bugün

entry'ler (150)

apartmandaki komşu evli kadınla aşk yaşamak

şerefsizliktir buna ek olarakta feci adrenalindir.ama çok heyecanlanmasın gün gelip devranın döneceğini anlık unutan gafildir.

minibüste koltuğa ayı gibi yayılan insan

koltuğa yayıldıkları için g..tünüzün yarısını dışarıda bırakmak zorunda olduğunuz öküzlerdir bunlar.

facebook a küvetteki fotoğrafını koyan kız

malın önde gidenidir. utanmazdır. erkeğe açtır. fantazi severdir. beğenilmekten zevk alandır.

kadınları itici yapan detaylar

tipi ve yaşı nasıl olursa olsun farketmeden paralı erkeklere bakmaları.

işine gelince saygıdan bahseden saygısız

kendi eksiklerini görmeden başkalarının eksiklerini gördüğünü zanneden zat-ı alimdir kendine göre.

sürekli küfürlü entry giren yazar

doğal günlük hayatında nasılsa burdada o şekilde yazmaktan çekinmeyen dobra yazardır.

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

yıldız tilbenin delikanlım adlı şarkısının bir bölümü olan;
-'hafife alma aşk vurur insana'bölümünü yıllarca
-'hafize abla aşk vurur insanı'diye söylemişim.ne bilim hafize ablaya dert yanıyor gibi düşünürdüm hep.oyy oyyy

akineton

yeşil reçeteye tabi olan antiparkinson hapıdır. kesinlikle bağımlı yapıyor. tarafımdan kullanılmakta asla ve asla tavsiye edilmemektedir.

panikatak

lustralle başlayp xanaxla devam eden şu anda akineton kullanarak geçirmeye çalıştığım 3 yıllık hastalığım.allah düşmanıma vermesin :(

bir erkegin basina gelebilecek en kotu sey

kız arkadaşını en yakın arkadaşıyla yatakta yakalaması.

ilk defa buluştuğu erkekle yatan kız

çoğu hatunun yapmak isteyipte yapamadığını yapandır.bu yüzden hatunlar arası kıskançlıktan fahişe,kaltak vb...lakaplara layık bulunandır.

sevgililer arasındaki telefonu önce kapatma geyiği

-sen kapat
-yaaa bananeee önce sen
-hayır sen
-hadi ama çok işim var
-yaa öylemiii arama bi'daha beni
-takkkkk

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

'ailemize girecek en güzel gelin sensin' ahhh ahhh...

aile şerefi

şu an çoğu kişinin unuttuğu eski bir türkiye özelliğidir.

bütün bir yaz tatilini kitap okuyarak geçiren kişi

arkadaş ortamı olmayan çekingen biridir.veya kitaplara kendini kitaplara fazlaca kaptırmış bir fani...

alerjik astım

yazın en sıcak gününde dahi elinizde kağıt mendil burnunuz akarken ve içi deli gibi kaşınırken gözlerinizden yaşlar akmaya başlar yanarak... araya serpiştirilmiş arka arkaya gelen hapşırıklarla devam eder.eziyettir,işkencedir,alerjilerin en çok acı çektirenidir.

71 yaşındaki adamın 17 lik genç kızla evlenmesi

zira bu insan sapıktır.moruktur.ağzı akıyodur.götü kokuyodur.ayağı sağlam değildir ama buruşuk çükü dimdik ayaktadır.hadi herif bunadı da,bu hatunun ailesine ne demeli? yazık abi yazık günah.

el kadar bikiniye 500 ytl veren kız

allah belanı versin senin.ben 12 saat çalışıyorum aylık net maaşım bu.allah bana yedirmiyo sanada yedirmesin kokoş! (bkz: kıskanç ben)

uçak düşerken gönderilecek son sms

''Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdûhu ve resûluhu''.

israillilerin türk olması

Biz Türkler adına büyük bir utançtır.uzak dursun pislikler ya...