bugün

zamanında bir dergide reklamını gorup, dergideki kuponu gonderip beleş ingilizce deyimler sozlugunu aldıgım, sonra da peşimi bırakmayan manyak kurum. gerçekten manyak bunlar. neredeyse 10 yıl boyunca her ay posta ile reklam brosurleri postaladılar. postacı ile kanki olduk yahu .adam beni limasollu naci diye biliyordu.

derken jeton sekizgen olacak ki geç de olsa bir şey almayacağımı anlayıp postaları kestiler. geçenlerde haritada kıbrısta limasol diye bir şehir gorunce,limasollu naci nin ne oldugunu anladım. daha onceleri bir lakap falan sanıyordum.
mynet e-posta ma neredeyse mail atan tek kurum... ben silmekten bıktım onlar göndermekten bıkmadı.
sitelerinde online bir dil testi yaptıktan sonra kişinin peşini bırakmayan, saçma sapan mailler göndererek sinir bozan kurum.
adını da uzun süre limonsulu naci anlamıştım zaten.
sürekli mail yağdırıyor efendim durduramıyoruz.
kibris ayrilmadan once rum tarafinda limasol kentinde dogan, orali olan, olaylardan sonra rum tarafindan gelip koordineli bir ingilizce ogrenim kurulusu kuran, yaratici insan.
kesinlikle birinin durdurması gereken kurum, spam mailda son safhaya gecis yapmıslardır, ayrıca gönderdikleri mailları okuyan var mıdır? sorusunu da aklıma düşürmüştür*
(bkz: kurumca psikolojik destek)
bir kere ingilizce sınavı çözdüm diye sürekli mail yollayan bıkmadan usanmadan inatla da devam eden yayın grubu.tebrikler.
spam delisi manyak adam. toplu e-mail cd lerinde bile olan mynet adresime gelen tek spam bu adamın mailleri. mynet'le anlaşması olduğundan şüpheleniyorum.
reklam bakımından, bilinç altında "enlarge your penis" mottosunu taşıyor olma olasılığı pek yüksek bir adam* bu. uluslararası spam liginde ülkemizi en iyi temsil edebilecek firmadır kuşkusuz.
tam bir baş belası spam yayınları.
ne yayınlarmış be.
sözlükte reklamlarını görünce irkilmeme neden olmuş ne idüğü belirsiz, web sayfası da hiç güven vermeyen alışamadığım.
(bkz: spam mail)
bıkmadan usanmadan yolladıkları mailleriyle, iyi ki bi yaptığınız ingilizce testinden 98 aldık, yeter ulan artık dedirten yayın şeysi.

ayrıca, bunu reklamıyla başımıza musallat eden suç ortağı sabah gazetesi web sitesine de benzer duygular sundurur.
limasol da dogdu , e-mailci oldu , setleri cok cici limasollu naci limasollu naci o oo ooo.*
en son "yabancı dil öğrenmek, geleceğiniz için yaptığınız en iyi yatırımdır" . diye maili dolanan limasollu naci.. yeter be yeter!
pazarlama ve reklam müdürü'nün aklı selim bir kişi olmadığı anlaşılan kurum. türkiye'yi nefret ettirdiler kendilerinden.
bir kere elini vereni, kolunu bırakmadan mail manyağı yapan, yıllardır ingilizce öğretememe konusunda fono ile yarı$mı$ kolpa ingilizce, ve de bilimum diğer yabancı dillerin öğretildiği kurum, özel dershane; ya da öle bişey işte...
Seneler önce yaptığım bir hatayı sürekli olarak mail göndererek bana ödetmeye devam eden şahıs. yetti ulan var benim ingilizcem anadolu lisesi mezunuyum. üniversitede hazırlık sınavını bile atladım yeter git be! *
elinizi verdiğinizde kolunuzu isteyen kurumdur. mail adresime en çok mail yollayan adrestir kendisi sil sil bıktım ya.
mail adreslerini ele geçirip insanları mütemadiyen taciz eden gizli bir örgüt. bir gün herkes limasol'un neresi olduğunu öğrenecek yemini ettikten sonra, dünyada ulaşmadık tek bir insan bırakmamaya ant içtikleri kanısındayım. velhasıl kelam insanı sadece limasol'dan değil, ingilizceden de soğutur bunlar.
ilk duyulduğunda insanda bir kabadayı' nın lakabı havasını veren isim.
(bkz: tophaneli tayfur)
isimden kaybeden kurumdur.ayrıca yapışkanın önde gidenidir.siz bıkarsınız onlar bıkmaz.*
(bkz: permasollu feci)
mynet'teki ingilizce testini çözer çözmez yakanıza yapışan ve sittin sene bırakmayan firma.*
online seviye tespit sınavını yapan herkesin advanced çıktığı kurum...