bugün

entry'ler (32)

midye dolma

bir midyeciye memleket nere diye sormayın mardinlidir ayrıca 1 midyeyi * 1 kaşık pilavla eş sayarsak bir insan nasıl olurda bir oturuşta 60 70 hatta 80 kaşık pilav yer diye de sorulur

yeni liralarda atatürk ün ince bıyıklı olması

bundan sonra çıkan parada kolormatik gözlük eklenir kendisine tam olur.

sadece türkiye de görülebilecek ölümler

demir ocağında çalışan işçinin 4000 C derece ocakta sigara yakmak istemesi üzerine ısıdan kavrularak ölmeside ancak türkiye' de olur. olmuştur.

alternatif şirin isimleri

mafya şirin
kodoman şirin
mason şirin
deli şirin(şirinler köyünün delisi)
muhtar şirin

yaz sıcağında ders çalışmak

öğrendiğim kadarıyla bi çok deu ydy de hazırlık okuyan öğrencinin yapıcağı iş. kolay gelsin valla.

helloween

herşeyden önce forever and one dinlenmelidir. helloween sevmek için en uygun şarkıdır.

elinde gitar dolasan gencler

bunların bi de hey moruk solosunuda çalalım mı? tarzı sorular soranıda var. araba mı alıyosun? bi de şöyle spor paketimiz var içinde solosu, introsu vs. bulunuyo gibi bişeyler bekliyo insan. şarkıyı biliyosan çal bilmiyosan çalma bebe.

yaran tabela yazıları

kıbrıs şehitleri'nden kilise sokağına girilir.2. kordon üzerinde ilk görünen binadakı tabeladır. binanın 2. katına bakmak suretiyle "dogalğaz" tabelası görülür.

uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler

ula ula ula ula bandare.

uykuya dalmadan az önce yaşanan düşme hissi

ağaçta yaşayan bi çeşit böceğin evrimleşmesi sonucu insanın oluştuğu söylentisi vardır. bu böceğin en büyük korkusu ağaçtan düşmektir ve genetik olarak insanlara da geçmiştir. ben böyle duydum ama mantıklı geldi mi? pek değil.ayrıca bu olay bende matrix olayını anımsatır. sanal dünyada yaşanan şeyler; dayak yeme, ölme vs. şeyler gerçek hayattada oluyodu. yani beyin öyle algıladığı için öyle oluyodu. uykuya dalmak üzereykende insan gördüğü bu rüyayı gerçek olarak yorumlayabilir ve onu bi nebze olsun yaşayabilir. çok mu hayal ürünü oldu yoksa?

rock me

adı rock me olmasına rağmen rock çalmaz, metal çalar. rock dinlemek isteyenleri üzer. yayınlanan metal klipleride dandiktir. 100 klipten 2 yada 3ü güzel olabilir. gerisi kim içindir, ne içindir bilinmez. kısacası en kötü programlardan biri. yanlış anlaşılmasın rock ve metal hastasıyız ama bu işi hakkıyla yapan grupları izlemek istiyoruz.

kuşadası

gazibeğendi denilen çok güzel ama abaza sevgililer tarafından işgal edilmiş bi tepesi vardır. gönül isterki gidelim, tepeden kuşadası'nı seyredelim. ama çok rahatsız edici.

marketten prezervatif alan lise öğrencisi

elinde prezo paketiyle dolaşan bi liseli varsa amaç hava atmaktır. en fazla balon yapıp doğum gününü kutlayacak olan bebelerdir bunlar. süpermarket tayfasıdır. paketi görmüyosak elinde harbidende cinsel bi iş için kullanabilir.

kan kokusu

demir kokusuna yakındır. çünkü kanda bulunan hemoglobinin yapısında demir vardır. kana kırmızı rengi verende budur.

gotik hatun gorunumlu siradan kiz

ağzı küllük gibi kokan amele kızlardır. sinirli ve suskun olmayı iş bilip, gün boyu böyle takılırlar. sorduğun sorulara boş boş bakarak gözleriyle cevap verirler. ne diyosun abi yea şeklinde isyan cümleleri kurarlar.

berbere ugramadan okula gitmeyen ogrenci

kıl yumağı olan öğrencidir.berbere gitmezse müdür okula almaz.bi de böyle bakın olaya.

münir özkul

ay ışığında saklıdır adlı filmde aydan şener ve toprak sergen'le beraber oynamıştır.orda da münir baba'dır.

sony

6 gb kapasiteli a-1000 ve 20 gb kapasiteli a-3000 walkman leri üreten japon teknoloji markası.

timsah

yavurlarının cinsiyeti ortam sıcaklığına göre değişen sürüngen türü.Gözleri üç perdelidir.Suya daldıkları zaman burun ve kulak delikleri birer kapakla örtülür.Ağız gerisinde bulunan bir kıvrımı damaklarına yapıştırarak soluk ve yemek borularını birbirinden ayırabildiklerinden su altında bile ısırıp yiyebilirler.Konik yapılı dişler aşındıkça yenileri çıkar.kalpleri dört gözlüdür.vücutlarında kirli kan dolaşır.Diğer sürüngenler gibi soğukkanlı hayvanlardır.Vücut ısıları çevre ısısına göre değişir.

ilk ve son

yavuz çetin'in 1997 yılında çıkan ilk albümü.erkan oğur'la birlikte kaydettiği dünya isimli şarkısı sinan çetin'in propaganda filminde kullanılmış.

1.sahil
2.onun şarkısı
3.bilmem neden inat ettim
4.kimse bilemez
5.i'll cry again
6.bodrum gecesi yüzünden
7.ağlamayı sevmem
8.erkeğin olmak istiyorum
9.birkaç saat
10.hisset beni
11.çok istiyorum
12.gecenin rengi