1. 1.
  zamanında bir dergide reklamını gorup, dergideki kuponu gonderip beleş ingilizce deyimler sozlugunu aldıgım, sonra da peşimi bırakmayan manyak kurum. gerçekten manyak bunlar. neredeyse 10 yıl boyunca her ay posta ile reklam brosurleri postaladılar. postacı ile kanki olduk yahu .adam beni limasollu naci diye biliyordu.

  derken jeton sekizgen olacak ki geç de olsa bir şey almayacağımı anlayıp postaları kestiler. geçenlerde haritada kıbrısta limasol diye bir şehir gorunce,limasollu naci nin ne oldugunu anladım. daha onceleri bir lakap falan sanıyordum.
  14 -1 ... optimus prime
 2. 2.
  mynet e-posta ma neredeyse mail atan tek kurum... ben silmekten bıktım onlar göndermekten bıkmadı.
  2 ... coren
 3. 3.
  sitelerinde online bir dil testi yaptıktan sonra kişinin peşini bırakmayan, saçma sapan mailler göndererek sinir bozan kurum.
  adını da uzun süre limonsulu naci anlamıştım zaten.
  9 ... lumpiya
 4. 4.
  sürekli mail yağdırıyor efendim durduramıyoruz.
  7 ... jassemine
 5. 5.
  kibris ayrilmadan once rum tarafinda limasol kentinde dogan, orali olan, olaylardan sonra rum tarafindan gelip koordineli bir ingilizce ogrenim kurulusu kuran, yaratici insan.
  1 ... markasiz
 6. 6.
  kesinlikle birinin durdurması gereken kurum, spam mailda son safhaya gecis yapmıslardır, ayrıca gönderdikleri mailları okuyan var mıdır? sorusunu da aklıma düşürmüştür*
  ... dopdop
 7. 7.
  (bkz: kurumca psikolojik destek)
  1 ... eticicibebe
 8. 8.
  bir kere ingilizce sınavı çözdüm diye sürekli mail yollayan bıkmadan usanmadan inatla da devam eden yayın grubu.tebrikler.
  ... pajalustı
 9. 9.
  spam delisi manyak adam. toplu e-mail cd lerinde bile olan mynet adresime gelen tek spam bu adamın mailleri. mynet'le anlaşması olduğundan şüpheleniyorum.
  1 ... muru4xi
 10. 10.
  kaset, cd ve kitaplardan oluşan öğrenim setleriyle uzaktan yabancı dil öğretmeye çalışan kurum.
  1 ... depression