1. 1.
  Lost dizisinin 2. sezon 17. bolumunun adi.
  ... antistar
 2. 2.
  Bilgisayar aglarinin en cok guvenlik yonune onem veren sirketler saniriz en cok LockDown uygulamamizdan etkilenecektir. VPN haberlesmenin esasi, internet gibi guvensiz bir ortamda, iki veya daha fazla nokta arasinda guvenli bir veri trafigi icin tunel metodunun kullanilmasidir. LockDown uygulamamiz sayesinde, gerceklestirmekte oldugunuz tunel haberlesmesi kimse tarafindan takip edilemiyecektir
  ... delikiz
 3. 3.
  StarCraft'da terran birimi olan ghost'un özelliğidir. Mekanik birimleri kilitlemeye yarar.

  Diyelim siege tank + goliath + missle turret şeklinde bir savunma kurdunuz, düşman önden ghostlarla gelip atabildiği kadar lockdown atıyor, sonra asıl kuvvetlerini yollayıp sizi harcıyor, öldürüyor, kafanızı mızraklara geçiriyor. Kullanımı bu şekildedir.

  Ha tabi bunun da önlemi vardır. (bkz: science vessel) (bkz: missle turret) (bkz: bunker)
  ... double cross
 4. 4.
  hapishaneler de hücrelerin gardiyanlar tarafından tek taraflı olarak kitlenmesi ve ikinci bir karar kadar kapalı kalması olayı.
  1 ... lucifer anarchos
 5. 5.
  (bkz: zall ın lockdown emri vermesi)

  not: doludur.
  ... notrinova
 6. 6.
  rainbow six serisinin, rainbow six: vegas'tan önce çıkan versiyonudur. tek kurşunla ölme ihtimaliniz olduğu için dikkatli oynamanız gerekse de önceki versiyonlara oranla daha aksiyon ağırlıklıdır.
  ... endemik pandemi
 7. 7.
  2000 yapımı hapishane hayatını anlatan film.
  ... kajmer
 8. 8.
  Amy Lee'nin bugün çıkan Aftermath adlı albümünden bir parça.Ki bence aralarında en iyisi. http://www.youtube.com/watch?v=7MeWnPDYSO8+
  ... yagmurluhava
 9. 9.
  basketbolda rakibi özellikle dış alanda kilitleyen şekilde yapılan savunmaya verilen addır. öyle ki, rakibi canından bezdirip teknik faul almaya kadar götürür. eskilerden bruce bowen, aktiflerde andre iguodala ve kawhi leonard bu işin üstadlarındandır.

  şurada hemen hemen hepsinin özelliklerini izleyebilirsiniz:

  https://www.youtube.com/c...5yRD42O_1M2RiY3vxw/videos
  1 ... caraskal