyle 30 entry aldı.. kadın olsaydı uğruna namus cinayeti işleyip, damlara düşerdik..

öte yandan bu tabloda illa ki, sözlük kızlarımızın alması gereken bir ibret de vardır.
Hem zeki hem güzel olması beni çıldırtıyor. Aynaya kafa attım az önce. *
görsel

Üzülme kardeşim demek ki sendeki cevheri gördüler. Çekemeyen anten taksın.
Kıskanç.
Aq... Benim diyen hatun bu sözlükte bu kadar girdi almadı lan.
Marcus un dişil enerjisi kesinlikle benden daha yüksek. Bana kıyasla işveli cilveli bile denilebilir *
şüphesiz ki sakalları kesince yumurta gibi bir delikanlıya dönüşmektedir. dolayısı ise doğru bir tespittir.

görsel
Adam kızların ilgisinden artık başedemeyip, bu uğurda saçlarını çürütmüş, ama harbi karizma bir beyefendi.
Adamı deşifre ettiniz durduk yere. Mi6 in türkiye istasyonuna alabilirdik kendisini halbuki. Neyse sağlık olsun. Artık doğu avrupada sürgünde başarılar ne diyelim.
görsel

insan senin için 14.5 saatte izmir Ankara mavi treninde pulmanda gelir be.
Vay be eskiden saçları vardı lord un.
bik bik, açarken ayetel kürsi okuyun diye uyarı yapmadan lord'un görsellerini paylaşma lütfen.
Ulan adamın sigarasınun dumanı bile “dostoyevski ancak getir götürümü yapar” diye üfleniyor siz hayırdır?
Güzelmiş gerçekten.
Ankara’da zirve olur ve ben katılırsam zaten gerçeği görürsünüz. Lord bu sözlüğün gelmiş geçmiş olursa olur olmazsa çay demlerim en güzelidir.

görsel
Doğru bu arada. Utanır insan bu kadar güzel olunur mu?
bi tanesin sen...
Kuşkusuz baksana kıskanç yellozlar hiç başlığa bile uğramıyor.
bik bik'le de, lord'la da hukukum var. eleştirseler de parlamam, ne kavga olacak.. arkadaşım onlar benim..
Bari kavga filan olsa da sözlüğe hareket gelse.