bugün

entry'ler (76)

sevilen kizin gulerek yapilan espriye tepkisizligi

(bkz: koy gotune rahvan gitsin)

kızların en çekici olduğu anlar

kisinin nymphomaniac oldugunun ogrenildigi andir. *

cehennemde duyulmasi muhtemel sarkilar

Mitolojide gecen anlami cehennemde akan unutkanlik nehri olmasi ve de Dark Tranquility'nin bunu Lethe gibi mukemmel otesi bir eser ile olumsuzlusturmesi itibari ile kesinlikle en cok dinlenen parcalar arasinda olacaktir.
Hemen akabinde de yan taraftan o siril siril akan nehire girmenin tadi da bir baska olacaktir.

(bkz: Dark tranquility)
(bkz: lethe)
(bkz: insana cehennemi merak ettiren entryler)

sevgilinin ölmesi

(bkz: annabel lee)

(bkz: edgar allan poe)

küfürlü konuşan kız

hermafrodit olma ihtimali ustunde ciddi ciddi dusunulmesi gereken kizdir. *

teeth

vagina dentata mitolojik inanci temel alinarak yapilmis bir filmdir. esas kizimizin guzelligi filmi sonuna kadar basari ile izlettirir. hassas bunyelerin * izlememesi lazimdir zira iliskiden once partneri test etmek gibi bir luksu olmayacaktir.

sevisirken partnerinin pipisini koparan azgin kari

(bkz: vagina dentata)

vagina dentata

Hatun kisinin malum yerinde * dislerin olmasi esasina dayanan mitolojik bir inanc. Eger bu hatun kisi iliski esnasinda bir sekilde kendini rahatsiz hisseder veya kasarsa, disler devreye girip tuttugunu kopariyormus. Daha genis bilgi icin;

(bkz: http://en.wikipedia.org/wiki/Vagina_dentata)

çorum

Astronomik fiyatlari ile beni benden almis saat markasi imis!!

(bkz: http://www.corum.ch/dev_0206/index.html)

En ucuzunun bile 1000 dolarin ustunde oldugunu gorunce, corum'un saat kulesinin meshur olmasinin bununla bir ilgisi var mi acaba diye dusunmeden de edemiyor insan?
normalde birinin kolunda gorsen imitasyon birsey sanip gecmedigin dalgayi da birakmazsin. *

gato negro

An itibari ile beni benden almis Sili * menseili sarap markasidir. Daha onceden denenmis olan Shiraz rekoltesinin ustune Cabernet Sauvignon'da gayet guzel gitmistir. Sili saraplari fiyat performans bakimindan cok iyi olduklari icin gorundugu yerde hic dusunulmeden alinip tuketilmesi tum sozluk ahalisine tavsiye edilir. ayrica Ucuz fiyatina kanip kopek olduren sanilmamasi gereken markadir, lezzet olarak bircok kaliforniya sarabinin ustundedir.

zevk alınan ufak sapıklıklar

sicacik, daha taze kaynamis o mis gibi cay bardaga konduktan sonra sekeri atip karistirirken, yanda oturan kurbani, karismanin sonuna yakin bir zamanda 'a suna baksana bi' gibi alakasiz bir lafla ilgisini baska bir yere cektikten sonra, cay kasiginin tersini, eger kisa kollu birsey giyiyorsa koluna degilse elinin ustune sertce bastirmak ve akabinde kurbanin attigi aci cigliklar esliginde nirvanaya ulasmak.

yarı finali hak eden tarafın hırvatistan olması

(bkz: ebenin de tasaklari olsa deden olurdu)

fatih terim

gomleginin o meshur ikinci dugmesini bir kerecik olsun ilikli gormem halinde kiyamet alameti sayacagim insandir. oyle yada boyle, mac esnasinda yapmis oldugu hareketler ilgi cektigi icin, reklamin iyisi kotusu olmaz misali, turkiye'mizin taninmasina ve konusulmasina katkisi olan teknik direktorumuzdur.

semih şentürk

Teknik olanaksizliklar nedeniyle macin izlenildigi yabanci espn kanalinin yorumcularini bile kendisine hayran birakmis bir cankurtarandir. Asilligi ve zerafeti, her zaman oldugu gibi, kendisini bu macta da yine gostermistir. *

yine sana dair

"Sende; ben, kutba giden bir geminin sergüzeştini,
Sende; ben, kumarbaz macerasını keşiflerin,
Sende uzaklığı,
Sende; ben, imkansızlığı seviyorum.

Güneşli bir ormana dalar gibi dalmak gözlerine
Ve kan ter içinde, aç ve öfkeli,
Ve bir avcı iştahıyla etini dişlemek senin.

Sende, ben, imkansızlığı seviyorum,
Fakat asla umutsuzlugu değil..."

Dizelerine sahip harika bir Nazim Hikmet siiridir.

mantik ve kalp arasinda kalmak

"kalp dusunebilseydi, atmaktan vazgecerdi"

(bkz: Fernando Pessoa)
(bkz: Huzursuzlugun kitabi)

semih şentürk

macin izlenildigi espn kanalinin yorumcularini bile kendisine hayran birakmis, lifeguard esprisini defalarca yapmalarina neden olmus, turk futbol tarihinin gidisatini degistirmis sevilesi ve sayilasi futbolcudur.

ameliyat esnasında klasik müzik dinleyen doktor

ameliyat esnasinda melodic death metal dinleyen doktora gore kesinlikle sevgi ve saygi gosterilesi insandir.

sözlükte bayan yazarlar olmasa olabilecekler

en patatesinin bile internet ortaminda bir adriana lima muamelesi gordugu goz onune alininca, sozluk yavsaklik indeksinin dusmesine neden olabilecek eylemler butunudur.

venustraphobia

(bkz: caligynephobia)