bugün

newyork'un doğusunda zenginlerin yazlıklarının, türk benzin pompacılarının ve italyanı çok zengin göçmenlerin olduğu bir yarımada.
içimi rahat ama içeriği sebebiyle çaktırmadan sarhoş eden kokteyl. barına göre değişmekle birlikte genelde votka,rom,cin ,tekilanın kombinasyonlarını içerir.
haziran 2007 - eylül 2007 ayları arasında bulunacağım uzun ince ada.
ister haziran 2007 - eylul 2007 arasi, ister eylul 2003 - mayis 2005 arasi olsun 'bulunma' durumu sona erdiginde garip bi sekilde cok ozlenen abd'nin yasanasi sirin adasi.
cola,4 cl tekila,2 cl votka,2 cl cin ve 2 cl beyaz romla yapılan bir kokteyl.highball tipi uzun bir bardakta buz ilavesiyle,limon dilimi ve taze nane yaprağıyla servis edilir.
bakin gezicem eglenicem alemlere akicam diyorsaniz
gitmeyin
ben dogayla icice olmak istyorum kardesim banane diyorsaniz
gelin
arabasiz bir halt yapamayacaginizi da bilin. bakin cok ciddiyim.
dünyanın en güzel kokteyli. sarhoş olmak için birebirdir.
benzinlikleri türklerin, motelleri pakistan ve çinlilerin elindedir. batısında polonyalılar için siteler, doğusunda zengin new yorker lar için ultra lüks villalar vardır.

kimi sahilleri bomboştur, rüzgarlı akşam üstlerinde eternal sunshine of the spotless mind havası yakalarsınız.
harikadır. sürekli özlenir.
boğazdan inerken yakmayan güzel çarpan harika bir kokteyl.içinde kola olanı tavsiye edilir ben öyle içtim en azından.
bahamalar'da bir ada.

tam olarak şurada: http://tinyurl.com/32jy4dq

bölgenin tüm adaları için:

(bkz: bahama adaları/#8273796)
long ısland = 5 Beyaz.
en guzel konserlerin gerceklestirildigi, tapilasi, gidilesi, yasanilasi yerdir.
öncesinde 3 tequila shot yapıldığı takdirde kahkaha krizine sokan güzel kokteyl.
yamultur. kafe pi barbaros güzel yapar. corridor hiç beceremez.
495 highway'den kaptirip NYC'ye gidebileceginiz, genelde NY'lu zenginlerin oturdugu ve evet o mustakil evlerde yasayan mutlu amerikan ailelerinin oldugu uzunca bir yarimada.
alkol oranları adam gibi ayarlandığında ikincinin sonunu göremeden (bkz: her şey çok güzel olacak)tır.
Güzel bir kokteyldir yanlız biraz ağır. ilk içeceğimiz zaman kuzenime kokteylden ne olacak 10 tanede içerim demiştim. Hata yapmışım. *
izmir'de sadece askeri birimler bulunan adanın* ingilizce olası söylenişi. aslında özel isim olduğu için adlı adınca söylenmeli de fakat elin ingilizi bakalım biliyor mu bu kuralı?
içimi yine güzel olan ayrı bir kokteyldir. yavaş içilmesi tavsiye edilir.

bira üzerine içildiğinde baş ağrısını alır.
calisilacak en uyuz yerdir. kitap okuyan yoktur. dedikodusu bol yerdir.
shot şeklinde de hoşmuş. kafası geç geliyor yalnız.
birazcık ağır olan kokteyldir. 3- 4 taneden sonra etkisini göstermeye başlar.
kalitesiz bir viski markasıdır, raflarda kolaylıkla bulunabilir.
Uzun ada.
Ülkemizde genelde iyi yapmazlar ama Avrupa'da sağlam olanlarını içebilirsiniz rahatça.
3 gündür Hilton'da onlarca yuvarlıyorum, fena hazırlamıyor Hilton barmenleri...