1. 1.
    amerikan banyolarinin olmazsa olmazi haline gelmis bir agiz gargarasidir.

(bkz: http://www.listerine.com/)
    1 ... modigliani
  2. 2.
    zar gibi ince dil üstünde eriyerek ağızınızı temizleyip ferahlatan, bir anda ağzınıza attğınızda gözünüzden yaş getirebilen, naneli şeker. portakallı, çilekliside mevcut.ankarada almak isteyenler kızılayda amerikan pasajında bulabilirler. taklitlerinden sakının*.
    1 ... krossfire
  3. 3.
    kendisiyle 1,5 ay önce tanıştığım dehşet verici bir ağız gargarasıdır. ağzınınzda 30 saniye tuttuktan* sonra yepyeni bir nefese sahip olursunuz. ağız bakımı için belli periyotlar ile kullanılması önerilir. ayrıca içindeki alkolden dolayı bir süre sonra işkence haline dönüşebilmektedir. bu yüzden fazla abartmadan tükürmek gerekir. fiyatı diğer rakiplerine oranla biraz daha fazladır. ama her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor.
    1 ... cliffburton
  4. 4.
    dis etlerinizin cekim cekim cekildigini hissetmenizi saglayan, yakip öldüren fakat isini hakkiyla yerine getiren güzellik.

dislerini düzenli olarak fircalamasina, dis ipi kullanmasina ragmen agiz kokusu problemine sahip olan bana harika bir cözüm olmustur kendisi. 2 sene önce birkac hafta kullandim, nefesim hala nane kokuyor lan.
    7 ... der meister
  5. 5.
    Kokusu tıpatıp bengaya benzeyen ağız gargarası.
    3 ... seagle
  6. 6.
    ağız bakım sularının kralıdır kendisi.

biraz tuzludur yalnız.*
    1 ... system error
  7. 7.
    ha bunu kullanmışsın ha yeni bengay sürülmüş sırt yalamışsın; o derece iğrenç ve acı bir tat ve koku bırakır ağızda. ama iyidir, dişlerinize bakar. yalnız dişlerinizde çürük varsa ağzınıza sıçar, demedi demeyin.
    -1 ... sadaeke
  8. 8.
    (bkz: listerine coolmint)
    ... demlik poseti
  9. 9.
    başarılı bir ürün diyebilirim bir haftalık bir kullanıcısı olarak. öyle kapak mapak uğraşamadığımdan şişeyi ağzıma dayayıp çalkalayabileceğim miktarını alıyorum. diş fırçaladıktan sonra diş ipiyle birlikte mükemmel bir kombo yapıyor ve çok rahatlıyorsunuz. arka dişlerimde hissettiğim tortumsu şeyler artık yok ve etkisi uzun süre devam ediyor.
    ... roger sterling
  10. 10.
    bazen göz yaşartma falan kesmiyor ağlatıyor banyoda.
    ... freedom cannot wait