bugün

entry'ler (60)

nihat genç büyük bir türk büyüğüdür

arabasına bomba koyularak öldürüleceğini düşünerek üzüldüğümüz kişi.. (bkz: )doğru söyleyen insan .

galatasaray

AŞK! Galatasaray taraftarı ben hayatımda hiç aşık olmadım diyemez mesela .. Çünkü Aşktır Sarı-Kırmızı..

sigara paketini sömüren şarkılar

Orhan Gencebay - Kaderimin Oyunu.

başkası mutlu olsun diye kendi mutlu olmayan insan

(bkz: başkası mutlu olmadan kendi mutlu olamayan insan)

efes pilsen one love festival 9

insanların her şeyde olduğu gibi One Love'daki hayatı kurtaracak espirili bi bakış açısıyla oluşturulmuş Hayati'leride yanlış anladığı festival.

iç burkan türküler

adı deniz olmalı.

araf

taksimde, biranın ucuz olduğu çok eğlencelik bir yer.

long island

long ısland = 5 Beyaz.

cehennemde çalabilecek şarkılar

ah bir ataş ver cigaramı yakayım.

çöpçü kızının avukat olması

başarılı olmak için özel derslere para akıtmanın gerekmediğini ispatlayan örnek.
avukat olmak başarı mıdır? ona karar veremedim ama

sözlük yazarlarının hep yapmak istedikleri

her an istediklerimi yapabilmek.

efes pilsen one love festival 9

hiç bir kuyrukta sıra beklemeyip sadece tadını çıkaracağım Hayatilerin hayatımı kurtaracağı yaz festivali. http://www.dha.com.tr/n.p...olaylastiracak-2010-06-07

hayati doldur

hatta uluzeynebi tamamlayıp sitenin linkini de verelim * http://www.hayatidoldur.com/ çekilişle bir çok etkinliğe davetiye hediye ediyorlar. Hatta sayelerinde oldies but goldies e çift kişilik davetiye kazandım ve o gece bütün hesabı arkadaşıma ödettim biletleri ben aldım diye * one love için tekrardan hayatıdolduru kovalıyacağım belki yine davetiye kazanırım : )

sarışın kızların aptal olması

sarışın kızların aptal olması çok doğaldır. Bu kanıya nerden mi vardık ?
1 sarışının 1 gününü ele alalım :
12 ye doğru uyanılır. kahvaltı edilir. diğer sarışınlardan biri aranır ve dedikodu yapılır dün gece ile ilgili.
Daha sonra kuaför aranır ve randevu istenir. üst değiştirilir(yaklaşık 2 saat sürer ne giyeceğine karar vermesi) ve kuaföre gidilir.
dip boya yaptırılır manikür pedikür yaptırılır.(3-4 saat) kuaförden çıkar alışverişe gider.alışverişten sevgilisinin yanına gider yemek yerler piyasa da 2 turlarlar.. sonra yatarlar..
Şimdi bu kızcağız zaman darlığı yaşıyor.
Ne ara gidip gazete okuyacak kitap okuyacak söyler misiniz ?
sırf kültürlü ve bilgili olcak die manikürünü mü yaptırmasın ? alışverişe mi gitmesinn ???
yapmayın canlarım onları yargılamadan sevelim büyütelim : )

atatürk geri dönerse olası gazete manşetleri

tayyip ve yandaşları sonunda denize döküldü. Bir Cumhuriyet yeniden ayaklandı !!

mustafa

mustafa filmi..
Atamla ilgili bir şeyler izlerken ilk kez tüylerim ürpermedi..
ilk kez gözlerim dolmadı..
ilk kez içim burkulmadı..
ilk kez Türk olduğum, AtaTÜRKçü olduğum için gururlanamadım..
bu muydu MUSTAFA ?
yapmayın sevgili yurttaşlarım kemikleri sızlar Atamın ve Vatanım için şehit edilen yiğitlerin..

galatasaray

an itibariyle sion'a 4 tane gol atmış takım.

kendime sarılır donarım

sarılacak başka birini bulamadığınızda yaptığınız teknik ısınma yöntemi ..

discorium

yeni sezona 13 ekimde merhaba diyecek bu mekan reinayı sollamış reinada neymiş neresiymiş dedirten bi mekandır. günün ilk dakikalarında merhaba diyen hayat 4-5 saatlik bir eğlence ile sizi içine sokuyor.. gidilmesi gereken kalite bir yer.

urfali sevmis

el çektin benden vurdun inceden sende sevmiştin sakladın benden anladım ki fayda yok senden sözleriyle içimizi sızlatan türkü.