1. 1.
  29 haziran 1991 doğumlu basketbolcu. 2,01 boyunda, 102 kg ağırlığında ve kısa forvet pozisyonunda oynuyor. ncaa takımlarından san diego state aztecs'te 2 sezon geçirdikten sonra 2011 nba draftı'na katılma kararı aldı. ilk turun ortalarından seçilmesi bekleniyor. kolejdeki son senesinde 15,5 sayı, 10,6 ribaund ve 2,5 asist ortalamalarını tutturdu.
  ... tearsofcold
 2. 2.
  2011 nba draftı'nda 15. sırada indiana pacers tarafından seçilmiştir. ama davis bertans ile birlikte george hill karşılığında san antonio spurs'e takas oldu.
  ... tearsofcold
 3. 3.
  San Antonio Spurs'ün ilginç bir hayat hikayesi olan kısa forveti. ilginç dediğim aslında trajik. Şöyle ki; 2008 yılında ailesiyle birlikte silahlı saldırıya uğramıştır. Olayda babası ölürken, annesi ve kız kardeşiyle birlikte hayatta kalmayı başarmıştır.
  ... bombonera
 4. 4.
  Çaylak sezonunda gösterdiği performans gayet iyi beklentileri karşılamıştır gelecek için bolca ümit var.
  ... zakatagunga
 5. 5.
  nba all star 2013 rising stars challenge'de charles barkley'in takımında yer alacaktır.
  ... tearsofcold
 6. 6.
  san antonio spurs'un geleceği. indiana pacers tarafından seçilip george hill karşılığında san antonio spurs'e takas edilmişti. george hill de gerçekten iyi bir oyuncu. ancak kawhi leonard daha genç ve ilerleyen yıllarda kendini mutlaka çok geliştirecektir. çok iyi bir savunmacı ve iş disiplini çok üst düzeyde. üçlük çizgisinin gerisinden de önemli bir tehdidi var. oyunun her yönüne katkı yapabiliyor. iddia ediyorum ligdeki her koçun takımında görmek isteyeceği bir oyuncu.
  ... tearsofcold
 7. 7.
  çok yeteneklidir, atletiktir, çok güzel smaç basar. 14 mayıs 2013 san antonio spurs-golden state warriors maçında harrison barnes'ın üstünden bastığı smaç mest etmiştir beni.
  1 ... muggyvandal
 8. 8.
  14 mayıs 2013 sa spurs golden state warriors maçı'nın üçüncü çeyreğinde harrison barnes'in üzerinden harika bir smaç yapmıştır.

  işte o smaç:

  https://video.uludagsozluk.com/v/kawhi-leonard-80326/

  ... tearsofcold
 9. 9.
  18 haziran 2013 miami heat san antonio spurs maçı'nda mike miller'e hayatı zindan eden bir smaç yapmıştır. gerçekten yaptığı ayıp.

  işte o smaç:

  https://video.uludagsozluk.com/v/kawhi-leonard-83892/

  1 ... tearsofcold
 10. 10.
  büyük büyük hayranı olduğum adamdır. yolu uzun daha, inşallah süper bir kariyeri olacak.
  2 ... dont you want somebody to love