bugün

domestos mu koyuyorsunuz bunun içine, ne yapıyorsunuz böyle keskin bi tad olamaz.
yeşil olanını 40 saniye ağzında çalkalayabilene bir adet diş fırçası benden.

adamın ağzını kavuruyor namuzsuz.
kezzap kezzap.
yenilen soğan ve sarımsağın kokusunu almada bire birdir. (geğirmedikçe)
burnumu kapatarak kafama dikiyorum valla.
boyle keskin bir tat yok arkadas.
"çok keskin bir tadı var, ağzımı çalkalarken gözümden yaş akıyor" diyenlerin zero * olanını kullanması gereken marka ya da çok az sulandırıp kullanın.

size uygun ürünü buradan seçebilirsiniz;
http://www.listerine.com.tr/urunler.php
etkili ürün. ağız kokusunu sorununu halletmektedir.
Mavisi olani makbuldur.
pek bir numarası olmayan.
reklamdaki gibi öyle yok şu köpek dişine biraz daha sıkın gibi diyaloglar dönmüyor.
Dilinizin ecdadını öpen ağız çalkalama suyu. Ya da bende bir anormallik var...
Düzeltme: Anormallik bendeymiş.
Neden ağız suyu katkılı diş macunu çıkartmadığını anlamadığım marka.
israil ürünü olduğunu hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum.
mavi olanı denedim ama ağzı fena yakıyor öldürüyor adamı. etkili bir temizleyicidir.
500 ml olanında "hediye bardak sınırlı sayıda" yazıyor ancak içinden bildiğin plastik kapak çıkıyor hani şu çiş tahlili için verilenler var ya onlardan daha dandik bir kapak! Siz Türk halkının zekasıyla dalga mı geçiyorsunuz. Kullanmıyorum artık listerine! zaten gırtlak kanseri yapıyormuş...
acı eşiğimi yükselten ağız çalkalama şeysi.

ulan o nasıl bir acıdır öyle vicdansız?
Mor renklisi oldukça güzel olandır.
yeşil olanıda güzeldir yabana atılmamalıdır. *
ayrıca seyahat boyları minik minik çok tatlı durur, shot yapasınız gelir.
zevk alınan ufak sapıklıktır.

gözümden yaş geliyor ama kullanırken bi heyecan falan oluyor.
içinde alkol olduğu için ağız kokusunu artırdığı söylenen gargara. Dolguya, kanala zarar vermez.
ilk kullanımda diğer ağız gargalarına oranla daha fazla yakar ama aynı zamanda daha iyi temizler. etkisinin görülmesi için günde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez kullanılmalıdır.

not: diş teli kullanan kişilerin gün aşırı ve gece yatmadan önce kullanmaları tavsiye edilir çünkü içerdiği kimyasallar diş teline zarar veriyor sık kullanımda.
sürekli kullanımda ağız içindeki yararlı bakteri florasınıda yok etmektedir.bu yüzden değişken aralıklarla kullanılması diş hekimlerince tavsiye edilir.
parasının hakkını veren ağız gargarası.
kktc de 5 tl olan ağız temizleme sıvısı. ferah bir ağıza kavuşmanızda sensodyne ile daha aktif oluyor.
kapağı açılmayan ürün. çocuk kilidi mi adam kilidi mi belli değil. bunu kullanmadan uyuyamam ben. ama açılmıyor. allahım aklımı çıldırmak üzreyim.

edit: sikerler.
total care olanı komple ağzı uyuşturur, mide bulandırır.